Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PF 2013

Přátelé tararisti za týden máme vánoce tak vám všem a vašim chovancům přeji klidné prožití toho blázince co vánoce přináší.Nezapomente obdarovat své svěřence nečím dobrým k snědku, dejte si přecevzetí že se nejen na poradně k sobě budete chovat slušně, my alkoholici si slibme že to nebudem na silvestra přehánět, a tak v globálu všem ŠŤASTNÉ A VESELÉ.

Taktez se pripojuji, i kdyz bez fotky. Vsem preji spokojene svatky, at se mate vsichni dobre a jste stastni. Dekuji vsem za rady a pomoc pri reseni ruznych problemu, jakozto i za fantasticky sraz.
A jelikoz to zde vzdy nebylo jen pratelske, pokud jsem se nekoho nekdy dotknul, necht prijme omluvu...