Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr hada

Zdravím,
tak už jsem s rodiči tak ňák zkoušela diskutovat nad pořízením nového hada... Moc se mi líbí regiuska albín, je to krásnej had a o krajtách královskejch čtu že jsou i celkem klidní a hlavně nejsou to žádný 4m dlouhý potvůrky :-) Jaké máte zkušenosti s regiuskou? Pište všichni jak se Váš had chová, jak žere, jak kouše, jak je přizpůsobivý. Budu ráda když se Vás zapojí co nejvíc, abych si byla opravdu jistá, že je to ten pravý had. A máte někdo albínka?? Díky moc!!!!

ahoj,,no reginky albiny su dost drahe,,ale normal forma stoji od tych 900-1800kč,su celkom kludne az do vtedy pokial na tebe nezacitia potravu(mysi,potkany...).su aktivne na vecer a v noci,,moje vyliezaju z ukrytu tak o tej desiatej vecer a smejdia az do rana:-)moje su zatial mladata a zeru pravidelne.mladata sa ochocia velmi rychlo:-)tak drzim palce;-)je to nadherny had:-)

O regiuskách už bylo opravdu napsáno moc. V krátkosti - mírný, malý druh krajty, která se jen zřídka brání kousnutím. Občas bývá problém s přijímáním potravy, ať už z důvodů střídání období sucha - dešťů, tak stresu apod. Zde http://www.teraporadna.cz/article/view/30-krajta-kr alovska-python-regius se o odmítání potravy něco málo dozvíš. Dál bych zkusil projet starší vlákna, které Tě mohou taky obohatit http://tera.poradna.net/search/index?text=krajta+kr %C3%A1lovsk%C3%A1&time=1217858897
http://tera.poradna.net/search/index?text=Python+re gius&time=1217859036
Albino regius je stále ještě mnohonásobně dražší, než obyč. Obávám se, že ta cena Tě odradí. Jinak pozor na cenu. Opravdu se dá sehnat lacino, dokonce i za 400,- v období importů. Každopádně s importem Tě může čekat spousta nemilých překvapení. Doporučuji si připlatit a pořídit odchov (pravda je, že poptávka je větší, než nabídka odchovů :puff: )

Urcite ne ve zveráci. Priklad z prahy - cca 6 měsícu stara regiuska za 3900 kč a prodejce o ní nevedel nic, jenom ze zere mysi a menuje se krajta královska. Na burze koupis hada za cca 1500 (kdyz se chces vyhnout importu - nebo aspon snízit jeho ryziko) a stav hada bude pravdepodobne mnohem lepsi.

Kupuj to raději přes inzeráty . Přes neaky zverimexi je to na houby aspon podle mě jeste na tom proděláš a nedej bože se muze prihodit neco horsiho . Ja to mam rad pres chovatele protoze se vzdy muzu podivat co chova v jakych to ma podminkach a hlavne jestli o tom neco ví!!! spolehlivou inzerci najdeš třeba zde www.ifauna.cz . ;-) preji mnoho štěstí

To je nějaký slovní obrat, nebo snad slovní hříčka? Prosím vysvětlit:!:
Troufám si říct, že slovenčtinu ovládám poměrně bravurně, dokonce znám i termíny pro nás čechy nesrozumitelné, jako je oblok, čučorietka, bocian, drevokocúr, či dvojkopčeková ťava :-D Ale "vpni do vseckeho sicej" je pro mě stejně nesrozumitelné, jako finština nebo holandština... ::)