Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poslouchejte

Bože nechápu co si o sobě myslíte , bavte se ;)Mě už ta Vaše drzost,arogance přestává bavit. Je to něco jak šikana na 'základce' je to poradna.net a ne sraz zkušených chovatelů tzv. nechodte si sem pro radu . I kdybych sem přišla s příspěvkem jaký mají hovna hadi tak i to může nekoho zajímat . Laskavě si mě nevšímejte a hledte si svého ! Tuto stránku zajdu zítra nahlásit. Je to veřejné ponižování na sociálních sítí. A to se bude řešit.!

loading...

Je to veřejné ponižování

faakt? On tě tu někdo zná pravým jménem? Dle mého jen podle přezdívky, takže můžeš být kdokoli. Tedy zůstáváš v anonymitě.

na sociálních sítí

tohle není žádný nablblý Fejsbůk. Běž si stěžovat tam, jak jsme zlí.

Laskavě si mě nevšímejte a hledte si svého

No nevím, kdo si začal...
Udělej nám všem radost a jdi zpříjemňovat diskuze třeba na ifauna.cz apod. Všichni tě s radostí uvítají.

Asi bych to tolik nehrotil, nicméně se zadavatelky musím zastat. Je pravda, že mnohým "odborníkům" tu jde pouze o zesměšnění začátečníků. Ve vláknu o pořízení jedovatého hada je jen poskromnu užitečných rad na to, jak se celý server jmenuje. A to, že je někdo debilní... Raven opravdu kapánek ustřelil. Počítám, že do očí otci zadavatelky by to asi neřekl. No ne?

Myslis? Ak si vsimnes, je tu este par vlakien o zaciatkoch z jedakmi. Kde je normalna otazka, normalny clovek atd. Tam su aj normalne dpovede.
Bud tak dobry, a ukaz mi kde je normalna otazka alebo normalny prispevok od tejto zadavatelky? Navaza sa tu do takych ludi, ktormy nesiaha nikam.

A myslim, ze keby si to precital jej otec, nevidela by na oci ona sama a dostala by co si zasluzi.... Teda ak jej otec/rodicia niesu vychovany tak ako ona.

Nikomu tu o úmyslné zesměšňování nejde. Jenže některým věcem se dá čelit jen s užitím trochy smyslu pro humor. A když je holt někdo vztahovačný, tak ať si svoje bebínka fouká někde v koutě a nediví se, že dostane odpověd typu: "Leda plyšovej!" na dotaz typu: "Vejde se mi chameleon do terárka o rozměrech 20x20x20?" - pokud něco dá selský rozum a pokud se to dá dohledat na různých zdrojích, proč s tím hned prudit na poradně? A kromě toho, ještě se nestalo, aspoň co já vím, že by někdo dal normální, slušně položený dotaz a nedostal na něj normální odpověď.
Co se týče toho "ve vláknu o pořízení jedovatého hada..." - co se k tomu dá říct? Maximálně poradit nějaký druh o kterém se domnívám, že je třeba klidnější, ovšem vzápětí se vynoří někdo, kdo má doma zrovna téhož hada kousavého a agresivního... podmínky, chov, všechno se dá dohledat samostatně a ne čekat, až to někdo naservíruje až pod nos.
Internet je hrozný nešvar, svým způsobem. Před těmi 25 lety bylo mnohem méně snadné sehnat informace (myslím co do "pohodlí domova, pár kliknutí a prosím!") a taky to šlo. Když nám před 15 lety umíral žako, nakonec jsme prostě zvedli telefon a zavolali do pražské ZOO...
A Čechové, statní jonáci, jsou už holt tací - sranda muší bejt, i dyby fotra věšeli, jak říkával můj děda.

Tys tak kapánek mimo ne??? Jesli sis přečetl vlákno a začátcích s jedákama kde byl zadavatel kolega s nickem Roker, tak tam bylo informací až až, nemůžu za to že je každé vlákno které založí osoba s nickem Christie77 debilní až na půdu a nedostane žádnou kloudnou odpověd. A klidně řeknu tobě i zadavatelce do očí, že jste hodně mimo dění, když nemáte nic kloudného na zeptání nebo na nějaké obohacujíci vlákno, tak si jděte debatovat na nějaký kreténský čet, ne zde. A jestli se tobě a zadavatelce nelíbí postoj zde, tak sem nechodte, nikdo vás zde nenutí nic číst či psát.

