Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Burza Praha - Holešovice, "Živá exotika"-7.9.

Když už se tu řeší Hamm tak se ptám kdo jede v sobotu na burzu do Holešovic, co bude mít zajímavého atd. Já vezu něco felsum a samičku hroznýška, jinak nic moc. Potřebuju hlavně krabičky na zvířata. A kdyby byl někdo ochoten mi určit pohlaví u roční boulengerky, tak předem děkuji :-)
Změna předmětu, původně: Praha 7.9. (MadMike) (MadMike) (MadMike)

loading...

Agama lionotus dodomae 2,2 - adult
Uromastyx acanthinura nigriventris - adult samec - cca 6-7let
Goniurosaurus lichtenfelderi NZ - 28.6.13 - 800.- (co nevidět budou další dva)
Gecko ulikovskii - 1,3 adult - chovný
Laudakia stellio daani - adult samice WC 2011
a cca 20 druhů sklípkanů od mladý po adult samice :)
kdyžtak SZ

Tak já beru od Lukáše :-D
Goniurosaurus lichtenfelderi 1,1
Dyscophus antongili 0,0,6

Dále budu (pokud vše klapne) kupovat.
Rhampholeon brevicaudatus 1,2
Nerodia fasciata 1,2
Anolis sagrei 1,1
Hemidactylus frenatus 1,2

Dále sháním.
Adult samce Rhacodactylus auriculat 1,0 (nemám zájem o klasické zbarvení)
Coleonyx mitratus 1,1
Coleonyx elegans 1,1
A možná pokud by byla tak Elaphe helena 0,1

Mužu vzít.
Dubovou kůru
Anolis allisoni 0,0,3
Rhacodactylus ciliatus 1,0 (harlequin)
Iguana iguana 0,1

Povezu jenom lugubrisky,guttky amelano a snow,klasika i striped + pár zamluvenejch zvířat.Subocularisky až na podzim.Potřeboval bych nějaký samice Dicronorhina derbyana layardi s červeným leskem (jasně že samotný samice mi nikdo neprodá ale alespon 1,2.Kdyby náhodou,tak SZ,zavolám.

Jedu taky, budu mít (doufám:-)) na chlívkovým stole trnorepky a jestli se vejdu a bude mi dovoleno, tak u Meldy nějaký světla z výprodeje za supr prašule. Můžu vzít mladý leguány kubánský, kdyby někdo chtěl (:-D), nějaký myši a kliďo přenechám celou kolonii jedněch švábů, jen nevím co je to za druh. Bude to Blaberus (možná discoidálové) nebo možná Eublaberus - nějak se mi to ani nechce zjišťovat.

Po prazdninach opet budu na stole c. 40, tentokrat napul s MadMikem. Privezu neco malo kytek do terarek, na okno i do akvarek ci paludarek, par polystyrenovych beden, dospelaky Pachnody marginaty peregriny, neco svabu ruznych druhu, nejakyho toho eublika a gutku.

uplne blby dotaz/prosba, ale - od zitrka jsme v pryc (nekde v severni Africe) takze na burzu se nedostanu - jen bych rad vedel jestli a za kolik se tam budou prodavat Reptizlo kompakty, teda pardon, nove Exoterra Reptile UVB 200. Potrebuju obmenit v terarkach, a vim ze je tam zvykli mit Polaci za rozumnou cenu - pokud tam porad jezdi tak bych zajel priste...

...tak kdyby jste si tam toho ciste nahodou nekdo vsiml (a pripadne se zeptali "prijedete i za mesic?") budu vdecen za info do posty .. ;-)

Já asi dělám něco špatně, ale kdykoliv jsem se z těhle pokusila něco vypáčit, tak jen blbě koukali, a pak něco divně zamumlali, tak to omezuju na "how much" s reptiglem v ruce:-D Ale teď se možná budem pokoušet trochu usmlouvat množstevní slevu, tak tu česko-polskou komunikaci trochu potrénujem:)

Tyjo já takhle na poláky občas spustil češtinou a oni si mysleli, že jsem snad z mongolska nebo co - musel jsem se s nima vždycky bavit anglicky :-).

