Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 12

Založím dvanáctku, pokud to nebude nikomu vadit?
Prodám nebo vyměním:
1,0 Elaphe guttata (klasické zbarvení), ručím za 100%ní zdraví, nekousavý, perfektně žeroucí, pestře zbarvený. NZ 9/08. Cena dohodou. Lze vyměnit za e.g.anery, doplatím si.
Pište buď sem do pošty nebo na číslo 608 947 492. Jsem z okolí Třince, můžu dovézt na Ostravskou burzu v září.
[http://img198.imageshack.us/img198/9277/dscn5241.j pg]

loading...

Prodám mláďata Lampropeltis getulus californiae 3,7 (korálovka pruhovaná kalifornská) NZ 06/09 cena dle zbarvení (800,1000 Kč). Lampropeltis mexicana mexicana 4,3 (korálovka mexická) NZ 06/09 cena 800Kč/ks, Pogona vitticeps(Agama vousatá) NZ 06 a 07/09 Cena - od 350 Kč/ks Zvířata je možné dovést na Jihlavskou burzu.Při rychlém jednání možná sleva!! fotografie a další info na www.mojihadi.nafoceno.cz nebo 737526371

Citace z došlého e-mailu:

Mám na Vás prosbu. Moje kolegyně se potřebuje zbavit Korálovky sedlaté (zhruba 13 let, velikost kolem metru, pohlaví neznámé). Nevíte o někom? Prý by šlo i zdarma za odvoz. Případně "dobrovolné vstupné" :) její číslo: 725201552. Děkuji.

Případní zájemci kontaktujte majitelku na výše uvedeném tel. čísle. Ještě dodávám, že jde o město Most.

Prodám mláďata Boaedon fuliginosus NZ 07/09, k odběru po rozkrmení v druhé půlce srpna 2009. Cena 300/ks, při odběru více kusů se nebráním slevě;-). Případní zájemci volejte na tel. č. 777235328 nebo 775235328. Foto zašlu na požádání mailem. Zasílám kurýrem ČD.

na zitrejsi burzu v Jihlave dovezu:
- nova mladata pagekonů řasnatých Rhacodactylus ciliatus
- sklipkany pro zacatecniky i pokrocile
- nekolik druhu svabu na chov i krmeni
- akvarijni rostliny a sukulenty několika druhu
Kompletni nabidka s fotografiemi na www.chlivek.unas.cz, rezervace mozne do dnesni pulnoci.
tel.:728 067 075
e-mail:strajaka@seznam.cz

Tak koukám že už je 12 , tak teda znova.Prodám páreček boa c.Nikdy bych je neprodával kdybych nemusel , nikdy mně ani nikoho kdo je měl v ruce nkousli.Samice je tak na 90%gravidní , zítra jdu k vetovi na rentgen , abych si to povrdil , nebo vyvrátil.Samice má cca 190cm a 6,5kg a 5let.Má zajímavé zbarvení do růžova , až červena(mluvil jsem s Hansem , a posílal jsem mu fotky , a prý by to mohla být mládě salmonů.Samce jsem si koupil v září na páření , několikrát jsem je viděl.Je 3 roky sarý , 1,5dlouhý a má 2,5kg.Je spíše do hnědé až tmavě hnědé.Pokud se mi potvrdí že je samice těhotná , tak za oba 7000 a nebo samice 5500 a samec 2000.pište na email rehaklubomir@seznam.cz Díky za příp. nabídky Řehák

Prodám gekony Phelsuma klemmeri,Phelsuma guttata,Phelsuma hielscheri,Phelsuma mad. grandis,Oedura monilis,Oedura castelnaui,Coleonyx elegans,Gekko vittattus,Rhacodactylus ciliatus,Rhacodactylus auriculatus,Eurydactylodes agricolae,Sphaerodactylus elegans,Diplodactylus stenodactylus,Diplodactylus vittatus,Lucasium damaeum,Strophurus intermedius,agamky Tympanocryptis tetraporophora.Všechno NZ 2009.Ostrava 732 552982

Prodám fungl nové terárium z OSB desek 110x55x50 desky 18mm s úkosem na levé straně, chci si udělat prostornější, kompletně vybaveno, pojezdné na kolečkách s vaničkou, vlhkoměrem, osvětlením, možno prodat bez tutěch věcí za nižší cenu.. dno potřeno lakem, spoje polepeny silikonem. cena dohodou, veškeré dotazy na sssemik@seznam.cz nebo icQ 487416704, za příplatek na benzín rozvezu v okolí Havířova.
p1010318t. jpg
p1010325w. jpg
všechny fotky- terarkoosb.zip

