Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mláďata 2008

Pište sem co se vám letos podařilo rozmnožit. (popřípadě foto) Určitě nejsem jedinný koho to zajímá. ;-)
Já měl úspěšný týden tak mi to nedá abych se nepochlubil 17.4.08 107 den po P.O.S. mi porodila B.c.i.Veracruz 8 zdravých mláďat 0 neoplozených vajec. Docela mě zarazilo že 120cm velká samice porodila v průměru 45cm velká mláďata. Vypadaj v porovnání s ní jako by jim byl min. rok.
No a aby toho nebylo málo tak 19.4.08 105 den po P.O.S. porodila B.c.i.Tarahumara 4 zdravá mláďata a 1 neoplozené vejce.
Pokud budete mít někdo zájem po rozkrmení budou první zmiňovené k mání. Tarahumara si všechny 4 nechávám.

loading...

Nejde o raritu. Každej odchov potěší. Mě se nedávno jeden člověk ptal proč mam při vzácnosti zvířat které chovám a choval sem "plevy" jako jsou campbelky nebo Boa mix a PMB albino pod., že mi to akorát zabírá místo. Pro mě to tak neni každej odchov mi dělá velkou radost a proč bych se zbavoval něčeho co se množí a mam to od mláděte. Letos mi paradoxně udělali obrovskou radost "běžná zvířata" jako jsou hypo hondurensisky protože je mam od mláděte a je to od nich první odchov. Jako další vejce od PMB albino, protože je mam taktéž od mláděte a jsou to moje první velké krajty. Poměrně všechno relativně obyč zvířata. Nekoukám na to kolik to zvíře stojí, ale jestli mě baví, ikdyž na druhou stranu mam 30campbelek na prodej z prvních snůšek a cca 25ks vajec z druhých snůšek v inkubátoru a jelikož sem línej jet na burzu a po inzerátech je to nemožné prodat budu je asi mrazit na horší časy.:-D To je ale bohužel standartní situace u korálovek.

Jestli narážíš na mě drobku, jak jsme se bavili o těch hroznýších Acrantophis a tmavkách atd.- doufám, že jsem se tě nějak nedotkl, tak to myšleno nebylo, snad mi rozumíš. Já to mám samozřejmě podobné, jen mě trochu zarazilo při tvém vztahu k madag.hroznýšům a prostorovým možnostem, že už je nemáš a např. ty tmavky jo ;-) Jinak hlásím včerejší(dnešní) úspěch: 6 malých psohlavců+jedno neoploz. vejce, je to na tu samici slabší porod, ale stejně mě to moc těší..:beer:
Jinak fotky budou snad po víkendu, mám rozbitý foťák, tak až si půjčim, taky se pochlubím..

toje právě ono-světlejší trochujiná kresba ajetu jiná barevná forma .pokud se podíváte hnízda prckútak nějakého odlišnějšího najdete skoro vždy a pokud produkujete snad stovky mládat vyberete typ změny od púvodní linie prokřížením znásobíte odchylkua jsou tady candycane nemám kvalitní foták ale nějak skusím vyfotit sveho azteka vybraného na burze v brně z hromady asi20 kouskú normalních albínú odčeského chovatele ,pokud jste se někdy koukli na americký farmy tak ty stovky mládat valej bez problémů tak maj z čeho vybírat

Moc nerozumim otázce:-/.Pohlaví se u timonů nedá poznat po pár týdnech.Všechny mládata maji stejnou barvu.Samci jsou statnější a mohutnější,ale to se dá poznat až tak příští rok.Zatím jsou to jen takový válečky,některý je hnědý,jiný zelený.Záleží na tom kdy se začne přebarvovat.;-)