Heleme se další hrdina od pc... Mě by zajímalo lidi, co Vás vede k tomu, chovat se jako totální výmazové, prostě sory, ale toto je jen v čr. Já jsem se nikde jinde v žádné zemi nesetkal s větším množstvím kreténů, vychcánků, arogantních tupců a provokantů.

To je jeden z mnoha důvodů proč tady reblblice zamavám a myslím že nebudu sám ;-)

P.S. v čr to vidím tak, že tady zůstane jenom sbírka výše uvedených typů lidí+pár slušných co maji morální problém se odklidit této elitě z cesty a samozřejmně naši tmavě hnědí spoluobčané.

Vážně uvažuji už i o tom, že zde nebudu přispívat už vůbec a ani zde chodit, nic zajímavého a přínosné zde nevidím, jen znuděné blbečky, kteří pokládají stupidní dotazy a komentáře aby někoho nasrali.

Začátky chovu jedovatých hadů tu byly probrány dostatečně. Je tady k tomu dost vláken, kde se dají najít názory, postřehy a zkušenosti lidí, kteří jedovaté hady chovají.

Navíc hloupě zadaný dotaz z pozice zadavatelky, která se zde prezentuje velmi nešťastně vyvolal samozřejmě vlnu nevole. Člověku v její pozici nemá cenu podávat nějaké hluboké odpovědi (a ztrácet tak čas).

Každý tu odpovídá dobrovolně ve svém volném čase. Vás by bavilo donekonečna odpovídat na triviální dotazy hloupých líných lidí ohledně věcí, které tu byly tisíckrát vyřešeny? Navíc je té tématiky plná literatura, všude spousta webových stránek...

Otci zadavatelky bych to vysvětlil VELMI rázně a jednoduše.

Mám tady rozdělanou práci, která je tak na 2 roky, dodělám a pak čau. Mysli si co uznáš za vhodné jestli odjedu či ne, sám vím co chci a jak to chci(kdyby si četl můj první příspěvek, kde jsem se o tom zmínil, tak víš co a jak a nemusíš tady plkat do větru o tom že to mám udělat hned). :-) jinak díky za upozornění a budu sebereflexivní ;-)

Kristýnko/Kristiáne,
než sem napíšeš nějakej další dotaz,měla by sis ho nejdřív pořádně promyslet(stejně jako svoje pohlaví),poněvadž právě tvoje příspěvky většinu chovatelů,co si sem přišli pro nějakou radu, značně odradí a pomyslí si,co to tu má za úroveň...alá ifauna:-/

Proč píšeš pod různými nicky a pod různým pohlavím?nestojíš si snad za svými názory?
Kam to půjdeš nahlásit?Na obecní úřad?Nebo dokonce tátovi?

Ať pak nedopadneš jak tahle princezna :-)
http://revue.idnes.cz/dcera-pomluvila-rodice-na-fa cebooku-otec-ji-za-to-rozstrilel-notebook-12w-/zaj imavosti.aspx?c=A120216_182456_zajimavosti_nh

Musím uznat že to, jaký mají trus hadi by mne dost zajmalo. Konkrétně velikost takového hovniska od vzrostlé metrákové mřížky nebo tmavky, minulej týden z mého 5kg hroznýše vyšlo něco, co by menšímu psovi zlomilo vaz (možná trošku přeháním :)) ) takže co vyleze z opravdu velikého hada? Nemáte někdo pěknou fotku opravdu pěkné stolice?

Hele Kristíno / Kristiáne nebo já nevim co seš, lezeš nám tady na nervy, doslova tady zasíráš poradnu. Máš problém? Tak si dej pohov a v klídku odtud odejdi. Hlaš si kde chceš co chceš, ale nezasírej tady poradnu, NEZAJÍMÁ NÁS TO. Nikdo na ty tvoje výjevy není zvědavej.

Nazdar...

