Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská nežere

Zdravím, mám problém u mého asi dva roky starého samce. Už mi asi 14 dní nic nejedl, je pohublý a nevím už co s ním mám dělat. Veterinář neporadil. Tak se ptám aspoň tu. Na internetu jsem našla recept na rozkrmení agam. Mám mu to zkusit dát? Mnohokrát děkuji za odpověď a přeji krásný den :-)

Dneska jsem byl v Mor. Třebové ve zverimexu a hrozný. Měli tam terárko s agamou vousatou, ve kterým byla agama kočinčinská. Agamu vousatou prodali, tudíž kvůli úspoře místa přesunuli tuhle agamu do pouštního terária s malou mističkou vody. Chápete to? Byla celá vyhublá a ležela tam se zavřenýma očima (doufám, že žije). v Praze v Petcentru je měli v akvateráriu a tady tohle.
Omlouvám se za offtopic

Já sem byla v Lbc v intersparu v "zooshopu" a mají tam krajtu pestrou a nazývají to krajtou mřížkovanou. Po upozornění mi paní (nebo že by slečna?) sdělila, že je ráda, že to žije, a že je jí jedno, co to je za druh.3-[
PS:Omlouvám se, že to do tohoto vlákna nepatří, ale nechtělo se mi zakládat nové.