Byla jsem pověřena svými rodiči. Darují 14letou samičku Trachemys s.e., nezimovanou, rozežranou (žere všechno od granulí přes komáří larvy až po vajíčka natvrdo:) ), zdá se, že i zdravou (jediné, co se mi na ní moc nezdá jsou jakoby bublinky na krunýři, ale podle našich to má pořád a je to prý tím, jak se jí odlupují z krunýře šupiny).
Kdo by měl zájem, ozvěte se mi na sz nebo tel.:776/573742, želva bude zadarmo (maximálně nějaký poplatek za poštu:)

Moc se v želvách nevyznám, takže se omlouvám pokud info není dostatečné, každopádně se stačí zeptat, pokusim se odpovědět na vše, případně i želvu vyfotím a pošlu obrázek..

Prodám (nejen) sklípkany
možné výměny za ledacos, samozřejmostí množstevní slevy, s chovem rád poradím. Ceny+velikosti+detaily viz www.nery.wz.cz , nebo zašlu mejlem. Odběr možný kdykoli osobně v Táboře, na Pražských, Jihlavských a Budějovických burzách, nebo zasílám vlakem .

Sháním adult samce sklípkanů :
Avicularia versicolor, Brachypelma albiceps, boehmei, emilia, epicureanum, smithi, vagans, Ceratogyrus sanderi, Citharischius crawshayi, Crassicrus lamanai, Cyclosternum sp kolumbie, schmardae, Cyriocosmus elegans, sp venezuela, Davus fasciatus, Eupalaestrus campestratus, Haplopelma albostriata, lividum, Holotele sp.Carabobo, sp.isla margarita, Nhandu coloratovillosus, chromatus, Pamphobeteus antinous, fortis, Phormictopus cancerides, Plesiophrictus sp Goa, Poecilotheria fasciata, metallica, miranda, ornata, pederseni, rufilata, striata, Pterinochilus murinus, Psalmopoeus cambridgei, reduncus, Selenocosmia efera, Sphaerobothria hoffmanni, Stromatopelma calceata, Tapinauchenius violaceus (ex purpureus), Thrixopelma pruriens... za 1/2kokonu, vyměním,nebo koupím.

Sháním adult samce Linothele megatheloides

Nabízím adult samce sklípkanů : Aphonopelma anax - 12.2.2009(400 Kč), Brachypelma verdezi - 14.5.2009(600 Kč), Citharischius crawshayi - 18.7.2009(600 Kč), Citharischius crawshayi - 5.7.2009(500 Kč), Chilobrachis fimbriatus - 17.2.2009(500 Kč), Chilobrachis fimbriatus - 30.7.2009(600 Kč), Pamphobeteus sp j.Ekvador - 10.7.2009, Pamphobeteus sp Machala 14.7.2009 . Možné výměny, nebo za půl kokonu.

Pachnoda thoracica - larvy po broucích z přírody.

Compsobuthus cf.brevimanus "Sana´a" prodám prcky v 1svleku

Neryspider@centrum.cz , 608382575

Boa red salomon nadherní foto zaslu 1,0-105cm- 7500Kč 0,1-100cm-7500Kč 0,1-95cm-7300Kč,
Boa albino sharp 1,0-175cm- 6let-18000Kč 1,0-100cm-2roky-9000Kč 0,1-2roky-95cm-8500kč 0,1-1,5roku-8000Kč, B
oa hog oran. nadherni 1,1-2roky-100cm-16000Kč Boa 66%heteroalbino 0,1-3roky- 165cm-3500Kč
Boa normal 1,0 6let malej vzrust 160cm 2200Kč
Boa con.con venezuela 1,0-5let-3000kč
0,5 boa 100%heteroalbino 3mesice stara 1200Kč/kus

