Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtip pro odlehčení IX

Dobrý den všem!Snad to nebude nikomu vadit,že jsem se ujal založení nové stránky vtipů.Kdyby to někomu vadilo,klidně to smázněte.Nic se neděje.

Plazí se otrhaný,špinaví hrozně unavený a žízniví muž po poušti a za sebou táhne těžký klavír.Jak se tak plazí,vidí,že za ním leze had.Had se na muže koukne a."SSSSSSSSS"!Chlap se lekne,tak přidá.Jenže za chvilku ho had dožene a zase spustí."SSSSSSSSS"Muž je na smrt vyděšený,ale z posledních sil přidá ještě víc.Po nějaké době už je tak unavený,že to vzdá a říká si."At si mě ten had klidně sežere."Had se k němu připlazí a říká."SSSSSSSem ti chtěl pomoccct.

loading...

Muslim se dostane za hranici Německa a začne radostně křepčit a jásat.Jde okolo důchodkyně,chvilku ho se zájmem pozoruje a po chvilce se zeptá:"Co že se tak raduješ,chlapče?".Muslim na ní křikne:"Mám radost,protože je nás v Německu už osm milionů muslimů,babo!"Důchodkyně se usměje a povídá:"Tak to jo,jen se radujte,ale radši ne s takovým kraválem.Ono to není tak dávno co v Německu žilo deset milionů židů."