Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pár dotazů ohledně krajty královské

Zdravim vsechny, mel bych par dotazu a kde jinde se vse dozvim nez tady ;-)
Takze nejdrive bych chtel vedet od kolika ji mam svitit a od kolika ji zhasinat.... Potom jestli staci 25-32 stupnu, jak kde, udelal jsem to schvalne aby si vybrala..... Dale jak casto rosit terarium??? Dekuji predem za rady a odpovedi.... Diky moc Jardzik

no az diky vasi diskuzi me napadlo podivat se co to ten lignocel je a zjistil jsem ze na nem chovam taky :-D dodnes jsem byl presvedcen ze chovam na kokosovem substratu. a jinak problem s tim nemam a taky ho uz pan had v sobe nekolikrat mel, ale vubec me nenapadlo to resit, protoze si myslim kdyz je neco prirodniho tak si s tim vetsinou had poradi.

no premyslel jsem nad tim ale z me strany to nebude,protoze nam zvracela od doby co jsme ji koupili,je fakt ze pitvat me nenapadlo. bohuzel kdyz jsme nekolik dni pred uhynutim nahmatali bulku tesne nad kolakou a chteli zahajit lecbu tak mi pred prvni injekci( mimochodem zrovna natahnutou) uhynula.a mimochodem nechci vypadat jako vrah zviratek, samecek prospiva a dari se mu velmi dobre.