Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ládví 3.10.

Když už se to tady dává pomalu ke každé burze ,tak bych se chtěl zeptat co budete na této burze prodávat nebo naopak kupovat :-)
A rovnou bych se chtěl zeptat jestli nemá někdo volný kousek stolu ?? Mám jen 2 krabičky :-)....

carolinky - prodávali je cizinci, ti samí, co byli na podzimním terrabazaru (kde je měli taky), měli mládata (napohled krásná a vitální) odhadem asi 5cm, za jedno chtěli 3200 (podle mě je to hodně), jestli se nepletu, ze tří druhů carolinek měly dva (myslím že neměly ohroženou ornatu) - jestli měli ale vpořádku papíry netuším

Pravda, nijak nadnesená není, naopak. I když v Anglii to bývala svého času jedna z nejvíce chovaných želv. Vytvoření velkých chovných skupin v CZ bohužel zabránilo nepřímo KSČ a jeho RVHP a původ této "nepřátelské želvy" jinak by klíďo na kila mohly tyto želvy být. Bylo to stejné jako nyní, kdy zase jiné chytré uskupení zabraňuje i když z jiných ideologických důvodů, množení třeba A.radiata. a také na kila jak je to třeba na východě běžné