Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium na míru - od koho?

Dobrý den, sháním terárium na míru pro albína guttaty a zajímalo by mě, s jakými výrobci máte dobré / špatné zkušenosti. Sháním něco ideálně s dobrým větráním a dřevěnými nebo podobnými stěnami (cca 80x60x40) a našel jsem ceny od 3 000 do 9 000 tak mě zajímá, jestli to není podezřele levné / předražené a u koho to ideálně shánět, víc jak 6 000 už by pro mě bylo asi moc. Zvlášť mě zajímají www.akteraria.cz , www.terarka.eu , https://www.terasvet.cz/vyroba-a-prodej-terarii/ , www.osbteraria.cz , www.laminoteraria.cz

Předmět Autor Datum
Zdravím, osobní zkušenosti s žádnýma výrobcema terárií nemám, ale jak sem tak na fb tera skupinách t…
Sinister 19.05.2020 07:34
Sinister
Děkuji za odpověd na osbterária(+laminoterária) a akterária už jsem našel recenze, které mě vcelku o…
BlackAdder 26.05.2020 17:58
BlackAdder
On se ten člověk právě hodně objevuje na fb, kde pořád dává příspěvky s nabídkama (pod jménem Tomas…
Sinister 26.05.2020 18:08
Sinister
Dobry den, na teraria z lamina je idealni dobry truhlář :) ty ceny co pisete jsem nedal ani za terár… poslední
Exotic pets 24.06.2020 08:04
Exotic pets

Zdravím, osobní zkušenosti s žádnýma výrobcema terárií nemám, ale jak sem tak na fb tera skupinách tak se tam hodně řeší špatný zkušenosti s panem Drápalem (teď mi úplně vypadlo jak se jsmenujou jeho web stránky) takže na toho určitě pozor. Jo tak jak sem si otevřel osbteraria.cz tak to je on. Teraservis už vim. Tak u tohoto pána to neriskujte, jak říkám osobní zkušenosti nemám, ale podle těch negativních zkušeností ostatních lidí bych si tady rozhodně nic neobjednal.

Hodně lidí chválí TeraSvět všeobecně, já si tam objednával UVC světlo. Takže tady bych se rozhodně nebál, pan Mužíček mi i ochotně poradil jak to světlo vlastně používat, zatím sem nenarazil na jedinou negativní zkušenost od ostatních lidí :)
Na Terarka.eu sem na fb taky nenarazil na nějaké negativní zkušenosti a u ostatních nevim. Rači, pokud ste na fb, se na ty ostatní výrobce poptejte a nebo se mrkněte na recenze ;)

On se ten člověk právě hodně objevuje na fb, kde pořád dává příspěvky s nabídkama (pod jménem Tomas Tom) a tim že se na tera skupinách už pohybuju dlouho tak sem právě často narazil na upozornění od lidí kteří si u něho nechali tera udělat, a právě odrazovali ostatní případný zájemce. Tak sem rád že ste se nejdřív mrknul na recenze. Jinak neni zač ;)

Dobry den, na teraria z lamina je idealni dobry truhlář :) ty ceny co pisete jsem nedal ani za terárium 200x120x120 ale to jen příklad...pokud neseženete truhnaře napište na tuhle stranku děla skleněné i lamino a ja od nich mam pres 40 terarii vše ok :)

https://www.facebook.com/TerariaVM/

k odkazům co mate...terasvet podle mě taky ok děla fajn teraria, terarka.eu tam jsou hodne vysoke ceny většinou několikrát vic než jinde, osbteraria a laminoteraria je ten stejný člověk a tomu bych se vyhnul znám hodně lidi co jim dodal špatné terárium a pak s nim měsíce řešili opravy

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru