Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 12

Založím dvanáctku, pokud to nebude nikomu vadit?
Prodám nebo vyměním:
1,0 Elaphe guttata (klasické zbarvení), ručím za 100%ní zdraví, nekousavý, perfektně žeroucí, pestře zbarvený. NZ 9/08. Cena dohodou. Lze vyměnit za e.g.anery, doplatím si.
Pište buď sem do pošty nebo na číslo 608 947 492. Jsem z okolí Třince, můžu dovézt na Ostravskou burzu v září.
[http://img198.imageshack.us/img198/9277/dscn5241.j pg]

loading...

Prodám terárium o rozměrech 60x40x40 (VxŠxH) za 500,-, menší terárium o rozměrech 40x45x37 (VxŠxH) s pozadím pokrytým lignocelem se zabudovanými třemi květináči za 400,-. K teráriu s pozadím zdarma přidám malé terárium s rozměry 20x30x20 (VxŠxH).
Tel.:605039387
foto mailem z.daniela@centrum.cz
jen osobní předání Brno

Nabízím k prodeji samici krajty tmavé albína. Věk- 2,5 roku, délka-3,3m ,váha-16kg. Dobře žeroucí(nenažraná :-) ),velmi aktivní hodná a společenská, zvyklá na kontakt s lidmi. Možno koupit i s teráriem. Cena hada 4000,- kč + cena terária 4000,- kč. Terárium lze rozmontovat a znovu složit, vzhledem k jeho velikosti. Lze rozložené přepravit ve větším os.atomobilu.Samice za celou dobu co ji máme,při správném zacházení, neprojevila známky agresivity na lidi ani na psi.Prodej z rodiných důvodů, čekáme rodinu a potřebujeme více místa. tel: 723271727 p. Augustin

Prodám 3ks NZ 07/09 Korálovky sedlaté (Lampropeltis triangulum sinaloe) po svleku všechny 3x samostatně žrali cena 600kč/ks,
Leguána zeleného(Iguana iguana) mládě 40 s ocasem 800kč,bezproblémový.
Daruji fretciho kluka ,nekastrovany,neochoceny s ockovacim prukazem.Ostrava alata88@seznam.cz

Koupím juv. 1.1 (ale klidně i samostatného jedince) Lampropeltis getula nigrita nebo L. g. splendida. Budu vděčný i za kontakt na někoho, o kom víte že je prodává (resp. chová).

Ps: Teď budu měsíc mimo ČR a bez internetu, ale zpráva se v poště neztratí. ;-)
Díky

Korálovky NZ/2009: Lampropeltis triangulum campbelli. Z důvodu nadbytku samiček, možný jejich prodej samostatně. Po chovném samci možný omezený tipping. V případě zájmu - fota rodičů i mláďat zašlu. Cena: 500 kč/kus. Tel.: 312 267 323 (Kladno); popř.: 728 026 629.
e-mail: petrik.vl@centrum.cz
[http://i716.photobucket.com/albums/ww168/Vladek_ph      oto/Snmek034.jpg]
dále ploskolebce NZ/2009: Agkistrodon contortrix contortrix. Pěkné kusy z poměrně na prvničku četného vrhu (15 kusů). Fota mláďat i rodičů můžu zaslat. Cena 500 kč/kus. Tel.: 312 267 323 (Kladno); popř. 728 026 629. e-mail: petrik.vl@centrum.cz
[http://i716.photobucket.com/albums/ww168/Vladek_ph  oto/Snmek070.jpg]

Predám 1,0 E.Mandarinus NZ 07/2006 odchov Holandsko 300e. 1,1 E.carinata 70e 0,2 P.guttatus 70e (klasická a albino) 1,1 L.t sinaloe (samica sinaloe x hondurensis) 70e 0,1 L. alterna blairy 40e (ceny prípadne aj dohodou) 1,0 G.oxycephalus NZ 2003 100e

Odchov 07/09 :0,0,6 E.carinata, velké mláďatá po prvom zvleku,samostatne prímajúce potravu,zatial nesondované 15e za kus.

