Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová burza Pardubice

AKVA TERA FLORA - TRHY … PARDUBICE
-------------------------------------------------- ---------------------------------
ZVEME VŠECHNY PRODEJCE – NÁVŠTĚVNÍKY NA NOVÉ AKVA TERA FLORA – TRHY

akvarijní ryby, terarijní zvířata, bezobratlí, živý a preparovaný hmyz,
drobní savci, tropické rostliny, živé a neživé krmivo, přírodniny,
chovatelské potřeby, entomologické pomůcky, odborná literatura

KDE: PARDUBICE – ABC KLUB, ŠTOLBOVA 2665

KDY: OD ZÁŘÍ 2013

Termíny: 14. Září, 12. Října, 2. Listopadu, 21. PROSINCE 2013
Volejte j. Chmelař, tel.: 602 353 785
Z. friml, tel.: 603 308 207 akvarium-terarium@email.cz

přišpendluji tuto bohulibou činnost. (melda)
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: NOVÁ BURZA PARDUBICE (Kurt)

Tak to mám opravdu velkou radost, Pardubice mám mnohem blíže než Hradec, takže určitě a velmi ráda dorazím. Uvidím jestli budu mít i nějaká zvířátka na prodej, takže se tam třeba objevím i jako prodejce :-)

Těšíme se na Vaši návštěvu na nově pořádané akci v Pardubicích.
Trhy se konají poprvé 14. září v ABC klubu (vedle výstavního centra IDEON).¨
Bylo rozneseno skoro 10 000 letáků do schránek v Pardubicích a Chrudimi,
vylepeno bylo v Pardubicích a okolí a v Chrudimi na 200 plakátů A2.
Objednána byla plošná reklama v několika periodikách na Pardubicku.
včetně Pardubického zpravodaje. Stovky rozeslaných pozvánek
- chovatelům, obchodníkům a firmám z oboru.
Informace byla zadána na internet nejenom zde na PORADNA.NET,
ale i IFAUNÉ, AKVARISTOVI, AKVÁRKU apod.
Takže přejeme nové burze v Pardubicích kvalitní rozjezd,
spokojené prodejce a návštěvníky z řad chovatelské ale i laické veřejnosti.
TEAM AKVA TERA FLORA - TRHŮ ... PARDUBICE

ZVEME VŠECHNY PRODEJCE – NÁVŠTĚVNÍKY NA NOVÉ AKVA TERA FLORA – TRHY
akvarijní ryby, terarijní zvířata, bezobratlí, živý a preparovaný hmyz,
drobní savci, tropické rostliny, živé a neživé krmivo, přírodniny,
chovatelské potřeby, entomologické pomůcky, odborná literatura
KDE: PARDUBICE – ABC KLUB, ŠTOLBOVA 2665
TERMÍNY: 12. ŘÍJNA, 2. LISTOPADU, 21. PROSINCE 2013
ČAS: PRODEJCI OD 7.00 HODIN ... NAKUPUJÍCÍ 9.00 - 12.00 HODIN
VOLEJTE J. CHMELAŘ, tel.: 602 353 785
Z. FRIML, tel.: 603 308 207 akvarium-terarium@email.cz
www.akvateraflora.cz

Fotky bohužel nemám, ale v září to vážně moc nevyšlo. Trefili se termínem do Hammu a myslím dalších dvou burz v ČR. Prodejců bylo podle mě sotva polovina stolů a návštěvníků někdy kolem půl desáté, co jsem tam byl, také poskrovnu. Snad se to ale rozjede a lidé si zvyknou. Co jsem slyšel, tak kvůli rekonstrukci Aldisu v HK se tam burzy nebudou moct nějaký čas konat a pardubické ABC by to mělo nahradit.

