Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cizojazyčná literatura

Mohli by jste mi někdo z vás sečtělejších napsat nějaký zajímavý zahraniční nebo i tuzemský obchod, kde se dá koupit kniha v angličtině (maximálně francouzštině) o teraristice. Nejlépe o ještěřích nebo bezobratlých. :puff::beer::puff:

Hlavni zebro je to mozna proto, ze to krome jineho muze znamenat hlavni zebro konstrukce lodi. Nejsem si tim uplne jist, ale zrejme jsem tuto informaci nekde zahlid; samozrejme to muze byt uplna blbost.

Pro urcovani to bude zrejme znamenat prave ten stred tela, kde se maji pocitat supiny.

Ad boa-constrictor: nebylo to Koerpermitte nekde v popisu samotneho zebra, kde se pak stredem tela myslel stred tela toho zebra? Hrudni kost ma taky rukojet (manubrium=Handgriff), a takovy Handgriff miva i nuz, jizdni kolo nebo kufr. A ona ta hrundi kost ma napriklad i to telo (corpus=Koerper); takze pri popisu stredu tela hrudni kosti clovek pouzije ten samy vyraz Koerpermitte.