Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hroznýš královský- porod

Dobrý den. Je to asi hodina co nám hadice porodila asi 30 mladých mláďat. Netušíme, co máme teď dělat. Zda to nechat tak pár dní nebo terárko vyčistit, zda na mláďata sahat či nikoliv, možná jsou některá mrtvá a jak vlastně poznáme zda jsou mrtvá nebo ne?? Prostě bych potřebovala vědět přesný postup, co ted máme dělat, aby byli hadi vpořádku . moc děkuji za rychlou odpověď.
Marcela

dobrý den je normalní u tohoto druhu že je zalezlej a spí 8hodin ve dne jelikož jsem si ho přines domu nejdřiv se uklidnil a pak zacal smejdit po všim možnym lez do vody do kytek a pak zalez do škvíri nejaky maly a tam se nejak divně sroloval že ani nevim jak se mu to mohlo povest a spí už 8 hodin neni na tom neco divnýho spěcha díky moc

díky moc ja jsem se lek že se mu tam neco stalo že třeba nemuže dejchat nebo se tam nejak šprajc ale to je kravina moc děkuju mam hada asi 10 hodin a už je to muj milaček moc mi na nem zaleži a opravdu bych nerad aby se mu neco stalo takže je to normalní že takhle dlouho spí třeba 8 nebo 10 hodin jo díky moc sem se strašne lek díky

ono jsem je strašne hustej když sem se prbudil našel jsem ho uplně nahoře na patru akorat když spí tak nežere had nebo jak protože mi nějak dneska nechce žrat ale to je asi ješte stresem ale nepřijde mi že je vystresovanej podle mě se zabidle tak nejak protože už všude leze ale tet asi usnul a mi jsme mu daly myš a nejak nejeví zajem spíš se bojí tý mmyši mi přijde ale uvidim až bude vzhuru tak mu ji dame

prominte za nepochopitelnou větu no skracene se chci zeptat pokud hroznýš spí všíma si kořisti nebo ne protože mě nějak nejeví o potravu zajem když spí spíš mi přijde že na ni nema naladu když byla ta miš uplně u něj on pak dal totiž hlavu uplně jinam díky snad je to pochopitelný díky

Pokud ho máš doma jeden den, tak bych unáhlené závěry nedělal, prostě leží a dává se dohromady, za tejden by to mělo byt OK. Tohle není morče, ktery bude ready za 1 hodinu co ho doma dáš do klece. Ať se daří :puff:

"Jdi s cenou dolu. Vychcanej frajere, co si rika Marcelka. Z takovych smejdu jako jsi ty, je cloveku vazne na bliti. Myslis, ze kdyz ze sebe budes delat holku navic ktera o hadech nic nevi, ze snaz ty krizence prodas???!!! HOVADO!!!"

Citovala jsem smsku, která mi dneska ráno došla. Chtěla bych vám, kdo jste mi to poslal, vzkázat, že jste v mých očích velký hrdina. Schovávat se za anonymitu je velmi snadné, že?
Přesto bych vám chtěla říci, že pokud máte zájem , můžete se odtajnit a můžem si o tom popovídat. I o té ceně, máte-li zájem. Můj mail (nepředpokládám, že byste mi chtěl dát své telefonní číslo) je marcella6@seznam.cz.

S pozdravem Marcela K.

:-Dsmaz to sam ne?kazdy muzes mazat nebou upravovat svuj prispevek..
marcel:Nesnaz se dale upoutavat pozornost...pokud na netu pises sve cislo tak to uz je pak jen tvoje nezodpovednost.:-Djinak ja to taky nebyl i kdzy vubec zacinam pochybovat ze jsi nejakou sms dostala..Jinak nekomentuj to co jsem napsal ok?hodne stesti s hadama

1. Kdyby ten člověk napsal smsku z nějakého čísla, poslala bych to přímo jemu. Poslal to však z netu a jako odesílatel bylo "999" .

