Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bombina orientalis

Chtěl bych si pořídit tuto žábu a zajímalo by mě kolik bych jich mohl mít v teráriu 40cm délka x 30 cm šířka x 40výška ?Musí mít uvb zářivku nebo jen něco na vyhřátí ? Stačilo by takovéhle terárium jak posílám ?
[http://img146.imageshack.us/img146/6097/malesbazen em.jpg]

DOPORUČUJI NEZTRÁCET ČAS S TÍMTO UŽIVATELEM!
PŘED NĚKOLIKA MĚSÍCI OD NÁS CHTĚL HADA. ZAMLUVIL SI HO A MÍSTO TOHO ABY O NĚM NĚCO NASTUDOVAL A ZEPTAL SE CO MU NENÍ JASNÉ, CHTĚL ZÁKLADNÍ INFO (NAPŘ TEPLOTA V TERÁRKU) A DENODENNĚ OTRAVOVAL. MY JSME MU SAMOZŘEJMĚ TRPĚLIVĚ ODPOVÍDALI, PROTOŽE JSME MYSLELI ŽE MÁ O HADA ZÁJEM.

POTÉ CO UŽ NEMĚL NA CO SE PTÁT, ŘEKL, ŽE SI TO ROZMYSLEL A ŽE CHCE JINÉHO HADA A ZAČAL SE PTÁT ZNOVU NA TO SAMÉ, AKORÁT NA JINÉHO HADA. NÁSLEDOVALA OPĚT VÝMĚNA X EMAILŮ O CHOVU. POTOM SI TO EVIDENTNĚ ROZMYSLEL ÚPLNĚ, PROTOŽE SE NEOZVAL.

DÁLE: U NAŠEHO ZNÁMÉHO KTERÝ VYRÁBÍ TERÁRKA SI CCA 3X OBJEDNAL TERÁRIUM, KTERÉ NIKDY NEVYZVEDL...

NEVÍM CO HO K TAKOVÉMU CHOVÁNÍ VEDE.. KAŽDOPÁDNĚ DOPORUČUJI MU VŮBEC NEODPOVÍDAT. EVIDENTNĚ NEMÁ V ÚMYSLU COKOLIV CHOVAT A JEN "CHATUJE"

No jasně já jsem měl o hada zájem,ale vy jste mi podle jiného chovatele radil samé blbosti terárium na výšku pro hroznýše apod... to jste tam zapoměl napsat vidte .... Tohle ste mi napsal vy: "pro krajtu i pro hroznyse staci bohate terarium 50x50x100" to poslední je výška ...
A to s tím teráriem taky lžete já jsem se jan ptal na cenu a nikdy jsem si ho nenechal vyrobit tak nechápu co tady o mě šíříte za pomluvy...

Já se tu s Vámi nechci dohadovat. Dělejte jak umíte.
Jen chci říci: s terárii orientovanými na výšku máme výborné zkušenosti, je to otázka názoru, nic neni "blbost". A pokud si necháte několikrát vypočítat cenu terárka, do detailu to s výrobcem probíráte, "okrádáte ho o čas" a následně si vše rozmyslíte... Nezlobte se, ale prostě se mi nezdá normální, jak se chováte.