Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umírají mě agamy

Prosím před měsícem jsme s koupil 4 malé agamy cca 15 cm po týdnu mě umřela 1 a včera ty nejvetsí 2 jednaumrela to nevím jak ale ta druhá nepoužívala pření packy tak nevím a nedýchala a když jsem jí otevřel pusu tak jakoby hltala vzduch.A ted ta poslední žije ale má furt zavrené oci a kdyz jsme je sousel otevřít samodřejmě opatrne tak vypadalo to jako by vyschlé a místo svetle hnědé je uplně tmavě šedá .Jsem za každou radu vděční a chyb si prosím nevšímejte :D

Nechápu jak někdo může jit do chovu zvířat s přesvědčenim,že když mu zvíře zemře,tak dostane penize zpátky.

Tak ja kupoval od chovatele ktery kdyby mi nahodou umrelo zvire treba do mesice,nebo dvou tak daval jako nahradu,hady ktere mu zbyly,nebo z dalsi snusky......nevim zda se mi to fer,(samozrejme nesmeli umrit vasi vinou).....Nekteri chovatele jsou solidni...a muze te se na ne obratit kdykoli..