Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Varanek prestal zrat:(

dobry den vsem.
muj varanek prestal nejako zrat:-|kdyz mu tam hodim cokoliv(hole,cvrcka,sarance,zophobasa,svaba)nic ani si ho nevsimne.:.(nevim proc...je v terarku 80x80x80cm svetlo ma skoro pri zemi tak,aby se vyhrival,vlhkost ma 50% teplota pod zazivkou je myslim 38C a na jedny casti teraria je teplota 32Ca na chladne 28C.ma tam bazenek s vodou a lignocelove stepky zmichane s kaminky.kazdy den menim vodu.nevim co je spatne,,jinak jsem ho koupil od pana Chovancika ze Zlína.dakujem,,prosim poradte co mam zle..diky moc.druhy varan ma podobny podminky a zere vse co mu hodim a je naprosto culej a zdravej.

Vlákno jsem zamkl, Piaristovi omezil vkládání příspěvků. Čeho je moc, toho je příliš. Doufám, že se na mne ostatní zlobit nebudou, ale tudy cesta fakt nevede. Několikrát byl varován a pořád to není schopen pochopit.
Chlapec může se svými problémy na zpovednice.cz nebo na alíka. Sem ne! (GG)