Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Holešovice 22.3.

Zdravim,
klasická otázka, jede někdo? A cejno, ty jedeš?
A trochu nestandartní otázka. Shánim gekoní ocásky a taky jsem se chtěl zeptat jestli už někdo potkal skokany hnědý?

Díky

Potřeboval bych holata - větší myší nebo potkaní. Vím, že tam většinou standardně jsou, ale pokaždé než vystojím frontu, tak už zbývá jen minimum. Tak bych se radši domluvil předem a vyzvedl si je. Vzal bych si tak 50-100 kusů, radějii živé než mražené. děkuji

Jak velka holata byste rad? Uplne mala nebo treba tydenni, nebo je to jedno? Vozivam vzdy cca 100 ks podle toho jak mysi zrovna porodi, nemam ale problem je vzit na objednavku s tim, ze si je vyzvednete a nebudu je tedy nabizet na stole. Kdyztak se ozvete (spis pres mejl), domluvime podrobnosti. Kazdopadne - kdyby nekdo chtel mrazenky - ty muzu dovezt taky.

Nebudete mít někdo půl stolu volného? Všechny stoly už jsou rezervované. Potřebuji se zbavit nějakých přebytků z kroužku (Eunectes notaeus, párek gutát a eryxů, jedna blairi a pár strašilek. Samozřejmě zaplatím. Dík.

Tak já pojedu jako vždy stůl 138. Beru různé druhy štírů( Centruroides, Babycurus, Tityus, Heterometrus, Grosphus, Lychas, Hadogenes), šváby syčící i nesyčící velký i malý, bičovce, pakobylky a strašilky, zákeřnice a pár dalších potvor. Kdyby měl někdo zájem pište SZ

Můžu vzít toto, je to i v inzerci s fotkama, takže troškou double

Cerastes cerastes - samice - půlroční, baští myšata, bezproblémové zvíře
- cena 1000Kč
Trimeresurus albolabris - samec - loňský, baští bez problémů myšata
- cena 500Kč
Lampropeltis triangulum hondurensis - samice - loňská, asi zbarvení hypo (?), taktéž bezproblémové zvíře
- cena 550Kč

vedro by mi snad ani nevadilo jako ta obříí hromada lidí a uplně narvaný batohy i box nějakým krmenim ve spojení s 2hodinovou cestou bbusem, samozřejmě se mi rupla v batohu krabička s litrem zophobasů..., paráda...

za pár kolegů ještě ty krááádeže jsou k vyloženému nasrání!!!

neni zač petře, určitě budeš spokojen, gaditány jsou jak malovaný...

Na vedro je myslím ještě čas, počkejte burza v květnu, červnu :) Naštěstí jsem měl díky Velkému Strastavovi vstup v osm, takže jsem mohl místo tlačení se s lidma už jet domů :D za což mu ještě jednou děkuji.

O krádežích jsem tam něco zaslechl u jednoho stolu, prodejkyně tam svému známému líčila, jak se jeden ptal na pavouky a druhý si něco strčil za triko. To se tam fakt děje????!!!!

Tak se zase burza odbyde venku u piva a bude i výhoda otevřených zahrádek pro poburzovní pokec.8-)

Ono se to děje všude. Každopádně by měl mít pořadatel k dispozici rákosku a v případě odchycení by nebylo na škodu mu rozsekat prdel na hadry. Případně i trochu posolit. Rozhodně by to byla lepší prevence než 500,- pokuty od úřední osoby.

Při objednání přes jejich eshop se to řídí Obchodními podmínkami, bodem 6!!

6. Objednávky prostřednictvím Internetového obchodu
Objednávka vystavená prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího se považuje za písemnou objednávku a řídí se ustanoveními dle bodu 3. Objednávání zboží. Navíc je kupujícímu na e-mail adresu uvedenou při registraci/objednání zaslána rekapitulace objednávky, která je současně potvrzením o přijetí objednávky.
Na objednávky prostřednictvím internetového obchodu, u kterých nejsou na objednané zboží poskytovány další slevy, je vybranými přepravními službami doprava dle bodu 4. Expedice zboží na území ČR hrazena prodávajícím, bez stanovení minimální hodnoty objednávky.

Sám jsem objednával a všechno v pohodě..chce to číst lidi ;-)

Dobrý den, kdo byl 22.3. na burze.Nemáte prosím kontakt na pána,který prodával užovky africké-boadeon fuliginosus(měl jich tam víc+ myslím ještě nějaký ještěrky) Byl v první řadě první stůl od vstupu doleva (číslo stolu nevím jistě..možná 178,179).Děkuju.