:-D
To jsem zvědav co Vám poradí až si budete stěžovat, ale mám takové tušení, že Vám řeknou ať sem nelezete :))
Já osobně jsem zde odpověď vždy našel, nebo byl dobře nasměrován jinam.
Ochota většiny členů teraporadny je opravdu velká!
Sem názoru komu se něco nelíbí až si ..... ...... jde jinam.
Krásný zbatek dne přeje Marek8-)

Navrhoval bych BAN na IP adresu. A dál to neřešit. Všechny tyhle věci kazí úroveň a jméno TP. Prostě BAN a dál se v tom nehrabat. Chodím sem sbírat informace a kvůli některým lidem. Není mi příjemné nacházet tu vlákna jako je tohle. A určitě nejsem sám. Prostě BAN na IP. Neumíte se chovat? Těšilo mne, nashle.

nechci nikoho urazit ani se dotknout,ale musim rict ze je tu hodne lidi,kteri komentujou nejake tema v kterym dotycnej prosi o nejakou radu,tim zpusobem ze mu ani neporadi,ale spis nejakym zpusobem se snazej ponizit,urazit atd., kritikujou osobu ktera zada o pomoc.
ano,chapu vase rozcileni,kdyz nekdo se vas pta,jake podminky pro zivot,rozmery v dospelosti,tera.na vysku nebo na sirku potrebujet napr.regiuska..pritom ten dotycnej si to muze najit na netu..v takovem pripade bych se takovym otazkam vyhybala..ale vetsinou se tu ptaj lide kteri maj urcity problem,a predevsim by chteli vedet vas nazor a treba odpoved na urcite tema,vase pripadne zkusenosti.odtoho je tu ten nazev Poradna,ze sem lide chodej se poradit a ne ze si chtej poslechnout jak jsou blbi,ze si to meli zjisti driv nez si to zvire koupit nebo si to maj najit na netu nebo neco podobneho.urcite nejsou vsichni tak blbi a lini a urcite se snazili najit odpoved na svou otazku,ale co kdyz nenasli..tak se chtej poradit s nekym kdo je ochoten pomoc,neni to tak?
myslim ze lepsi nez kritika,urazky a ponizovani(co mimochodem muzeme pozorovat da se rict v kazdem tematu) by bylo mlceni,kdyz nevis,neznas,nejsi ochoten poradit,tak lepsi neodpovida a nic nepsat,ne?je to jen muj nazor.sorry,jestli se to nekoho dotklo

Nebudu řešit tvůj písemný projev, to je mi buřt, zkusím ti osvětit to co tady předhazuješ.

meli zjisti driv nez si to zvire koupit

tak to je snad tady omýlané pořád dokola, myslíte si že je správný postup nejprve koupit zvíře a pak až zjištovat? Motorku si taky nekoupíte, když neumíte jezdit na kole ;-)

co mimochodem muzeme pozorovat da se rict v kazdem tematu

v každém stupidním tématu...

lepsi neodpovida a nic nepsat

soulas

jake podminky pro zivot,rozmery v dospelosti,tera.na vysku nebo na sirku

sry, ale když se tě někdo zeptá jestli může být 20cm gekon v 30cm terárku, tak jak cheš na to odpovědět:i:

nejakym zpusobem se snazej ponizit,urazit

ti lidi se ponižují a urážejí většinou sami, protože si nevidí do huby

ano s tim souhlasim,ze se ma nejdriv zjistit a pak koupit.ale vetsinou na netu najdes zakladni info o chovu atd.napr.jsem nekolik hodin hledala na netu,jak maji zdrave vypadat mladata kobercovky..nebo jakou maji zdravou barvu tlamy mladata..tak jsem si obratila sem,protoze jsem nic nenasla..
myslite ze jsou to stupidni otazky?
me se nezda,jak pak zacatecnik muze zjistit jestli ma doma zdrave zvire,kdyz se to nikde neuvadi?
ohledne gykona a terarka- na tu otazku bych neodpovidala,protoze to nevim,s gekony zkusenosti nemam
nekomu urcite otazky prijdou stupidni(nevsimejte si toho) a nekomu zas ne(ten urcite rad poradi)

Na normální dotaz, tady tazatel vždycky dostane normální odpověď, byť by se opakovala už po sté. Přinejhorším dostane nějaký odkaz nebo doporučení, že se má víc snažit při hledání. Ale nezlob se na mě, tohle za normální dotaz nepovažuju, spíš za provokaci, nebo pokročilou demenci... 3-[

Ted tomu nerozumim - zalozil to preci registrovany clen pod konkretnim nickem, ne? Takze Christii77 je tu registrovana vicekrat, ma vic IP adres, nebo jak? Tohle totiz tak trochu paranoidne evokuje, ze jakykoliv jiny clen TP si muze "nalogovat" nick nekoho jineho a vydavat sa za nej...
Nemusim vedet kdo zalozil vlakno, ale rad ych slysel vysvetleni toho co se tedy (a jak) stalo.

