Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chovatelské projekty pro rok 2010

Blizi se konec roku 2009, .......nekdo si dava zavazky, predsevzeti atd. Je spousta chovatelu, kdo ve svem chovu ma takrikajic urcite tera-projekty, chovatelske projekty a jine plany/projekty/projektiky planovaneho pareni,nasledneho odchovu urciteho druhu, krizeni atd. Podelte se vsichni tady o vase plany/chovatelske projeky/jine tera projekty ve vasem chovu.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Kvůli přechodu na stromáky stavba stěny s terárky na výšku. Pak nějaký odchov od guttek, snad se povedou i hondurensisky, maurusáky zatím nemůžu nějak vyprovokovat, ale třeba se ještě zadaří. A mám vyhlídlé nějaké stromové žofky, jako třeba Rhadinophis frenatum, Rhadinophis Prasinum, Rhynchophis boulengeri nebo taky Phylodryas barony. Tak snad aspoň jedním druhem si tu radost udělám a splním své plány a sny. Taky dopárovat hortulána a to by stačilo:))

Já osobně bych byl šťastnej kdybych rozmnožil zvířata co doma mam (ty dospělé)

Pro představu:

Python reticulatus
Python molurus b. albino a normal
Trnorepy
Lampropeltis tr. hondur.
Lampropeltis tr. campbeli
Boa con. imperator (Tarahumara, Chiapas, Costarica, Veracruz)
Boa con. REVERSE STRIPED
Boa con. MIX
Boa con. occidentalis

Zatim to vypadá ale tak na polovinu možná ani ne.

Nic nového nemam v plánu pořizovat....

Tak já bych letos rád rozmnožil B.C.I. Nicaragua a pokud se zadaří a také zadaří se je neprodat příliš pod cenou tak bych si pořídil ještě jedno menší terko a mám zase problém co do něj :-) zda koupit 1/1 P.Reticulatus Superdwarf a nebo nějaké menší hroznýše např.
Crawl Cay či pod.....
Jo a rád bych zkusil na podzim připustit B.C.C. Peru....

Ja dúfam že v marci porodí samica Boa.c.salmon mladé sunset a planujem pripustit ešte jeden pár Boa.c.red salmon + Hog islan boa. Ako každý rok sa budeme snažit aj o mladé Chameleony jemenské. Kupovat asi nebudeme nič nové, ale u nás sa to asi tažko splní ;-) možno nieakú samičku Boa.c.sunglow ak bude dost financií.

Vzhledem k tomu jak mám kulatou Mařenku, tak doufám, že bez problémů naklade vajíčka a podaří se mi odchovat zdravé Jemeňáky a že se mi spáří Rhampíci. A jinak doufám, že ve zdraví porostou mladé Regiusky a Korálovky a že se mi povede koupit nějakého bicolora L.T. Hondurensis :puff:

Ja očakávam tieto odchovy:
Marec-Boa constrictor:
mix,hypomelanistic,greensquaretail,albino,surinam, pastell a marron

Apríl-Python m.b.:
normal,albino,green patternless,albinogreen,granit,albinogranit a stripedy.

Pred týždňom som si rozšíril chov o Python reticulatus a v 2010 si ešte chcem zohnať Chondropython viridis,Coralus caninus a poprípade nejakého krokouša.[http://tera.poradna.net/file/view/4793-dsc02346-jp g]