E. cenchria cenchria peru-1,1-5let-1xodchov 7500Kč mix-0,2 5let-2600kč/kus
PMB GRANITE 1,1 2,5roku 2,8 a 3m 12000Kč
1,1E.guttata albino 4roky letos meli odchov 2200Kč/par
E.obsoleta albino 1,2 5roku letos odchov 3000Kč trio,
P.regius 4roky odchov CR 2200Kč
1,0L.mexicana albino 9mesicu ma jedno oko 800Kč .
Python curtus breitensteini -krajta pestra,samice,NZ 02/09,odchov ČR, cena 2500Kč
1,0PMB albino 120cm-1800Kč
1,1L.mexicana letos odchov samice 3roky samec 5roku 3000Kč/par
L.mexicana NZ 7/09 po rozkrmeni 700Kč
Morelia viridis SORONG 1,0-5let-6800Kč
DOvezu na trase Praha-Brno -Piestany

kopejtkopetr@centrum.cz
tel+421911058595

PRODÁM

E.guttata snow - NZ 4/09, od nepříbuzných rodičů, poslední 2.1
__________________________________________________ __________________________________________________

stojan na terária i s terárii: třípatrový stojan s terárii cca 100x50x100 | 100x50x50 | 100x70x50 - toto terárium za symbolickou cenu ( je prasklé ale dobře spravené ), nejlépe vcelku ale možno i jednotlivě
__________________________________________________ __________________________________________________

Achatina iredalei - mimina NZ 3,4,5,6,7,/09, výběr z mnoha kusů a velikostí
__________________________________________________ __________________________________________________

terária: 2x 50x25x25cm s pozadím

foto na toptera.webnode.cz | červenec, srpen - jen volat: 728 438 087

Eublepharis macularius koupím nejlépe loňské samice a samce SHTCTB,BLIZARD,THEMPER ALBINO,SUNGLOW případně můžou být i letošní ale 100% určené pohlaví své nabídky posílejte na email: akvatera@seznam.cz

Ahoj, mám tu k dispozici nádhernou 0.0.1 Rohatku (Ceratophrys cranwelli). Žába je cca 1 rok stará, mám ji v péči 7 měsíců a je ve 100% stavu. Cena 750,- (možná je i výměna za jiné obojživelníky (žabky) Nabídněte!)

[http://i3.photoblog.com/photos6/38843-1246805343-0  .jpg]
C.c.

Dále pak nabízím zajímavou 0.0.1 paještěrku (Eremias velox) cca 15cm dlouhou (cca rok stará).
V mé péči půl roku a ve 100% stavu. Cena 400,-

[http://i3.photoblog.com/photos8/38843-1235154176-0  .jpg]
E.v.
Jsem z Prahy, osobní odběr nutný.

Ponúkam na predaj odchov:

0,0,3 Uromastyx ocellata
0,0,2 Crotaphytus collaris
0,0,2 Goniurosaurus araneus
0,0,2 Anolis bartschi
0,0,4 Rhacodactylus ciliatus orange tiger x orange dalmatian
0,0,2 Rhacodactylus ciliatus orange tiger x harlequin
1,0,0 Rhacodactylus ciliatus buckskin
0,0,2 Phelsuma mad. grandis
0,0,2 Phelsuma laticauda
0,0,2 Phelsuma standingi

Ďalšie info cez mail damreptiles@gmail.com , alebo na www.damreptiles.eu

Predam eunectes notaeus, zdrava, 85 cm, trochu agresivna.
cena pevna: 60€
Moznost vymenit za mladeho samca python reticulatus.
Som zo Senca(bratislavsky kraj).
e-mail:jaroslavmesaros@azet.sk
t.cislo: +421910 328 743

Prodam pariciho, chovneho 5 leteho 100% hetero albino Sharp samce, 9Kg, nadherne zbarveni, v chovu osvedcen, perfektne zerouci, bez zdravotnich problemu, rychle jednani jista sleva!!...duvod prodeje Nedostatek financi!!...vsechny otazky velmi rad zodpovim..

email: Thestu@seznam.cz

Z důvodu stěhování a nedostatku času ruším celý chov a prodám:

1,1 Vipera renardi NZ 08
0,1 Vipera renardi NZ 06
0,2 Aspidelaps lubricus infuscatus NZ 07

Všichni zdraví, bez problému přijímaji potravu. Vhodní i pro chovatele začínajícího s jedovatými hady. Cena celkem za všechny 6.500,- Kč.