jul, tady nikdo nekritizuje neopodstatněně. Kdybych sem hodila nějakej pitomej dotaz, řekněme třeba proto, že v tom nemám sebemenší zkušenosti a ostatní mě utli odpovědí typu "pořiď si plyšáka", atd., tak stáhnu uši, zamyslim se nad tim, uznám svojí chybu, začnu uvažovat jinak a zařídim to správně, případně od toho zvířete ustoupim úplně. Rozhodně ale nezačnu drze vyskakovat, co si o sobě všichni myslej apod. Strašně mě vytáčí, když sem někdo dá dotaz "Jak mám přesně změřit hada", nebo "Užovka se nechce mazlit", případně "Jakej je rozdíl, mezi užovkou červenou a černou" (už tohle svědčí o nevalné inteligenci)...no a samozřejmě na blbou otázku blbá odpověď...takže toho výtečníka někdo odpálkuje, že mele kraviny, nebo že na to jde trochu debilně, a dotyčná se na něj oboří, že se ho nikdo neptal na názor::)(ikdyž se ptala ona sama, jinak by nedávala dotaz na poradnu, že...), žačne prudit, že si sem může psát, co chce, i když jsou to totální zhovadilosti, nebo začne s hnusnejma a drzejma urážkama a nadávkama.:-/ A co s takovym idiotem??? Ty lidi, co tomu rozuměj a snažej se poradit (a na slušnou a inteligentní otázku poraděj vždycky), jsou tu ve svym volnym čase a proto, že je to baví a mě pak dokáže nesmírně naštvat, když se tu takovejhle vymaštěnej adolescent, co má ego, až na půdu, žačne navážet do lidí, co teraristice rozuměj (já osobně bych si v životě nedovolila proti nim říct ani pumpička, protože bych si připadala, jako největší dement) a snažej se poradit. Absolutně nechápu, kde takovej člověk vůbec bere tu drzost ještě vyjíždět a kopat kolem sebe, že to tu nahlásí, když se sama chová naprosto debilně a měla by radši bejt zticha a šoupat nohama. Nehledě na to, že na svý pitomý dotazy dostala Christie dotaz vždycky...myslim si, že má fakt nějakej problém v hlavě a měla by se nad sebou dost zamyslet, prospěla by tim společnosti...

Christie77,nezlobte se, ale mela by jste znovu precist predevsim Vasi komenty ,pak se divite ze na vas startujou.
myslim ze vam odpovedili docela slusne"had,neni na mazleni"-neni to plysak nebo kocka,pes

sorac lidi,ja s timto tematem koncim..omlouvam se jestli jsem si nekoho dotkla,nebylo to umyslne

Réza:ja jsem si nebavila o Christie77(to s vami souhlasim).ja jsem tu cetla hodne clanku,a v mnoha z nich se neobeslo bez nejakych urazek atd.proste je mi lito tech kdo na svou otazku(nekomu se muze zdat hloupou)obdrzi koment neco jako"uz me unavujou lidi se stupidnima otazkama"...nebo neco takoveho.mozna jsem blba,ale proste nechapu proc se vubec obtezovat s takovym komenten,tak se toho nevsimam a hledim si sveho..je pravda ze jsou takove lidi jako je christie77,kteri vyvolavaji sami konflikty a pak ze sebe delaj nevinatka,ale tady jsou i takovi,kteri na rovine obdrzej strelu za nic,jenom za to, ze nekomu se jeho otazka nelibila.

Ahoj, jelikož jsem zmíněn v tomto vláknu, rád bych také zareagoval. Nemohu hodnotit duševní úroveň tazatelky, každopádně většina jejích dotazů, když už nic jiného, jsou přinejmenším zbytečné, jelikož odpovědi jsou zde již několikrát zmíněny a jsou snadno dohledatelné.

Já jsem zde docela zajíc, ale musím uznat, že na mé dotazy se mi odpovědí dostalo (založil jsem doposud jen jedno vlákno), pokud člověk přemýšlí a nejdřív hledá než píše, myslím si, že nemá problém...

Čistě můj osobní názor je takový, že jde buď o dítko, které se takto asi baví, nebo o jednoduššího člověka, který má rovněž tyto pohnutky, pohybuji se po různých fórech a poradnách od motorek, po bojové sporty a mohu říci, že podobní lidé se najdou všude a z mých zkušeností je nejůčinější lék (a taky pro ně největší trest) je ignorovat, zkrátka nechat topic bez reakce. Ale přiznám se, že se to málokdy podaří...