Mě štve, že minulý týden byly Holešovice, já musel být v Pardubicích a tenhle víkend, když je burza v Pardubicích, tak zase budu v Praze :-/

no tak to docela šlo na začatek :) přemyšlim že bych tam v sobotu jel :) sice bych měl bejt doma ale snad se svět nezboří když si udělam vylet do pardubic :) jedine co mě napada je to že bych mohl koupit topnou folii a termostat rt2 a nasadu švaby snad to budou mit :) no mohl bych tam vzit nějake brouky kdyby někdo chtěl :)

Nezlobte se, že Vám budu odporovat, ale mě nepřijde třista návštěvníků na první akci
na novém místě jako málo. Bohužel dneska již nelze najít termíny, aby se s něčím akce nestřetla
někde jinde. Myslím, že Pardubice jako poslední krajské město kde se burza nekonala
si podobnou akci zaslouží - bez ohledu na to kde se zrovna něco koná atd.
Samozřejmě, že se ale nespokojíme s takovýmto stavem - od sobotní burzy chystáme na každé akci
soutěž pro děti, na prosincové burze těsně před Vánocemi bude přednáška o chovu suchozemských želv.
Opět jsme se vrhli na propagaci - inzeruje v několika tištěných periodikách v regionu, plakátujeme
Pardubice, Chrudim, Přelouč, tento týden bude rozneseno zhruba 6 - 7 tisíc letáků do schránek na Pardubicku.
Internetová inzerce - IFAUNA, RYBIČKY NET, AKVARISTA ..., nové internetové stránky, osobní mailové pozvánky atd.
Dost mě mrzela nepřátelská reakce některých tera prodejců před první zářijovou burzou v Pardubicích,
výlevy o tom jak si mastime kapsu a na reklamu kašleme. To bych Vám docela přál poznat na vlastní kůži realitu.
O nějakém zisku v příštích měsících nemůže být ani řeči - jenom inzerce nás stojí desítky tisíc.
Těším se na setkání s Vámi na Pardubických trzích
Zdeněk Friml

Já se nezlobím :-) Návštěvníky jsem Vám nepočítal, takže mohu jen komentovat, co jsem viděl v danou chvíli. Každopádně, já Vám jako chovatel-klient-Pardubák fandím, pro mne je to jen dobře, pokud se taková burza v Pardubicích chytí.

Dovolím si ale takovou menší poznámku. Když jsem zrovna platil vstupné, tak ke kase přišla jedna slečna z prodejců a ptala se na jméno vedlejšího prodejce. Na kase jí ale nedokázali odpovědět. Možná by stálo za to mít seznam prodejců s čísly stolů, jako to funguje na jiných burzách. Ten sál není nikterak velký, ale kdybych tam měl jít shánět konkrétního prodejce, kterého neznám, tak bych toto určitě uvítal.

Děkuji za poznámku - na tomhle ještě pracujeme. Chceme take, aby se prodejci zapsali na stránky
a uvedli alespoň předběžný sortiment, který budou na burze prodávat Dejte nám jenom trošičku času je toho na začátek trochu moc. Některé věci si musí sednout - ale každopádně děkujeme a každou připomínku zvážíme
a pokud to trochu půjde tak postupně zrealizujeme.
Zdeněk Friml

ÚSTECKÉ AKVATRHY
•Sobota 21.12.2013
•Velká hradební - Kulturní dům
•Ústí nad Labem 400 01
••Spolek ústeckých akvaristů vás zve na Ústecké akvatrhy 21.12.2013 do kulturního domu od 9 do 10 hod.
Můžete nakoupit, ale i prodávat akvarijní ryby, rostliny, pomůcky a literaturu.
-myslím že případné teraristy uvítají také

Dobrý den, chtěl bych poděkovat zhruba třiceti prodejcům a vice než čtyřem stovkám návštěvníků za účast na nové akvarijní a terarijní prodejní akci v Pardubicích. Především mě však dovolte poděkovat šedesáti dětským návštěvníkům za namalování obrázku našeho "klauna". Příště tuto dětskou soutěž ještě rozšíříme a po skončení celé akce vylosujeme jednoho dětského návštěvníka - lépe řečeno vylosujeme jeho namalovaný obrázek a vítěz obdrží opravdu hodnotnou chovatelskou cenu (dárek). Ještě mě dovolte Vás pozvat na prosincovou akci (21. prosince), kde se uskuteční přednáška Ing. Miloše Kroupy - Chováme želvu ... s možností zakoupit želvičku opravdu těsně před vánočními svátky.
Hezký den Zdeněk Friml

Taktez jsem se zucastnil.Moje dojmy jsou trosku rozporuplne. Prostredi pekne,misto k parkovani taky dost.Jen me malicko zamrzelo,ze prodejcu bylo opravdu malo. Je mi jasne,ze to neni nic lehkeho a smekam pred Vasi snahou a verim,ze se to casem bude jen a jen zlepsovat. Jeste bych se zeptal,doslechl jsem se ,ze by mela koncit burza v Aldisu.Je to takova informace "jedna pani povidala". Co je na tom pravdy??

no ja sem tam take byl ale byla tam mala nabidka i takových zakladních věci, rybiček tam bylo hodně ale ty mě moc nezajimali alespon sem tatovy koupil nějaky drobnosti, sam se tam nesehnal ani topny kabel ani termostat ani krmeni pro hady, byli tam akorát myši a to je pro me hady moc male kdyby měli alespon odstav. potkany nebo už velké, budu tedy asi krmit ted' křepelkama. Koupil sem si akorat švaby a to abych nejel s prazdnou. Po teto skušenosti tam asi hnedtak znovu nepojedu a až tam znovu pojedu doufam že již bude lepší nabidka. tot' můj nazor, zvažoval sem že bych tam něco jel prodat ale jak vydim to by nemělo smysl snad v budoucnu

ZVEME VŠECHNY PRODEJCE - NÁVŠTĚVNÍKY NA AKVA TERA FLORA - TRHY
akvarijní ryby, terarijní zvířata, bezobratlí, živý a preparovaný hmyz,
drobní savci, tropické rostliny, živé a neživé krmivo, přírodniny,
chovatelské potřeby, entomologické pomůcky, odborná literatura
(soutěž s odměnou pro děti, malý dárek pro dospělé návštěvníky)
KDE: PARDUBICE - ABC KLUB, ŠTOLBOVA 2665
TERMÍNY: 2. LISTOPADU, 21. PROSINCE 2013
ČAS: PRODEJCI OD 7.00 HODIN ... NAKUPUJÍCÍ 9.00 - 12.00 HODIN
VOLEJTE J. CHMELAŘ, tel.: 602 353 785
Z. FRIML, tel.: 603 308 207 akvarium-terarium@email.cz
www.akvateraflora.cz

NÁVŠTĚVA V RÁDIU

Minulý týden jsme se dozvěděli, že tento čtvrtek 19. prosince 2013

jsme zhruba v 11.20 hodin hosty pořadu RADIOPORADNA

v pardubickém studiu Českého rozhlasu.

Pořad by se měl točit okolo akvaristiky, teraristiky a chovatelství vůbec,

se zvláštním přihlédnutím k chovu želv -

- pozvánka na poslední letošní sobotní

AKVA TERA FLORA - TRHY ... PARDUBICE

a přednášku Ing. Miloše Kroupy "Chováme želvu".

Takže nám držte palce, ať si neuřízneme ostudu

a přejeme Vám příjemný poslech ČRo Pardubice.

Jedu a beru štíry rodu Grosphus, Heterometrus, Centruroides, Hadogenes, Euscorpius, Lychas. Taky 10 druhů švábů na chov i krmení. Snovačky Steatoda paykulliana, zákeřnice, mnohonožky, Kudlanky, Stonohy, pakobylky, gekony Lepidodactylus lugubris, nějaký další potvory a poslední mnláďata guttát a Lamprophisek 100% heterohypo.
Pokud bude někoho zajímat něco blíž pište :D

ZVEME VŠECHNY PRODEJCE – NÁVŠTĚVNÍKY
akvarijní ryby, terarijní zvířata, bezobratlí,
živý a preparovaný hmyz, drobní savci, tropické rostliny, živé a neživé krmivo, přírodniny, chovatelské potřeby, entomologické pomůcky, odborná literatura
TERMÍNY: 8. ÚNORA, 8. BŘEZNA,
5. DUBNA, 10. KVĚTNA, 7. ČERVNA 2014
ČAS: PRODEJCI OD 7 HODIN, NÁVŠTĚVNÍCI 9 - 12 HODIN
TVORBA PRO DĚTI
PARDUBICE – ABC KLUB, ŠTOLBOVA 2665
VOLEJTE J. CHMELAŘ, tel.: 602 353 785
Z. FRIML, tel.: 603 308 207
akvarium-terarium@email.cz
www.akvateraflora.cz