Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foto vašich hroznýšů, Boa constrictor

Ahojte , Predpokladam ze je tu vela skusenych aj menej skusenych chovatelov. Tymto by som vas chcel poprosit aby ste tu hodili kazdy foto svojho mazlicka. Najlepsie by bolo na rukach alebo nejak tak aby sa dala vycitat aj velkost , popripade foto v terarku nakolko ma zaujima aj ako mate pozariadovane pribytky. Alebo ine info o druhu atd. Vdaka
[mod]Změna předmětu, původně: Foto Vasich Hroznysu, Boa Constrictor (Melda)[/mod]

a jsem zahanben:-D takový krásný fotky a spešl hroznové, a já jdu s bastardíkama:-D
[http://img177.imageshack.us/img177/5387/p1060415nh8 .jpg]
Takto to dopadá, když půl hodiny před vložením bazénku do terka hrozna vyplaví misku s vodou a pouští do ní čumákem bubliny:-D no jo, moc je nerosím tak se nedivím že tam jsou už celou noc :-D
[http://img389.imageshack.us/img389/4678/p1060412to5 .jpg] a znova :)

Otevřeš si např. stránku www.imageshack.us, tam vložíš fotografie v rozumném rozlišení (buď je zmenšíš už předem nebo si tam vybereš úpravu velikosti např. 800x600), pak to "uploadneš". Za nějakou chvíli se ti otevře stránka s tvojí fotografií (pokud jich tam dáš víc tak galerie fotografií). Pokud tam máš jen jednu fotku, tak nahoře na stránce máš velkým písmem odkaz (DIRECT...) a ten tady zkopíruješ mezi "img" (klikneš na barevnou plechovku - 4. ikonka nad textovým oknem). Pokud máš celou galerii, tak ještě musíš vždy kliknout na jednotlivou fotku a teprve po jejím otevření zkopírovat odkaz "direct".:-)

Prečo to robíte tak komplikovane.Ked sem chcete napísat prispevok tak dolu mate kolonku PROCHÁZET.. tam vyberiete obrazok,potom zadáte PRILOŽIT vypíše vam modrou farbou,,linku".Hore pri texte su ikony smajlík :-) atd tam kliknete na tu plechovku img a potom ten modrí link čo sa vam vyhodil dolu prenesiete medzi tie dva znaky img img.Ale neprenašajte to pomocou ctri+c ale len podržanim laveho tlačidla myši a prenesenim na to miesto.Dufam že tomu pochopíte.