Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost agam vousatých

Měl bych další dotas ohledně vousatek. Zajímalo by mně jak hodně budou velké v dospělosti (vím že 40-60 cm), ale třeba kdo vyroste víc samička nebo sameček a tak. Chtěl bych vidět nějaké fotografie dospělích vousatek s napsanou velikostí.
Předem dík

Kvůli tomuhle nemusíš zakládat nové vlákno, stačí to napsat do nějakého stávajícího. Jak ti agama vyroste záleží i hodně na krmení a podmínkách chovu. Většinou bývají větší samci, ale někdy mohou být i samice větší. Já bohužel nemám fota dospělých agam, ale tohle je samec velký cca 40 cm , nemám ale jeho celou fotku na ruce
[44SNC00552_tn.jpg]