Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamykání vláken

Vážení admíni,

nelíbí se mi přístup kvůli čeho jsou vlákna zamykána. Chápu že se vlákno zamkne, když je problém vyřešen a není o čem diskutovat.

Ale nevidím jediný důvod proč vlákno zamykat když diskuze stále probíhá. Od toho je myslím forum aby se zde diskutovalo(důvod že vlákno o volbě prezidenta nemělo s teraristikou nic společného pro mě není důvod, mělo být v takovém případě zamknuto nebo smazáno ihned po založení)

To že tam padne ze pár ostřejších slov nebo diskuze se rozjede jiným směrem není důvod máme přeci "svobodu projevu" jestli se pletu tak mě opravte.

děkuji za znovu odemčení tohoto vlákna

loading...

Tady je vláken co s teraristikou nesouvisí...
Pokud to u prezidentskýho vlákna vadí, nechápu proč nebylo zamknuto hned. Přispívala do něj i spousta modů...
Navíc co se děje na politické scéně s teraristikou stejně souvisí. Pakliže nám EU pořád něco nařizuje, reguluje, zakazuje a nutí k tomu i politickou reprezantaci členských států, tak se nás politika týká ať chceme nebo ne.
Navíc vlákna, která nejsou přímo o teraristice pomáhají i k poznání názorů, charakterů návštěvníků TP. Což určitě taky není na škodu.

Nezlobte se na mě,ale naprosto nechápu,proč by se lidé na Teraporadně,nemohli bavit o volbě prezidenta,od toho jsou taky kategorie,,Například pokec,,.Dřívávejc se tu lidé bavili o mnohem banálnějších a nezajímavých věcech.Moderátoři většinu tolerovali,chovají li se lidé slušně.Admin by měl být nestraný a schovívavy,protože né všem je z hůry dáno.

Za mě vlákno vcelku zajímavé. Pokud je vlákno diskusí a ne jen napadáním, nevidím důvod k zamykání, mazání. K tomu, že to nesouvisí s teraristikou - a proč by mělo souviset? Je to v sekci pokec. A že je z toho někdo zhnusen? Tak to nečtěte? Kdo Vás nutí? Já to třeba číst chci..

Presne tak.. Me se taky nelibi,ze si nekdo jen tak rozkaze, ze je neco zumpa a voila poser.e se ze me, pac me se to nelibi a zamknete to.. To vlakno nebylo nak nechutny, ani protizakony.. Nikdo neni povinen mit rad vsechny a mit uniformni spolecensky nazor..

Pokial ide o to, ci sa to ktore vlakno tyka tera. Kludne nech sa tu rozobera aj kupa auta, fotakov, volby, hudba, vtipy... Koho to nezaujima tak nech tam proste nepozera. Nevidim v tom problem. Vsetci sme len ludia a aj ked sme na tera serveru, nevidim dovod preco sa aj tu nebavit o nejakych inych normalnych veciach. Ci uz zabavit sa vtipmi, zistit kto aku hudbu pocuva, alebo zistit ktory politik je komu blizsi ak to je nejak aktualne. Ale vsetko by malo byt v urcitych medziach slusnosti. Ak sa vlakno nejak zvrtne, upozornit prispievatelov, pripadne upravit nejaky prispevok (nie vymazat, potom vlakno nedava vobec zmysel) a ak to nepomoze tak proste zamknut.

vlákno o volbě prezidenta jsem zamkla já, protože mě denně bombarduje několik desítek dalších návštěvníků TP v soukromkách nebo i na soukromém majlu (což, upřímně, nevím proč zrovna mne- já mám svých starostí dost), proč tady jsou tolerovány věci v rosporu nejen s pravidly TP, ale i s pravidly slušných mravů. Pokud by se ti zejména někteří přispívající ve vlákně chovali slušně, tak by to nikoho nepohoršovalo a já bych vlákno nezamykala.

A speciálně Bergi by se mohl více zamýšlet nad tím, co jak napíše. Většina věcí lze napsat slušně, bez zbytečných vulgárností.

vulgarita je dost irelevantní pojem...

pohoršuje někoho slovo píča? odpověz si na to sama, nikdo ho nikdy nepoužívá? dost povchní ne kazat vodu a sám víno...

co jsou slušné mravy? nechcat proti větru? někomu přijde slušné močit v parku někomu ne... věc pohledu...

a kdyby se někdo oháněl holocaustem, že je to nemorální a podobný blafy, tak at mi vypíchne jednu větu kde jsem jej popřel nebo jsem se choval protirasově...

nenapsal jsem nic za co se osobně mám stydět!