2. Nepotřebuji nic řešit, i když v reálu jsem velmi komunikativní /ukecaná/ osoba :-D ale myslím, že je úplně jasné, že to byl někdo, kdo navštěvuje tuto poradnu. A díky této zprávě a vašim reakcím mám asi jasno. Díky vám za to.8-)

3. Bohužel mám takový pocit, že problémy vyhledáváte vy tím, že na mne reagujete. Pokud vás to neoslovilo ve smyslu, že jste to nepsali, nemuseli jste reagovat. Ale mám pocit, že jak jde o mou osobu, tak at napíšu cokoliv, už to bude špatně a reakce budou vesměs záporné. Bohužel.

4. Těm, co jste mi poslali soukromě něco moc děkuji, jen mne mrzí, že to nezazní veřejně.

ahoj všem

Hele tak myslím že se tady píšou horší pič*** než to co napsala marcelka a přeced jen je to žena a né nějakej chlapík...(nemyslím to nějak zle!!!)Tak zas by jsme nemuseli být tak ostří jak ted´...ne?!;-)
Marcelka-nic si z toho nedělěj však pokaždé se setkáš jak s kladnými odpovědmi tak i se zápornými..;-)Občas se taky někdo špatně vyspí a je krapátko protivnej (třeba jako já):-)

jestli to bylo na mě tak se hluboce omlouvám, netušil sem klolik lidí to tu může shlídnout, ještě jednou se omlouvám nemyslel sem to zle, v podstatě začínám znovu, dříve jsme hady měli ale to už nějaký pátek bude a pak se něco stalo doma a muselo to jít pryč,nechci se o tom bavit, měli sme hroznýška, 2 Krajty a ještě nějaký užovky.
Já určitě bych chtěl Hroznýše:x:

Prodej chovného páru boa constrictor vč.terária Prodám chovný pár hroznýše královského vč.terária a veškerého vybavení. TERÁRIUM: v.152cm,š.145cm,h.68cm. Věk hadů je 10 let. Jsou zdraví a dobře krmení. Žerou velmi dobře. Samice: 2,20m, cca 12kg, světlejšího zbarvení.Samec: 2,00m, cca 8kg, tmavšího zbarvení viz .link zde: Terarko-_prodej Měly spolu už 3x mladé , naposledy letos v lednu (viz fota) Cena 19.000,-kč vč.terária.Terárium je možné otevřít zevnitř,aby hadi mohli k sobě. O ceně lze jednat.

Milý DUku, jen pro upřesnění, ti hadi měli spolu již 3x mladé. Z toho 1x , co je má přítel. Kupoval je už když byli dospělí. Má je asi něco přes rok, skoro dva. To jen pro upřesnění.
A co se týče té ceny, já jsem pouze tisková mluvčí přítele. Ti hadi nejsou mý a on si tuto cenu řekl, tak jsem mu rozdala inzeráty. Sama mu říkám, že ta cena je přemrštěná, ale bohužel na mne nedá, i když jsem mu četla mail, který došel včera od pána, který sám říkal, že ta cena je otřesná. Nehnu s ním, tak nebombardujte mne, prosím. On na to časem přijde, když uvidí samá negativa.

A chtěla bych požádat o jedno. Co bylo to bylo. Myslím, že jsem se stáhla a nyní už sem ani nechodím. Inzerát jsem podala i sem, protože si myslím, že to je vhodné. To, že cena je nevhodná s tím moc já sama nenadělám.
ZKUSTE MI PORADIT, KOLIK BYSTE ZA TO CELÉ TAK MAX.DALI? AT TO TAKY PŘÍTEL VIDÍ , NÁZORY DRUHÝCH A TROCHU SE UMOUDŘÍ? MOC DÍKY ZA POMOC.

Možná i 6-7 000 č za chovný pár mixů, ale za víc prostě prodejní nejsou. Cenu terária těžko odhadovat, ale žádný zázrak to není (myslím vzhledem k materiálům a opotřebení, velikost je slušná), no max. tak 3000, takže sumasumárum dohromady max. 9-10 tisíc Kč. Ovšem na druhou stranu, každé zvíře (věc,...) má takovou cenu, za jakou ho dokážete prodat;-).