
agama vousatá zavírá jedno oko
Ahojky, mám tří měsíční agamu vousatou a vždy, když ji vyndám ven, tak sem tam zavře jedno oko. Nevíte čím to může být způsobeno? A ještě jedna otázka: Žerou starší agamy stejně nebo více jak mladé agamy? Děkuji.
Změna předmětu, původně: AGAMA VOUSATÁ ZAVÍRÁ JEDNO OKO (MadMike)
Tak já tam tedy zkusím žárovku nechat a uvidím. Kdyby byly nějaké problémy,tak nebudu váhat a žárovku vyměním,ale zatím budu pozorovat co se děje. Děkuji Vám všem,jste ochotní.
Dobrý den chtel bych se zeptat zda pokud mám v teráriu obyč žárovku na výhřev pro agamy zda je nutná i UVA a UVB a pokud ano jak dlouho s jakou svítit :) jsem začátečník prosím poraďte.
email: overdukefannko@seznam.cz
Díky moc za každou odpoveď
Pokud to ma byt spokojene a zdrave zvire, tak potrebuje. Svitit normalne kolem 12 hodin denne.
Tak hele ted jsem byl ve zveraku a tam měly dvě agamy a na jednu jsem se díval a ta taky měla jedno oko po me prohlýdce už je přivřené tak se domnívám že to může být tim že jim malo měnily vodu která určitě v tak teplem terarku se rychle vypaří.
prostě vyschla,tak jestly sis ji zrovna koupil tak ji davej hlavně to nejlepší jako jsou cvčci neusta voda http://petdiscont.cz/index.php?p=eshop_productinfo &id=2361 a tu teplotu tak aby nebyla moc velka nebo ji střídej j