Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pochlubte se - hroznýši a krajty XV.

Tak mám v těch vláknách Pochlubte se trocha zmatek,používají se tu dvě XIII a XIV ..Obě už maj v celku dost příspěvků,tak zakládám nové .. Snad nebude vadit ..;-)A hned začnu ...

Vkládejte prosím pouze fotografie svých zvířat, vlákno se jmenu je "Pochlubte se...", nikoli "Vkládejte fotky z netu" (halapremek)

1. B.c. red pastel albino
2-3. B.c. red pastel salmon poss. super salmon,poss. DH sunglow (jungle?)
4-5. red pastel salmon jungle poss. suepr salmon,poss. super jungle
6. Python regius
7-8. Epicrates c. c.

Morelia amethystina... scrub python...nyní na prodej ,krásná samice - 2,40 m .Celou fotogalerii od mládí mohu zaslat.Bezproblémová , v poho se dá brát do rukou jako domácí mazel.Rychlé jednání - rozumná cena.Výměna možná za mládata Epicrates cenchria cenchria nebo za vaše odchovy.Tel-732266168.mail-Rostislav.Lepka@seznam. cz

Mam dotaz ohledne tech co chovaji sve hady na RASELINE,mate taky v raseline male broucky ? myslim ze roztoci to nejsou,po hadovi to neleze tak to zatim moc neresim ale porad mi to vrta hlavou co to je zac.zkousel jsem prolejt raselinu varici vodou a po 2 dnesch kdyz sem to sel zkontrolovat tak tam porad byli3-[,jinak mámě to leze v kytkach taky

Tak dnes mi porodila samice E.c.maurus a bylo tam 7 neoplozených vajec.
Takhle jsem jí přistihl jak se ho snažila sežrat - slyšel jsem o tom, že je to možné. Ale nikde jsem takovou situaci např. na fotce neviděl. Máte někdo podobnou zkušenost?
[kif3986.jpg]
Vejce nakonec nesežrala, ale pokoušela se o to několikrát...

Tohoto chovatele můžu doporučit, jednak bezvanej člověk, který se vším poradí, což se nedá říct o všech (asi si svoje úspěchy v chovu nechávají pro sebe)a krásný zdraví hadi, doporučil bych i osobní prohlídku chovu. Fantasticky propracovaný a hygienicky na vysoké úrovni. Mám od něj jeden kousek a nemám jedinej problém. Opravdu profesionál.

Jako sorry, ale musim si rypnout, každy se tu omlouva za kvalitu, ale k čemu nam to tady je! Jako promiň, možna to bude znit drsně, ale když vidim že ty fotky stoji za ho.no a jako že ty tvoje stoji za ho.no, tak to sem snad nedávám ne. A když tu chceš dat fotky, tak si mužeš snad pučit foťak od někoho přece. Sorry, ale ja bych se za takove fotky styděl.

A to myslim i tak celkově, pro ty co tu občas dají rozmazlé fotky, k čemu ta fotka tu je když se na ni neda podivat.

Nemyslim, ze ti admini smazou fotky a nemusis nejak prudit .....treba to ale chapat tak, jak je v nazvu a hlavne prvni dve slova "Pochlubte se.....". Kdyz jsou fotky rozmazane, neni se cim chlubit :-( !!! Kazdy, kdo jde do jakehokoliv vlakna s nazvem "Pochlubte se..." ocekava prinejmensim pekne fotky bez rozdilu toho, co se na fotce nachazi....., a jako minimalni hodnota je ostrost fotky ;-) Priste se vice snaz :-)