Foto a dalsie info mailom.
Po dohode mozno doviest na ostravsku burzu v septembri

chrysopelea14@hotmail.com

TESTUDO HORSFIELDII- želva stepní
Subadult.samicka s CITES. Chovaná venku, zimovaná, bezproblémová, dobře rostlá, 250g, 10,5 cm. Imp. Uzbekistán, v ČR od 2005. Cena 3.000,- Foto na mail.
E-mail: petrmed@centrum.cz

Elaphe carinata, Elaphe bimaculata. E. carinata - dosp. pár (NZ 2005) ... 2500 Kč (100 euro)/pár, E. bimaculata - 1,1 (NZ 6/09) ... 1000 Kč(40 euro)/pár. Mob.: 731 479 466 , mail ondra.skach@seznam.cz nebo SZ (kontaktujte mě buď do pátku 21.8. nebo potom až po 30.8. - budu v zahraničí).

Omlouvam se za tamty email:-(....prosim webmastra aby smazal bych by mu vdečni....dekuju

dobry den prodam terarium s rozmerama 90x60x87 cena navrhnete sem z okoli Loun a prodej specha...s terariem nic neni...potrebuje mensi upravy...ma bazenek s vypusti(hadička a ventilek) cele terarium je na kolečkach takze snim muzete snadno manipulovat...email edahad@seznam.cz

http://animaslworld.webnode.cz/album/fotogalerie/# dsc05379-jpg

POGONA VITTICEPS - Agama vousatá - NZ 05/09 orange phase (oranžové znaky)
19-22cm za 500-700 Kč podle velikosti a vybarvení.
Otec je import Švédsko, matka od p.Mužíčka.
Jen osobní odběr Praha nebo event. burza Ládví 12.9.
Domluvíme se na mailu bobr@web-dog.net nebo na tel.: 246082213.

Fotky jsou na adrese inzerce.html

[09inz4.jpg]

Prodám sklípkany:
S. calceata 5.sv. 150Kč, 5ks/600Kč
P. cambridgei 11.sv. 0,1 300Kč
L. polycuspulatus adult 0,1 700Kč
L. parahybana 10.sv. 200Kč, 10ks/1400kč
H. hercules 9.sv. 0,1 250Kč, 0,1 adult 400Kč
H. lividum 6.sv. 350Kč
C. bechuanicus 13.sv. 0,1 800Kč
B. verdezi 0,1 adult 800kč
B. vagans 7.sv. 100Kč, 10ks/700Kč
Olomouc, tel.: 604813434

Lampropeltis alterna alterna. Cena 800 - 900 kč/kus (dle kresby). Lampropeltis alterna blairi Cena 800 kč/kus. Sestavím nepříbuzné páry. Pěkné kusy, v případě zájmu - fota zašlu na e-mail.Dále NZ:2009 Lampropeltis triangulum campbelli (po rodičích s omezeným tippingem = fota mláďat i rodičů zašlu). Cena 500 kč/kus. Tel.: 728 026 629.E-mai: petrik.vl@centrum.cz

Na burzu tuto neděli do Brna beru záznam na 0.0.4 Elaphe schrencki (400,- Kč), 0.0.1 E. bimaculata (400,- Kč, pravděpodobně 0.1) a 0.0.8 Boaedon fuliginosus (100,- Kč - nerozkrmení, ale začínají sami brát). Napište kdyžtak místní poštou :)

bimaculaty již nejsou, ale navíc jsou 0.0.2 E. carinata - vše NZ7/2007. Prodám Tiliqua scincoides chimerae - samice pokousaná samcem (Amputace přední nohy), dnes ve svělé kondici). Zaznamenané pokusy o páření, leč bez výsledku. Cena za pár 1500,- Kč. ZA vše výměna za užovky výtána. Kontakt tady přes SZ.

