Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá

Může být samec se samicí v jednom teráriu aniž by to samici uškodilo a samec by jí ublížil?Nechci je mít na chov ale jako mazlíky takže inkubovat vajíčka nebudu.Terárium mám o rozměrech 80/50/60-š/h/v.A jak se pozná stáří agamy? Máte někdo kontakt na dobrého prodejce agamy vousaté-samice?Může mít i 2 roky.Samce mám asi 2 letého...Díky
koocicka69@centrum.cz mail přikládám sem. Zakládat další vlákno jen s kontaktem je netřeba ;-)(halapremek)

Dobrý den mám dotaz... Vzala jsem si od známe dvě agamy zatím mají cca 15 cm ... Problem je v tom že mi nechcou vubec jíst.. :-| nebo sem si ještě nevšimla že by něco snědli ... nevím co mam dělat aby mi neumřeli hlady... dávam jim zelí ještě ho krajím na male kousičky aby to mohli v pohodě sežrat ale furt nic ... nevíte čím to muže být ? :-/