Aurifer: jo myši ti určitě vezmu! nevadí když tam bude víc kluků, máš to jen na zkrm žejo...

BTW: beru samo měřáky, tak kdyby někdo chtěl něco testnout, není problém. Jestli tam někdo bude kupovat ty "nový" zla (podle mě, kromě té 200 jsou to jen nový krabičky), tak by mě to moc zajímalo. A asi nejsem sám ;-)

Ahoj, v sobotu byly na burze Calotes versicolor - nepamatuju si, kterej stůl to byl - tuším, že někde řada uprostřed. Pokud vím, tak to nebyl nikdo z hlavních importérů. Byly to tři Calotesy v krabičce - červeně vybarvený... Netušíte někdo, kdo je tam měl? Díky

Aha, tak ony to byly asi původně 1,2, co jsem viděla já a pak se z nich postupně stala 1,1 Tak když jsem váhala, tak mám smůlu no :-D V tom případě už je jedno, kdo je měl... (Chtěla jsem zkusit, jestli se to co mám doma nějak šikovně nepřepáruje, když se samice taky barví takhle do červena a samec naopak do žluta)

Ono s těma cf. versicolorama je to na přepárování stejně docela problém, pokud je nemáš ze stejného importu ( a ni to není záruka). je to velký druhový komplex vzájemně často nekompaktibilních zvířat. Navíc řada zvířat, co se vozí jako versicolor ani vůbec nejsou verzikoloři. Ale tihle byli moc pěkní :-)

Co se týče toho barvení se, tak mi přijde, že se barví, jak zrovna chtějí bez ohledu na pohlaví :-)

Já mám stejnej import - ale samec je větší a žlutej s černýma rukavičkama, samička je červená a taková menší - jako byli tihle. A už několik let se mi šťastně nepáří. Podle toho článku, co se zabývá jejich poddruhama jsem tak nějak rozkódovala, že mám opět (jak je u mě již zvykem :-/) každej jinej. Tak jsem chtěla zkusit dokoupit pár červených a zkusit, jestli by se nechytla aspoň samice. To, že se barví samci i samice vím, ale zase samec je víc takovej: http://farm6.staticflickr.com/5035/5897146677_f6c3 e40ea0_z.jpg
Prostě nějak nevím, jak z toho ven - než nakoupit víc zvířat]:(.

Dovezu
1.2 Popeia (Trimeresurus) popeorum popeorum CB 2009 - Chiang Mai 12 000Kč/1.2
1.1 Cerastes cerastes WC 3/2013 Egypt, bezrohý pár 3000Kč/1.1
0.1 Cerastes gasparettii gasparettii CB 2012 4500Kč
1.0 Oligodon formosanus WC 2013 - žeroucí holata 2500Kč
2.2 Aspidelaps lubricus cowlesi CB 2013 - 3000Kč/1.1

Kdyby měl někdo zájem, nabízím cca ročního samce Paroedura picta . Cena 150,- korun, sleva možná, přizpůsobím se nabídkám :) .

Dál mohu nabídnout i 4 letošní mláďata stejného druhu, zatím neurčená. Cena 600,- za všechny. Prodám pouze do dobrého domova a ideálně společně /bydlí spolu v teráriu a skvěle se snáší, sou to sourozenci/. Aktivní, ochočená, žerou i z ruky. Kdyby je někdo využil v chovu, tak mi to udělá radost, já tenhle druh nemnožím a nějak se mi sem už nevejdou.

Cena za všechny +- 700. Stůl na ŽE nemám, ale pokud někdo bude mít zájem, zvířata dovezu a někde se tam setkáme. Prodám, ale dávám přednost výměně za jiný druh, který chovám (felzumy, gekončíci /africký, případně noční/ , anolisové), záleží na domluvě. Při výměně mohu i doplatit (či obráceně, záleží na ceně zvířete). Foto můžu poslat mailem. Kontaktujte mě případně na email bigall@tiscali.cz , pak zaručeně vaši odpověď nepřehlédnu :)

(a doufám, že tu takhle můžu napsat inzerát :D )