Prodám půlroční krajtu královskou, je to samička, ručím za 100%ní zdraví, výborně žere myši, mastomyši i menší potkany.. Prodávám z rodinných důvodů :-( Jako dárek přidám knížku o chovu.

Osobní odběr, nebo můžu dovést na Ostravskou burzu.VÝMĚNA MOŽNÁ.[http://img245.imageshack.us/img245/1952/dscn5566i. jpg][http://img39.imageshack.us/img39/1035/dscn5622w.jp g]

Více fotek pošlu mailem ewa.g@seznam.cz

Python regius fireball a mojave nz 05/09 Prodam letosni mladata k dispozici Fireball 2,2, a Mojave 1.1.... vse velmi krasne kontrastne zbarvene kusy vhodne do chovu, zrave, 100% vitalni a klidne...velmi levne pri rychle domluve, mozno vcelku za vice nez slusnou cenu....vymena za python a boa mozna...

a dale

Prodam ci vymenim Boa c. Albino Sharp 1.0 Prodam ci vymenim Boa constrictor Albino Sharp 1.0, nz 06/09, jedna se o nadherneho velmi svetleho samce s krasnym odstinem az do syte orandzove, z nepribuzneho spojeni albino x albino, puvodne urcen do chovum, ale podarilo se mi koupit 3 leteho samce takze je ted k prodeji..Velmi Levne pri rychlem jednani...

thestu@seznam.cz

Mladata Python regius (krajta kralovska) Prodam letosni mladata Python regius NZ 06/09, krasna silna mladata z CESKEHO odchovu! Vsechna mladata jsou naprosto bezproblemova, velmi zrava, vyber z vice kusu a barevnych variaci, vsechna mladata absolutne nekousava...cena 1390,- pri odberu paru nebo rychlem jednani sleva...vymena mozna...

pepetera@gmail.com

Na smíchovský terabazar 5.9. dovezu

- mláďata různě barevných pagekonů řasnatých Rhacodactylus ciliatus (nová mláďata zařazena do nabídky, různé barvy, různé ceny)
- sklípkany pro zkušené i začínající chovatele
- letošní mladou samičku Boaedon (Lamprophis) fuliginosus po tmavě hnědých rodičích
- letošní mláďě Paroedura picta
- odrostlá mláďata modrých australských raků Cherax quadricarinatus
- odstavené bezsrsté myši albino i černooké
- sukulentní pryšce Euphorbia leuconeura
- právě kvetoucí masožravé rostliny tučnice (Pinguicula moranensis)
- rosnatky Drosera capillaris a capensis
- akvarijní rostliny (některé vhodné i do paludárií nebo terárií pro obojživelníky) - Jávský mech, růžkatec, douška, zákruticha, babelka...
- granulovaný květový pyl (vhodný jako přidavek do kašiček pro felzumy, některé druhy gekonů a pagekonů)
- pláťěné pytlíky různých velikostí na přepravu plazů

Kompletní nabídka, fotky a ceny na www.chlivek.unas.cz, e-mail: strajaka@seznam.cz, tel.: 728 067 075

Na smíchovský terabazar dovezu několik druhů švábů vhodných pro zájmový chov i na krmení

Blaberus discoidalis
Byrsotria fumigata
Eublaberus distanti
Gromphadorhina portentosa
Periplaneta americana
Nauphoeta cinerea

Kompletní nabídka, fotky a ceny na www.chlivek.unas.cz. e-mail: strajaka@seznam.cz, tel.: 728 067 075

Prodám 0.0.2 E. carinata, 0.0.4 E. schrencki - vše NZ7/2007. Prodám Tiliqua scincoides chimerae - samice pokousaná samcem (amputace přední nohy), dnes přes to ve svělé kondici. Zaznamenané pokusy o páření, leč bez výsledku. Cena za pár 1500,- Kč. Za vše výměna za užovky výtána. Budu na Terabazaru.

Zaroven nabizim odvoz na Terabazar do Prahy a zpet do Brna - mam 3 místa v autě.

VH - kontakt na SZ ci volat (608967702 - na SMS nereaguji).