Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Makro fotografie

Zdarec, tak sem si říkal že bych mohl založit tohle vlákno, jelikož nejsem určitě sám koho baví fotit makro fotky. Takže se pochlubte vašimi fotkami, hlavně našeho hmyzu, ale i rostlin atd. prostě vše co se týká přírody.
Já tedy začnu, sice nemám nijak mistrovskej foťák, ale i tak s nim jdou nafotit pěkné fotky, holt peníze na digi zrcadlovku nemám, ikdyž bych ji chtěl.
Tak tady jsou fotky jedné z mých hodně oblíbených vos Polistes dominulus.
[http://img501.imageshack.us/img501/7109/polistesdom inuluski3.jpg]

[pd1wq1.jpg]

[pd2as0.jpg]

[pd3ap6.jpg]

[pd4dj7.jpg]

[pd5cv3.jpg]

[pd7jf9.jpg]

loading...

Aha já myslel, že má výměnný...já musím mít skla zvlášť a když vidím co dokážeš s tou předsádkou, tak do nějaké asi taky půjdu, nový makrosklo by mě vyšlo na hrozný prachy. Fotky jsou právě brutální, to podání těch barev ::) no ale to je taky o fotografovi a ne o stroji :) z pár let možná doufám taky něco zmáknu ;-).

Ostatní taky super :!:

jen je blbý, že tu mřížku té kobře asi někdo předhodil

To zcela určitě, ale na druhou stranu, kdyby byla v přírodě, tak si taky nějakého hada, třeba i tu mřížkatici najde.
Para: Rozhodně jsem tě nechtěl poučovat;-), jen jsem naznačil, že na světě je kolem 3000 druhů a každý je něčím výjimečný, i když chápu, že mřížkatice má víc fanoušků než třeba slepák.:-D

Para: Rozhodně jsem tě nechtěl poučovat, jen jsem naznačil, že na světě je kolem 3000 druhů a každý je něčím výjimečný, i když chápu, že mřížkatice má víc fanoušků než třeba slepák.

V pohodě, nemyslel jsem to tak, jen jsem se snažil být vtipnej :)) Kobra královská je jistě nádhernej a impozantní had, ale mřížka je mřížka. A přesně jak píšeš na světě je kolem 3000 druhů tak proč zrovna krmit mřížkama ?........KURŇA DRÁT ]:(

Tak nevím jestli by toho velkýho Ptyase sežrala asi by jí koukal kus ocasu z huby:-), ale v této lokalitě jsou reticulajdy naprosto běžný den před tím krmili zas jinou královajdu Gonyosomou, takže on si člověk nevybere a souhlasím s krokodýlem, že to je prostě příroda. A navíc tyto borci měli loni někde 32 mláďat od královajdy.

Náhodou ten mobil mám a vím, že je klasicky dodáván se strašným softwarem, který nedokáže pracovat se vším, co ten mobil umí a jinak se teď koukám na EXIF a je to fakticky K750i ;-) A menší modernizace softwaru bych se nebál, já si svůj mobil přehrál kompletně na W800i bez problémů a je to lepší ;-)

jj trefa .......nový soft foťáku? Těchhle zásahů do softu se trochu bojím. Bojím se že to nějak pos*u a pak už to nepojede :-D. Ale mrknu se po tom na netu ;-).

lucifer: ta vybílená fotka je z jiné fotky než s té na ruce (vidíš že je jiný úhel ;-)). Je to z fotky, jak leze po stole (tam stejně není s čím srovnat). Chtěl jsem se prostě jen vyhrát :-D.