Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pochlubte se-vaše videa s tera zvířaty

Zakládám toto vlákno, protože si myslím že mnoho chovatelů má nějaká videjka se svýmy "mazlíky" jak žerou nebo jenom odpočívaji atd.Pokud toto vlákno smažete je mi to jedno ;-)

Hned začnu mojí 170cm velkou samicí E. notaeus a sní dočasní "spolubydlící" - potkánci :-D .
Foto samice:
[http://tera.poradna.net/file/view/5040-velikost-jp g]

První potkan aneb "třešnička na dortě"
watch

Druhý potkan (špatně chycený)- pak si ho chytla lépe
http://www.youtube.com/watch?v=USctv-YjvXg&feature =related

loading...

celkom fajná relaxačná hudba a v pohode videjko :-), len je podľa mňa nešťastné okomentovať to "anakonda si hraje s džungarákem".
jednak samozrejme had nemá zmysel pre hru, a zároveň to môže vyvolať negatívne emócie laikov, ktorí sú citlivejšej povahy a zároveň nemajú poňatia o správaní zvierat - tí si ozaj môžu pomyslieť, že hadovi dávaš škrečka za účelom krutého pobavenia, či už hadovho (iste nie, ten sa potrebuje len nažrať) alebo tvojho (dúfam, že nie) ... potom sa nie je čo diviť, že verejnosť reaguje hystericky na hady a ich chovateľov :-/

a prave proto, ze je to neco velmi neobvykleho a zajimaveho (pokud to neni fake) a tyka se to zvirat, sem to sem dal...
ne kazdy ty videa tak aktivne vyhledavata jako treba ty... a me osobne by treba zajimal nejaky odborny komentar k takovemu videu... tak jako sem se treba u predchoziho videa dozvedel dodatecne info o krokousovi Pocho...
ale ok... kdyz to vadi, neni nic jednoduzsiho, nez to sem proste nedat... :-)