Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kousání mezi gekončíky

Dobrý den,
dneska jsem přišla na to, že moji gekončíci se mezi s sebou kousají. Mají to být dvě samičky. Je možné, aby se dvě samičky kousaly takovým způsobem, že ten druhý létá ve vzduchu. Mám je asi 6 měsíců. Je to normální, aby se tak kousaly? Děkuji za odpověď...

loading...

Zdravím moc normélní to není,pokud jsou obě samice nevidím v tom problém,pokud nejsou ve velikosti jedincu velké rozdíly.To by mohl bejt problém větší by chtěla mět navrch.Osobně mám ve 2 terárkách cca17 mládat z lonska a tento problém sem nezaznamenal.

Upřímně řečeno, můj přítel chová gekončíky a já jakoby s ním. Ale zdálo se mu zbytečné sem něco takového psát. Ale jelikož baby to prožívají jinak ty rvačky mezi zvířátky, tak jsem to musela vzít do svých rukou a napsat sem :-D Nebylo to příjemné vidět jak jedna cloume z druhou takovým způsobem, že ta druhá chuderka létala ve vzduchu:-( teď z toho budu mít trauma ještě dlouho:-D:-(... když to je samice, tak má mít rovné u ocasu a když je to samec má tam mít něco vypouklého? Říkám to správně??