Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevírání PETSHOPU

Zdravím všechny teraristy/tky, v nedaleké budoucnosti plánuju otevřít v Praze zverimex, zatím jsem sháněl kontakty, finance, místo, atd... Teď mě zajímavá, jak je to s podnikáním v tomhle směru, jestli potřebuji nějaké speciální vzdělání, popřípadě jak se to dá obejít.

V PETSHOPU(nesnáším slovo zverimex) bych chtěl mít především plazy/ještěry, kde bych dovážel od kamarádů(především z Německa) různé druhy která jsou tu jen těžko sehnatelné.

Budu rád za každý názor

Mě nejde do hlavy jedna věc. Proč bych si měl jít k tobě koupit do "petshopu", jak ty říkáš vysněné zvíře?:i:

na co mě nalákáš? kvalita, cena, servis....nechápu

trochu bych nad tím popřemýšlel a myslím, že než uspět v tomto směru, tak je lepší zajít na blackjack...

On na to, aby člověk mohl podnikat a nezkrachoval taky hlavně musí mít "obchodního ducha". Zdavatele sice neznám, ale na základě toho, co tu píše mi přijde spíš jako naivní nadšenec, než někdo s obchodním duchem.

Už se to tu řešilo mnohokrát. Kdysi jsem se do podobné debaty taky namočil:

http://tera.poradna.net/q/view/182596-zverimex-v-c b?page=r182772#r182772

Zkuste zbudovat pořádnou veterinární ordinaci pro přítelkyni a postupem času můžete přidávat různé "bonusy".

Ostatní tu mají pravdu. Pokud nechceš dělat do krmiv pro psy a kočky, tak Pet Shop (kamenný) vůbec nezakládej. To by bylo lepší otevřít expozici typu Terárium Praha. Na to bys ale musel být někde jinde. Dál to nemá cenu řešit.

Důležité upozornění: Dříve jsem si také myslel, že úplně všechno jde, když se chce a když do toho dá člověk co nejvíc. Dnes je ale doba, kdy to tak prostě neplatí. V Čechách je v současné situaci tvůj nápad nerealizovatelný. Je mi to líto, ale je to tak. Vášeň je krásná věc, ale pokud dělá člověk něco pro obživu, musí zvážit životaschopnost svého byznysu. Pokud tam není toto, není cesta. Ostatní je tím prostě podmíněné.