Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mláďata 2008

Pište sem co se vám letos podařilo rozmnožit. (popřípadě foto) Určitě nejsem jedinný koho to zajímá. ;-)
Já měl úspěšný týden tak mi to nedá abych se nepochlubil 17.4.08 107 den po P.O.S. mi porodila B.c.i.Veracruz 8 zdravých mláďat 0 neoplozených vajec. Docela mě zarazilo že 120cm velká samice porodila v průměru 45cm velká mláďata. Vypadaj v porovnání s ní jako by jim byl min. rok.
No a aby toho nebylo málo tak 19.4.08 105 den po P.O.S. porodila B.c.i.Tarahumara 4 zdravá mláďata a 1 neoplozené vejce.
Pokud budete mít někdo zájem po rozkrmení budou první zmiňovené k mání. Tarahumara si všechny 4 nechávám.

loading...

Moc nerozumim otázce:-/.Pohlaví se u timonů nedá poznat po pár týdnech.Všechny mládata maji stejnou barvu.Samci jsou statnější a mohutnější,ale to se dá poznat až tak příští rok.Zatím jsou to jen takový válečky,některý je hnědý,jiný zelený.Záleží na tom kdy se začne přebarvovat.;-)