Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cizojazyčná literatura

Mohli by jste mi někdo z vás sečtělejších napsat nějaký zajímavý zahraniční nebo i tuzemský obchod, kde se dá koupit kniha v angličtině (maximálně francouzštině) o teraristice. Nejlépe o ještěřích nebo bezobratlých. :puff::beer::puff:

Pokud chceš nové Reptilie, Margináty apod. tak buď na německých burzách, anebo přímo objednat na jejich webových stránkách, pošlou ti to v obálce (i starší čísla) až domů a zaplatíš později :) a jinak spoustu a spoustu starších Reptilii atd nakoupíš za pár eurocentů na ebay.de v sekci teraristiky.
Amos

Hlavni zebro je to mozna proto, ze to krome jineho muze znamenat hlavni zebro konstrukce lodi. Nejsem si tim uplne jist, ale zrejme jsem tuto informaci nekde zahlid; samozrejme to muze byt uplna blbost.

Pro urcovani to bude zrejme znamenat prave ten stred tela, kde se maji pocitat supiny.

Ad boa-constrictor: nebylo to Koerpermitte nekde v popisu samotneho zebra, kde se pak stredem tela myslel stred tela toho zebra? Hrudni kost ma taky rukojet (manubrium=Handgriff), a takovy Handgriff miva i nuz, jizdni kolo nebo kufr. A ona ta hrundi kost ma napriklad i to telo (corpus=Koerper); takze pri popisu stredu tela hrudni kosti clovek pouzije ten samy vyraz Koerpermitte.