Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co dělá agama v noci?

Chtěla bych si pořídit do garsonky agamu vousatou, ale přítel ji nechce, protože si myslí, že nás bude v noci budit hrabáním atd. Nemáte zkušenosti co v noci dělá, když už bude mít zhaslé světlo?

ahoj, mám jich 6 no, jeden samec je už velký a pak menších 5, terarium jim ted dělám nové, které bude mít rozměry 170 x 75 x 60 cm, budu tam mít dva samce, tak schválně tak velké!! Jak bude hotové, tak vložím foto:-). Zatím ale chovám 3 agamy v terariu o velikosti 110 x 50 x 50 a pak ty menší v terarii o velikosti 80 x 30 x 40 cm