Dále prodám:
- 1x terárium z OSB desek o rozměrech 50x50x80 cm několikrát lakováno voděodolným lakem s atestem na dětské hračky a spáry kompletně zasilikonované, vhodné i jako vlhké terárium pro stromové hady. Vybavené zářivkou. Přední šoupací dvířka, větrání na přední a zadní stěně.
- 1x terárium z OSB desek o rozměrech 50x50x80 cm několikrát lakováno voděodolným lakem s atestem na dětské hračky a spáry kompletně zasilikonované, vhodné i jako vlhké terárium pro stromové hady. Vybavené zářivkou. Větrání na přední a zadní stěně. Schází pouze přední šoupací skla.
-3x terárium z OSB desek o rozměrech 50x50x40 cm lakováno voděodolným lakem s atestem na dětské hračky. Přední šoupací dvířka. Vybavené bodovým světlem. Větrání na přední i zadní stěně.
-3x terárium skleněné o rozměrech 40x40x25 cm s předními výklopnými dvířky. Větrání na přední i zadní stěně, příprava pro osvětlení.
-1x terárium skleněné o rozměru 35x30x55 cm , větrání na přední a horní stěně. Nové, nepoužité.
-4x bedny T3 komplet včetně napáječek.

Cena celkem za všechny 5.000,- Kč.

Při koupi teráríí i hadů cena celkem 10.000,- Kč. Fotky možno zaslat emailem. Tel.: 776 850613, email: m.b-cs@seznam.cz

Prodám terárium o rozměrech 60x40x40 (VxŠxH) za 500,-, menší terárium o rozměrech 40x45x37 (VxŠxH) s pozadím pokrytým lignocelem se zabudovanými třemi květináči za 400,-. K teráriu s pozadím zdarma přidám malé terárium s rozměry 20x30x20 (VxŠxH).
Tel.:605039387
foto mailem z.daniela@centrum.cz
jen osobní předání Brno

Prodám terárium 120x70x70
materiál OSB desky, plocha dna vydlážděna pro lepší údržbu, pozadí velmi členité (polystyren, lepidlo na obklady, vrchní barva balakryl), vestavěná miska na vodu obložená břidlicí, úkryt, umělé i živé květiny,topná deska EXOTERRA, větev, sklo i naboku. vhodné pro krajtu královskou cena k jednání 5 500 kč,- dohoda možná SEV. ČECHY pouze osobní odběr
foto
[19072008248.jpg]
[19072008249.jpg]
[19072008251.jpg]

Redukuji chov,
prodám mládě leguána zeleného (iguana iguana),bezproblémové,perfektně žeroucí cena dohodou.Mladata nz 07/09 Korálovky sedlaté (L.triangulum sinaloe),samostane zerouci 3x,cena za jednoho 500kč(vyber ze sesti kusu).Daruji fretciho kluka 2 roky neochoceny,nekastrovany,ochotne pari.Nakonec prodam samce fretky ochoceny,vykastrovany,vymazleny,ockovaci prukaz+vybavicka(toaletka,prenoska,hracky,granule, vitamíny) cena 400Kc.kontakt alata88@seznam.cz Ostrava,popripade CD kurýr.

Nabízím k prodeji samici krajty tmavé albína. Věk- 2,5 roku, délka-3,3m ,váha-16kg. Dobře žeroucí(nenažraná :-) ),velmi aktivní hodná a společenská, zvyklá na kontakt s lidmi. Možno koupit i s teráriem. Cena hada 4000,- kč + cena terária 4000,- kč. Terárium lze rozmontovat a znovu složit, vzhledem k jeho velikosti. Lze rozložené přepravit ve větším os.atomobilu.Samice za celou dobu co ji máme,při správném zacházení, neprojevila známky agresivity na lidi ani na psi.Prodej z rodiných důvodů, čekáme rodinu a potřebujeme více místa. tel: 723271727 p. Augustin

Prodám 3ks NZ 07/09 Korálovky sedlaté (Lampropeltis triangulum sinaloe) po svleku všechny 3x samostatně žrali cena 600kč/ks,
Leguána zeleného(Iguana iguana) mládě 40 s ocasem 800kč,bezproblémový.
Daruji fretciho kluka ,nekastrovany,neochoceny s ockovacim prukazem.Ostrava alata88@seznam.cz

Koupím juv. 1.1 (ale klidně i samostatného jedince) Lampropeltis getula nigrita nebo L. g. splendida. Budu vděčný i za kontakt na někoho, o kom víte že je prodává (resp. chová).