P.S. Myslíte si, že se jedná o stejného užovatele? http://www.poradna-lasky.cz/cs/nase-odpovedi/laska /christie77-2012-04-16-202224

Zdravíčko všichni,

na jednu stranu chápu rozhořčení začátečníků s hloupými dotazy, nicméně je pravdou, že většina jejich dotazů na něž odpovědi nejsou libé, vycházejí pouze z jejich lenosti cokoliv hledat.

Drahá Christee77,

zajímalo by mě spíš, co si o sobě myslíte vy sama? Ostatně by mě také zajímalo, zda byste zakládala neustále nehodnotné dotazy, kdyby za každý vložený dotaz byl poplatek 100kč? Ano teď si jistě říkáte, proč byste měla za to platit, ale ostatně, proč by někdo měl neustále odpovídat zdarma na dotazy, které se zde opakují denně a to pouze kvůli lenosti cokoliv hledat a zjišťovat.
Vsadím se (pokud jste žena), že když jdete do drogerie či parfumerie, tak si také zjišťujete co se k vám hodí a co ne a jistě se nefotíte a nepostujete své fotky na facebook s dotazem: !Jaký typ podkladového krému by se hodil k moji pleti?"

Takže jediná rada na nervozitu je: "Každé ráno opláchnout přirození vlažnou vodou!"

Lidi ale uvedomte si ze nekteri si sem jdou pro radu pro vas nesmyslnou ale oni kdyz o tom nic nevedi tak je to pro ne celkem dost .. Ja kdyz jsem sem napsal dotaz tak mi odpovědeli 4 lidi a z toho 3 arogantnimy zvasty ze sem dement mam si ji koupit knizku a takovy .. temhle prechytralim tro*lum bych daval bany ..

No oni z části o těch knížkách mají pravdu. Polovina dotazů je normálně dohledatelná na netu nebo v literatuře, ale proč by se zadavatel unavoval, když je tu tolik aktivních blbců, že. Takhle to nefunguje, dotazy by měly fungovat na akutní pomoc nebo něco, co běžně v knížkách není. Tak to vidím já.

Kámo, já když začínal s teraristikou, tak jsem měl nejdřív doma nejmíň 3 knihy. Asi půl roku nebo rok jsem v nich listoval a studoval, a až potom jsem si pořizoval své první zvíře! A to jsem neměl počítač a ani internet, natož možnost mít k němu přístup denně a jak dlouho bych chtěl, tak jak to má dnes téměř každý.
A myslíš že jsem někde někoho otravoval s každou stupiditou, která je v každé knize? Ne! Vše sem si musel zjistit sám z knih a neměl jsem žádný problém.
Tak se nediv!

A to se bude řešit.! Tak ta má dost. Já bejt takle vy...ej, tak se to snažim skrýt a necpu to každýmu všude a opakovaně. Christie77 je pro me naprosto klasickou ukazkou arogance a hlouposti bez špetky sebereflexe. A to si asi mysli, ze ji tady ted bude jeste nekdo chtit poradit. Jen je pro mě ulevou, že takova hloupost je proviněním ale zároveň i celoživotním krutým trestem.

...mě je divný,že když si někdo pořizuje cokoliv a není k tomu návod ...třeba kulmu...tak se snad zeptá toho kdo mu to prodává,co s tím...nebo taky nejdřív na to čučí a pak letí do s....... ......y a ptá se jak se k.... ...o,nebo l... ...a,tak to by mě zajímalo,nebo je to tak,že přindou do krámu,nechal si zabalit 25dkg gutát,pak příde domů,vyndaj to z igelitky a koukaj co s tím,jestli se to vejde do akvárka po pavím oku...samo,že vejde,jen je musí občas otičit,aby nekoukali do stejnýho místa,taky někdy trávím dlouho v místnůstce 1X1m,ale čtu si...a vejde se tam i 1,1 a je to docela sranda a dá se tam i spát a vůbec se tam dělaj ulevující věci...různý,ale nemohl bych tam bejt furt...tak to jen taková malinká ujetá úvaha...

...no to tam prostě sedím,jako třeba dneska ráno,luštím sudoku,najednou vytřeštím voči,pak se něco děje a to jsou ty ulevující okamžiky který jsem zmiňoval...někdo to odflákne za pár minut,já si to užívám až mě z toho někdy brněj nohy...když si vzpomenu,tak pošlu aspoň zvukovej záznam!!!