Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr hada

Zdravím,
tak už jsem s rodiči tak ňák zkoušela diskutovat nad pořízením nového hada... Moc se mi líbí regiuska albín, je to krásnej had a o krajtách královskejch čtu že jsou i celkem klidní a hlavně nejsou to žádný 4m dlouhý potvůrky :-) Jaké máte zkušenosti s regiuskou? Pište všichni jak se Váš had chová, jak žere, jak kouše, jak je přizpůsobivý. Budu ráda když se Vás zapojí co nejvíc, abych si byla opravdu jistá, že je to ten pravý had. A máte někdo albínka?? Díky moc!!!!

Kupuj to raději přes inzeráty . Přes neaky zverimexi je to na houby aspon podle mě jeste na tom proděláš a nedej bože se muze prihodit neco horsiho . Ja to mam rad pres chovatele protoze se vzdy muzu podivat co chova v jakych to ma podminkach a hlavne jestli o tom neco ví!!! spolehlivou inzerci najdeš třeba zde www.ifauna.cz . ;-) preji mnoho štěstí

To je nějaký slovní obrat, nebo snad slovní hříčka? Prosím vysvětlit:!:
Troufám si říct, že slovenčtinu ovládám poměrně bravurně, dokonce znám i termíny pro nás čechy nesrozumitelné, jako je oblok, čučorietka, bocian, drevokocúr, či dvojkopčeková ťava :-D Ale "vpni do vseckeho sicej" je pro mě stejně nesrozumitelné, jako finština nebo holandština... ::)