S dovolením bych zareagovala. Slušné mravy spočívají mimo jiné v braní ohledů na ostatní a v akceptaci většinově společenské konvence (zvyku). V respektování plurality názorů, i těch, se kterými se neshodnete.

Navíc se domnívám, že to s Vámi Aurifer myslela dobře - prosím, uvědomte si, že tímto způsobem sebeprezentace shazujete především sám sebe, snižujete respekt ke svojí osobě a váhu, jakou budou lidé Vašemu sdělení přikládat. Ať se Vám to líbí nebo ne, na formě sdělení záleží a nezřídka je právě způsob, jakým je věc řečena, určující pro to, zda sdělení bude mít úspěch (tj. přesvědčí oponenta) či nikoli a zda se vlastně někdo bude namáhat nad tím zamyslet. A v diskuzi přeci nejde o nic jiného, než o souboj argumentace dvou myslících bytostí (ačkoli to už může dnes být jen teoretická definice).

Jinak osobně (zcela neodůvodněné především) vulgarismy ráda nemám a moc bych Vás chtěla poprosit, aby jste se jich pokud možno vyvaroval, pokud Vás to nějak neomezí v možnostech projevu. Můžete to brát třeba tak, že jako dáma se na Vás obracím v očekávání, že se (alespoň nyní) projevíte jako gentleman (když už se Vám to v reakci na jinou dámu žalostně nepodařilo, namístě by byla vůči ní omluva - možná si to s chladnější hlavou uvědomíte).

Děkuji Vám za pozornost, pokud jste dočetl až sem.

P.S. Asi se nikdy nesetkáme, ale důrazně žádám, nemočte přede mnou v parku.

P.P.S. Toto mohou i ostatní uživatelé (obojího pohlaví) brát jako universální prosbu.

Slušné mravy spočívají mimo jiné v braní ohledů na ostatní a v akceptaci většinově společenské konvence (zvyku). V respektování plurality názorů, i těch, se kterými se neshodnete.

nesouhlasím...

uvědomte si, že tímto způsobem sebeprezentace shazujete především sám sebe, snižujete respekt ke svojí osobě a váhu, jakou budou lidé Vašemu sdělení přikládat. Ať se Vám to líbí nebo ne, na formě sdělení záleží a nezřídka je právě způsob, jakým je věc řečena, určující pro to, zda sdělení bude mít úspěch

nesouhlasím... názor nikomu necpu, bud si se sdělení dotyčný něco veme nebo ne...

vulgarismy ráda nemám a moc bych Vás chtěla poprosit, aby jste se jich pokud možno vyvaroval

to je váš pocit, používat je budu a nevím proč bych neměl..

namístě by byla vůči ní omluva

zásadně nemám ve zvyku, když jsem něco pronesl, tak jsem to v danou chvíli tak chtěl a plně si za tím stojím...

Asi se nikdy nesetkáme, ale důrazně žádám, nemočte přede mnou v parku.

a vy nečůrejte v bazénu...

Moc se mi nelíbí,že se vlákno šouplo směrek k pranýřování Bergiho.Poradnu sleduju už mnoho let a může říct,že Bergi není žádný magor,co by používal neslušný výrazy a nebo se vymykal normálu.
Mimochodem,až se vám bude chtít čůrat tak,že se vám budou kroutit nohy až k prdely,tak jsem zvědav,co stím v tom parku uděláte.

Šmarjá trochu nadsázky s těma wckama. Já nepředpokládám, že se bavíme o člověku s akutním zánětem močového měchýře ve stavu absolutní nouze kdesi uprostřed lesa, popř. o člověku s otravou z jídla, který je na pokraji ztráty smyslů (ačkoli ten by spíš zvracel). Spíš tipuju návrat z hospody (tam se to dá odhadnout a dojít si před odchodem), popřípadě dlouhou cestu odněkud někam (kde se taky dá plánovat), anebo nejhorší alternativu - pouhopouhé buranství, s jakým si někteří spoluobčané samozřejmě "odskočí" doslova kdekoli u příhodného rohu nebo patníku.