Ps: Teď budu měsíc mimo ČR a bez internetu, ale zpráva se v poště neztratí. ;-)
Díky

Korálovky NZ/2009: Lampropeltis triangulum campbelli. Z důvodu nadbytku samiček, možný jejich prodej samostatně. Po chovném samci možný omezený tipping. V případě zájmu - fota rodičů i mláďat zašlu. Cena: 500 kč/kus. Tel.: 312 267 323 (Kladno); popř.: 728 026 629.
e-mail: petrik.vl@centrum.cz
[http://i716.photobucket.com/albums/ww168/Vladek_ph      oto/Snmek034.jpg]
dále ploskolebce NZ/2009: Agkistrodon contortrix contortrix. Pěkné kusy z poměrně na prvničku četného vrhu (15 kusů). Fota mláďat i rodičů můžu zaslat. Cena 500 kč/kus. Tel.: 312 267 323 (Kladno); popř. 728 026 629. e-mail: petrik.vl@centrum.cz
[http://i716.photobucket.com/albums/ww168/Vladek_ph  oto/Snmek070.jpg]

Predám 1,0 E.Mandarinus NZ 07/2006 odchov Holandsko 300e. 1,1 E.carinata 70e 0,2 P.guttatus 70e (klasická a albino) 1,1 L.t sinaloe (samica sinaloe x hondurensis) 70e 0,1 L. alterna blairy 40e (ceny prípadne aj dohodou) 1,0 G.oxycephalus NZ 2003 100e

Odchov 07/09 :0,0,6 E.carinata, velké mláďatá po prvom zvleku,samostatne prímajúce potravu,zatial nesondované 15e za kus.

Foto a dalsie info mailom.
Po dohode mozno doviest na ostravsku burzu v septembri

chrysopelea14@hotmail.com

TESTUDO HORSFIELDII- želva stepní
Subadult.samicka s CITES. Chovaná venku, zimovaná, bezproblémová, dobře rostlá, 250g, 10,5 cm. Imp. Uzbekistán, v ČR od 2005. Cena 3.000,- Foto na mail.
E-mail: petrmed@centrum.cz

Elaphe carinata, Elaphe bimaculata. E. carinata - dosp. pár (NZ 2005) ... 2500 Kč (100 euro)/pár, E. bimaculata - 1,1 (NZ 6/09) ... 1000 Kč(40 euro)/pár. Mob.: 731 479 466 , mail ondra.skach@seznam.cz nebo SZ (kontaktujte mě buď do pátku 21.8. nebo potom až po 30.8. - budu v zahraničí).

Omlouvam se za tamty email:-(....prosim webmastra aby smazal bych by mu vdečni....dekuju

dobry den prodam terarium s rozmerama 90x60x87 cena navrhnete sem z okoli Loun a prodej specha...s terariem nic neni...potrebuje mensi upravy...ma bazenek s vypusti(hadička a ventilek) cele terarium je na kolečkach takze snim muzete snadno manipulovat...email edahad@seznam.cz

http://animaslworld.webnode.cz/album/fotogalerie/# dsc05379-jpg

POGONA VITTICEPS - Agama vousatá - NZ 05/09 orange phase (oranžové znaky)
19-22cm za 500-700 Kč podle velikosti a vybarvení.
Otec je import Švédsko, matka od p.Mužíčka.
Jen osobní odběr Praha nebo event. burza Ládví 12.9.
Domluvíme se na mailu bobr@web-dog.net nebo na tel.: 246082213.

Fotky jsou na adrese inzerce.html

[09inz4.jpg]

Prodám sklípkany:
S. calceata 5.sv. 150Kč, 5ks/600Kč
P. cambridgei 11.sv. 0,1 300Kč
L. polycuspulatus adult 0,1 700Kč
L. parahybana 10.sv. 200Kč, 10ks/1400kč
H. hercules 9.sv. 0,1 250Kč, 0,1 adult 400Kč
H. lividum 6.sv. 350Kč
C. bechuanicus 13.sv. 0,1 800Kč
B. verdezi 0,1 adult 800kč
B. vagans 7.sv. 100Kč, 10ks/700Kč
Olomouc, tel.: 604813434

Lampropeltis alterna alterna. Cena 800 - 900 kč/kus (dle kresby). Lampropeltis alterna blairi Cena 800 kč/kus. Sestavím nepříbuzné páry. Pěkné kusy, v případě zájmu - fota zašlu na e-mail.Dále NZ:2009 Lampropeltis triangulum campbelli (po rodičích s omezeným tippingem = fota mláďat i rodičů zašlu). Cena 500 kč/kus. Tel.: 728 026 629.E-mai: petrik.vl@centrum.cz

Na burzu tuto neděli do Brna beru záznam na 0.0.4 Elaphe schrencki (400,- Kč), 0.0.1 E. bimaculata (400,- Kč, pravděpodobně 0.1) a 0.0.8 Boaedon fuliginosus (100,- Kč - nerozkrmení, ale začínají sami brát). Napište kdyžtak místní poštou :)

bimaculaty již nejsou, ale navíc jsou 0.0.2 E. carinata - vše NZ7/2007. Prodám Tiliqua scincoides chimerae - samice pokousaná samcem (Amputace přední nohy), dnes ve svělé kondici). Zaznamenané pokusy o páření, leč bez výsledku. Cena za pár 1500,- Kč. ZA vše výměna za užovky výtána. Kontakt tady přes SZ.

