Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co k hi yelow?

Ahoj prosím o radu.Mám samce hi yelow a nevím jaký mám k němu koupit samice aby nebyli miminka všechny po samcovi .Už mám 2 samice.....blazing blizard a paterles albino.Děkuji za odpovědi.

Ty male tam mate jako krmeni pro velkeho? :-) Vzadu vpravo albino, uprostred - nevim, az to bude vetsi, asi klasika - vlevo asi albino nebo SH - je ho videt jen kousek, vepredu ten velky ktery je za chvili sezere je hypo - superhypo a sel by uznat asi i carrot tail.

Abych teda nekecal, ten velky vepredu - prijde mi ze ma oci "albina" ??? Takze asi "hybino" ci "sunglow"? (kombinace albino a hypo) Nejsem si jist, nejsem na tohle zrovna odbornik, treba urci lip nekdo jiny ;-)

Lucifer.Díky.Není to focený v terárku.Samozřejmně že jsou zvlášt dospělí a mladý.Všechny ty mladý co tam vidíš tak jsou toho velkýho s obyčejnou samicí.Někteří měli sytě žlutý pruhy,někteří bílé.Tak myslíš že to není hi yelow/TEN VELKÝ/.Tak já tady celou dobu vás zaneprázdnuju co mám dát k hi yelow samci a on to možná ani není.Pošlu ti ještě nějakou fotku samce jestli to třeba poznáš líp.[img]http://www.imgplace.com/img803/4591/71pohled0 02.th.jpg[/img]