Jinak dokážu docela dobře přežívat aniž bych se uchylovala k podobným aktivitám, mimo jiné proto, že park mi evokuje město a ve městě je snad vždycky jít kam na záchod (obchod, hospoda, v nejhorším případě veřejné toalety). To už ale jedem hodně OT:D já to tam připsala spíš proto, že mě to s parkem fakt hrozně pobavilo a nečekala jsem, že vzbudím takové vášně.

Diskuzí s Bergim jsem se skvěle bavila, v mnohém mi rozšířil obzory. Co se týče sprostých slov a úrovně projevu, reagovala jsem na ten jeho zdejší jeden příspěvek, kterej byl teda hodně mimo:) takže mě to trochu vyprovokovalo.

nesouhlasím... názor nikomu necpu, bud si se sdělení dotyčný něco veme nebo ne...

Ovšem, snažila jsem se Vám vysvětlit, že od formy sdělení je odvozeno to, CO si z toho ten člověk vezme.;)

to je váš pocit, používat je budu a nevím proč bych neměl..

Přesto jsem ráda, že jste se jich vyvaroval alespoň v odpovědi pro mne.:)

namístě by byla vůči ní omluva

zásadně nemám ve zvyku, když jsem něco pronesl, tak jsem to v danou chvíli tak chtěl a plně si za tím stojím...

Je-li tomu tak, pak bohužel postrádáte objektivně kritické myšlení a především sebereflexi. Omluvit se za chybné jednání je známkou ušlechtilosti. Avšak v tomto případě můžeme náš "rozhovor" ukončit, neboť pozbyl smyslu.

a vy nečůrejte v bazénu...

To Vám mohu zodpovědně slíbit.

Za mě Auri, sice nechápu lidi, co opruzují adminy s tím aby zamkli nějaké vlákno, do prdele když se mi něco nelíbí, tak to snad neotvírám ne...? Je to něco jakoby mě pohoršovalo porno a usiloval bych o jeho plošný zákaz nebo tak(sorry, lepší přirovnání mě nenapadlo :-[ ).
Proč se nepřihlásí veřejně lidi, co mají "zájem" na tom, aby se ten topic zamknul...?
Já osobně tam vidím taky porušování "pravidel", vulgaritu apod. Ale snad je přínosnější, aby bylo alespoň jedno vlákno, kde se každý projeví, jaký je, co vyznává a to si myslím, že u politiky (ač tomu nejsem rád) jde nejlépe, než aby byly náznaky po celé poradně... (já osobně do toho mám hovno co kecat, jsem tady rok i s cestou)
Prostě berme/te to tak, že v každém společenství lidí, ať už jsou to teraristi, motorkáři, modeláři, důchodci, nebo alkoholici se najdou lidé různých společenských názorů a musí/potřebují se nějak i v rámci toho společenství projevit. A já se ptám, proč ne?

Co se mě týče, ano, mám své názory, se spoustou názorů uživatelů nesouhlasím, ale o tom je přece proboha ta demokracie a nebudu je za to odsuzovat (pokud neporohlašují, že zasloužím provaz, nebo tak)
Například Bergi je pro mě extrémista, i jsem mu to zde napsal ale nemám naprosto problém se s ním bavit o koupi zvířat atd. Na pivo s ním asi nezajdu (i když nikdy neříkej nikdy), ale proč bych ho měl jako chovatele odsoudit proto, že je dle mě "jiný"? Myslím si, že by se mohl trochu krotit, projevovat víc úcty k ženám a zkušenějším kolegům, ale proboha vnucovat mu to nemohu, to je jen můj názor...
Je obrovský rozdíl fórum a realita a tak je to třeba brát. Věřím tomu, že i on má své meze a pokud bychom někde seděli a já měl třeba přítelkyni židovského původu (což mi připadá upe na hlavu se nad tím vůbec pozastavovat), tak že by si ty antisemické řeči odpustil, už jen proto, že nikdo nemůže za to jak a komu se narodil... (taky nemám rád cikány (neberte to ale takto jednoduše), ale pokud by kamarád/známý přišel s kočkou cikánského původu, nezačnu mu ji urážet..) no a pokud ne, nesl by následky, ale to je jen rozdíl mezi realitou a virtualitou a myslím si, že bychom tu virtualitu měli i tak chápat a umět ji nějak "uchopit".
Z mého pohledu je ale lepší "polevit" v pravidlech v jednom topicu a v ostatních to o to sriktněji promazávat (notabene, když je v sekci pokec), než to v sobě dusit a tahat to do jiných témat...

To jen za mě. Pokud jsem se někoho dotknul, omlouvám se... Roker