Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doba ledová

Zdravím

Jestli se vám tento příspěvěk líbit nebude tak ho smažte.Napadlo mně když už se tu řešil Soudný den 2012 tak se zde může ojevit doba ledová ,dnes jsem četl tento článek http://www.novinky.cz/veda-skoly/185760-mala-doba- ledova-muze-nastat-behem-par-mesicu-a-trvat-pres-t isic-let.html tak by mě zajímalo co si o tom myslíte.
[mod]Nechápu co to má společného s teraristikou.Možná to můžeš vložit do zpráviček. (Melda) (Melda)[/mod]:-)

Jestli činnost člověka nějak přispěla k rychlejším změnám se nikdy nedovíme a je to podle mě už od počátku jen spekulace - nikdo tady nebyl když k podobným věcem došlo dříve. Atˇ si říká kdo chce co chce, jde tu o prachy. Zapomenˇte na to, že se něco změní když se omezí produkce CO2. Bývalo tu podstatně tepleji a život bujel jako blázen. Klima se na planetě mění odjakživa - někdy asi i skokově ( mamuti s kusem žvance v tlamě ap.).
Změny se dějí v tak obrovském rozsahu, že člověk s tím nic nenadělá natož aby to v celém rozsahu pochopil - ještě jsme se s tím v moderní době nesetkali a matematické modely evidentně selhávají.