Prodám půlroční krajtu královskou, je to samička, ručím za 100%ní zdraví, výborně žere myši, mastomyši i menší potkany.. Prodávám z rodinných důvodů :-( Jako dárek přidám knížku o chovu.

Osobní odběr, nebo můžu dovést na Ostravskou burzu.VÝMĚNA MOŽNÁ.[http://img245.imageshack.us/img245/1952/dscn5566i. jpg][http://img39.imageshack.us/img39/1035/dscn5622w.jp g]

Více fotek pošlu mailem ewa.g@seznam.cz

Python regius fireball a mojave nz 05/09 Prodam letosni mladata k dispozici Fireball 2,2, a Mojave 1.1.... vse velmi krasne kontrastne zbarvene kusy vhodne do chovu, zrave, 100% vitalni a klidne...velmi levne pri rychle domluve, mozno vcelku za vice nez slusnou cenu....vymena za python a boa mozna...

a dale

Prodam ci vymenim Boa c. Albino Sharp 1.0 Prodam ci vymenim Boa constrictor Albino Sharp 1.0, nz 06/09, jedna se o nadherneho velmi svetleho samce s krasnym odstinem az do syte orandzove, z nepribuzneho spojeni albino x albino, puvodne urcen do chovum, ale podarilo se mi koupit 3 leteho samce takze je ted k prodeji..Velmi Levne pri rychlem jednani...

thestu@seznam.cz

Mladata Python regius (krajta kralovska) Prodam letosni mladata Python regius NZ 06/09, krasna silna mladata z CESKEHO odchovu! Vsechna mladata jsou naprosto bezproblemova, velmi zrava, vyber z vice kusu a barevnych variaci, vsechna mladata absolutne nekousava...cena 1390,- pri odberu paru nebo rychlem jednani sleva...vymena mozna...

pepetera@gmail.com

Na smíchovský terabazar 5.9. dovezu

- mláďata různě barevných pagekonů řasnatých Rhacodactylus ciliatus (nová mláďata zařazena do nabídky, různé barvy, různé ceny)
- sklípkany pro zkušené i začínající chovatele
- letošní mladou samičku Boaedon (Lamprophis) fuliginosus po tmavě hnědých rodičích
- letošní mláďě Paroedura picta
- odrostlá mláďata modrých australských raků Cherax quadricarinatus
- odstavené bezsrsté myši albino i černooké
- sukulentní pryšce Euphorbia leuconeura
- právě kvetoucí masožravé rostliny tučnice (Pinguicula moranensis)
- rosnatky Drosera capillaris a capensis
- akvarijní rostliny (některé vhodné i do paludárií nebo terárií pro obojživelníky) - Jávský mech, růžkatec, douška, zákruticha, babelka...
- granulovaný květový pyl (vhodný jako přidavek do kašiček pro felzumy, některé druhy gekonů a pagekonů)
- pláťěné pytlíky různých velikostí na přepravu plazů

Kompletní nabídka, fotky a ceny na www.chlivek.unas.cz, e-mail: strajaka@seznam.cz, tel.: 728 067 075

Na smíchovský terabazar dovezu několik druhů švábů vhodných pro zájmový chov i na krmení

Blaberus discoidalis
Byrsotria fumigata
Eublaberus distanti
Gromphadorhina portentosa
Periplaneta americana
Nauphoeta cinerea

Kompletní nabídka, fotky a ceny na www.chlivek.unas.cz. e-mail: strajaka@seznam.cz, tel.: 728 067 075

Prodám 0.0.2 E. carinata, 0.0.4 E. schrencki - vše NZ7/2007. Prodám Tiliqua scincoides chimerae - samice pokousaná samcem (amputace přední nohy), dnes přes to ve svělé kondici. Zaznamenané pokusy o páření, leč bez výsledku. Cena za pár 1500,- Kč. Za vše výměna za užovky výtána. Budu na Terabazaru.

Zaroven nabizim odvoz na Terabazar do Prahy a zpet do Brna - mam 3 místa v autě.

VH - kontakt na SZ ci volat (608967702 - na SMS nereaguji).