Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje yetti?

Tak poslední diskuze o amerických svátcích se pěkně protáhla, tak něco nového, ať je změna. Určitě se každý z Vás setkal s fenoménem yetti alias sněžný muž, ti znalejší možná znají big foota, jerena nebo mi-teha a ti nejfundovanější zaslechli možná i o tua-yeua. Tak připojte své méně nebo více kontroverzní názory na jeho existenci.;-)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já to mám asi tak: 13.mp3 ::)
Kurt 04.11.2008 14:24
Kurt
Dostala se mi do ruky kniha od Rudolfa Luskače - Závoj zeleného ticha. Tam jsem se dočetl, že jmenov… nový
24.1.2011 24.01.2011 09:09
24.1.2011
Když to říká Jára Cimrman tak to musí bejt pravda a jak řek ficek, jestli je yetti je i nessie :-D:-…
Rhianna 04.11.2008 15:07
Rhianna
Nene, u lochnesky nevyřešíte potravu - kdyby žrala vodní živočichy, v životě se v jezeře neuživí. Kd…
Arutha 04.11.2008 15:17
Arutha
No, možná by carcharodonovi stačil sem tam nějaký ten vorvaň či obří krakatice? poslední
Qikki 24.01.2011 11:22
Qikki
Kdo ho uvidí ať radši okamžitě změní restauraci nebo dealera...:-D:-D:-D
Pavell 02.12.2008 18:45
Pavell
Nevite o nejakych novinkach v tomhle oboru? :)
drap 28.07.2010 13:32
drap
No, já jsem zhltal Marešovu bibli Legendární opolidé, ale ta je léta páně 2006...takže relativně akt…
Arutha 28.07.2010 23:20
Arutha
Nechápu, že i inteligentní, vzdělaní lidé na tohle věří. Zřejmě je za tím potřeba nějakých pohádek.…
Redsnake 28.07.2010 23:56
Redsnake
Ja bych tomu taky neveril, ale je toho tolik, ze neco proste musi byt pravda. Treba bigfoot by mohl…
drap 29.07.2010 00:11
drap
Na Big foota moc nevěřím,páč amíci musej mít vždycky všechno,co maj ostatní,pokud možno větší.Yetti…
babal 29.07.2010 07:54
babal
"páč amíci musej mít vždycky všechno,co maj ostatní,pokud možno větší." To ale není záležitostí "am… nový
Axolotl 04.08.2010 09:29
Axolotl
nemyslím si, že je yetti skutečný. Podle mého turistická atrakce a vůz od škodovky :-D Ovšem kdybych…
mamoskar 04.08.2010 00:17
mamoskar
Ovšem kdybych ho viděl na vlastní oči, tak bych uvěřil Já ho viděl... byl u nás v práci asi tři dn… nový
krokodýl 04.08.2010 20:22
krokodýl
Škoda Jeren ;-) Jiste si rovnez vzpomenete na klasickou otazku "Yetti zima?" a odpoved "Yetti ....!… nový
xuebao 05.08.2010 08:44
xuebao
...yetti vole:-) A prej ze v Rusku se mu rika golub-javan Škoda Golub - javan se vyváží do oblasti… nový
krokodýl 05.08.2010 22:32
krokodýl
Ano, Ded Mrazik v ni rozvazi sneznym muzum a zenam a detem darky. Alespon je uz jasne, kdo u nas slo… nový
xuebao 06.08.2010 09:25
xuebao
recentni primatologicke knihy o lidoopech Nějaká konkrétní? nový
krokodýl 06.08.2010 22:03
krokodýl

Dostala se mi do ruky kniha od Rudolfa Luskače - Závoj zeleného ticha. Tam jsem se dočetl, že jmenovaný byl lovit na Sibiři a tam se dostal do styku s tzv, golub-javanem. Je to velice hezky popsané a moc se mi to líbilo. Věřím, že bytosti něco jako Yetti existovali, anebo ještě existují.
L. Hátaš Brno

Nene, u lochnesky nevyřešíte potravu - kdyby žrala vodní živočichy, v životě se v jezeře neuživí. Kdyby žrala cokoliv mimo jezero, byla by spatřena...stejně tak třeba Charcharodon megalodon aneb "niuhi" - takhle megaobří žralok už musel zákonitě vymřít, anžto by se neuživil...ale yetti? Vzhledem k tomu, že není omezen na jedno jezero a o jeho potravním spektru není nic známo, nelze z tohoto důvodu vyvrátit jeho existenci, jako je tomu u výše zmiňovaných druhů...

No, já jsem zhltal Marešovu bibli Legendární opolidé, ale ta je léta páně 2006...takže relativně aktuální/ neaktuální.

Ale podle "relativně" nových zpráv to vypadá, že za jerenem nemusíme nikam daleko. stačí do Polska.

Nechápu, že i inteligentní, vzdělaní lidé na tohle věří. Zřejmě je za tím potřeba nějakých pohádek. Zajímavé je, že nejsou k dispozici žádné průkazné materiály, kvalitní fotka či video, pozůstatky, nic.. Vždycky jen nějaký rozmazaný flek na fotce, který mě, skeptika, opravdu nepřesvědčí. Sorry všem zaníceným kryptozoologům

Ja bych tomu taky neveril, ale je toho tolik, ze neco proste musi byt pravda. Treba bigfoot by mohl klidne existovat i bez nejakych prukaznych fot atd.V kanade jsem byl a ty lesy sou tak obrovske, ze se tam par opicaku urcite muze schovat :) Ale neberte me moc vazne verim ze hvezdna brana je pravda :)

Na Big foota moc nevěřím,páč amíci musej mít vždycky všechno,co maj ostatní,pokud možno větší.Yetti je stará klasika,tak toho beru.Můj největší oblíbenec je ale Almas a jeho hlídací pes Olgoj-chorchoj.Vzhledem k tomu,že k zachování populace je potřeba určitý počet jedinců,tak ...???

Ano, Ded Mrazik v ni rozvazi sneznym muzum a zenam a detem darky. Alespon je uz jasne, kdo u nas slovo yetti dostal do sirokeho narodniho povedomi ;-).

Ze sem nam to ale zvrhlo... Ted trochu seriozneji; o yettim i zabijaku lvu biliopu se seriozne zminuji i recentni primatologicke knihy o lidoopech, jak jsem zjistil v honbe za vedeckymi zminkami o statusu biliopa pred par dny.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru