Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leatherback nebo silkback??

Zdravím,
máme 12 agam vousatých, staré 14 dní, ze spojení klasik x leatherback. Vylíhly se i tři agamky, které jsou úplně hladké, bez drápků, mají větší oči a hlavu než ostatní, jedná se zde o silkbacky?? Vůbec nevíme jak je to možné..

Přikládám foto mláďat, tmavého samce a světlé samice.

Silk nebyl vůbec v plánu, už kvůli tomu, že se mi nelíbí. Agamy jsme kupovali jen kvůli barvě a ne nějaké mutaci, chtěli jsme každou jinou. Kupovali jsme je ve spěchu na živé exotice v Praze, byli všichni za jednu cenu nezávisle na věku. Pán ani beztak nevěděl, že je to leatherback.. Na první pohled jsou dle mě obyčejní.