Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vodní

Ahoj mam agamu vodni asi 3dny a porad nechce jisst nic uz je trochu zivejsi ale jidlo nechce a nwm co mam delat vsechno v terarku mam az na uv zářivku dávám jí tam cvrcky a nechce je :.( prosím poradte

moje agama nežrala sama dva týdny, pak jsem jí musela naučit otvírat tlamu a dodnes jí krmím z ruky, neuloví si sama ani jednoho cvrčka, prostě nic.jak je stará?je možno, že bude spíš chtít švábíky když je starší

Ahoj, agamy jsem choval celkem dlouho amoje zkušenost je ta, že pokud se do týdne nerozkrmí je nutné přejít k násilnému krení a provést zbavení vnitřních parazitů (odčervení) doporučuji přípravek caniverm, koupit tabletu u veterináře dělají se tablety pro psy do 2 kg. Tabletu poté rozdělit podle váhy agamy dát asi tak o 30% větší dávku. Poté dát další dávku za 2 týdny ta už může být menší. Během 2 týdnů od podání první tablety držet agamu v karanténě. Více o tom si přečteš na www.gekko.ic.cz

Jinak se nejedná (s největší pravděpodobností) o agamu vodní viz článek výše

Ahoj zdravím četl jsem ty vašerady a chtěl bych se optat jak postupovat v zakládání terária jsem v začátcích a sháním vše co se dá zůročit chtěl bych Agamu vodní,ale nemohu se nikde pořádně dočíst nějakej postup. A tak hledám někoho zkušenějšího někoho kdo má stímto zkušenosti.Jsem ze středočekého kraje kousek od Neratovic a neznám tu nikoho kdo by se tomuto věnoval.A tak pokud mohu byl bych vděčnej za jakoukoli informaci či i koupím nějaké návody. S pozdravem Pavel 775653537 a nebo na email : pavel.rimsa@seznam.cz

Ahojky lidičky koupil jsem si agamu a stále se mi schovává do vody a hlavu má pod hladinou a nedýchá.Odsál jsem vodu na minimum,ale stále se snaží a za dva dny jsem doní dostal 2 cvrky je maličkí s ocasem má 26cm budu vděčnej za každou radu. Pavel