Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik Vás stojí elektřina

Chci si pořídit legouše.Z netu jsem si zjistila vše od osvětlení,krmení,velikosti terárka atd...U všeho mám naprosto konkrétní představu až na tu podělanou elektriku.Chápejte nejde mi o levnýho miláčka,jenom to potřebuju vědět,abych třeba za rok nezjistila,že na něj prostě nemám a nemusela ho dávat pryč.Takže můžete mi konkrétně napsat velikost vašich terárií,použité topení v nich a kolik přesně to stojí za rok?Děkuju

Jj, dole na stránce jsou listy (záložky) s názvy měsíců, tam už jsou buňky pro vyplnění odemknuté. jinak jsem zamkl radši všechno, znám to z práce, lidi smažou vzorce a rozkopají celou tabulku:-D:-D Ještě tam není implementovaný noční proud a vůbec by to šlo ještě asi lépe vychytat, ale to až jestli někdo bude chtít, já víc nepotřebuju:-)

Tak Matesi, máš tam tu poznámku, jinak jsem pouze změnil místo žárovek "topidla" a místo doby svícení dobu provozu - spíš dekorativní úpravy. Vzor jsem neměnil, změny jsou až v jednotlivých měsících...

Tak a teď jdu řezat dřevo, pila bere 4 kW takže bomba:-)

EDIT: pokud si chtěl tu poznámku jinam, napiš písmeno sloupce (tj. na začátku A atd.), ať se líp orientuju.