Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vtip pro odlehčení VII.

Tak jsme si řekli, že to zkusíme s vtipy znovu. Dávám tedy vlákno a děj se vůle boží. Pakliže se opět začnete napadat a prudit kvůli nesmyslům, umřou vtipy definitivně. Tak hurá do toho. A abych jenom nemoralizoval tak jeden intellectuální:))

Když Einstein potká Pythagora: E = m(a^2 + b^2)

loading...

Vede Mojžíš svůj vyvolený národ z Egypta, na novém místě se jich ptá:
"Tak co, zůstaneme? Líbí se vám tady?"
"Ne, nelíbí, nějak divně to tady smrdí!"
Jdou dál, po dalších dvou dnech:
"A co tady, zůstaneme?"
"Ne, tady to taky nějak smrdí!"
Jdou tedy dále a Mojžíš zase:
"Tak tady, ano?"
"Ano, zůstaneme - tady nic nesmrdí."
...a tak od té doby mají Židé čistý vzduch - a Arabové ropu!

Klasická verze:
Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby na zimu. Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a mravenec se jen dře. Směje se, tancuje a užívá si. Pak přijde zima, mravenec se schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách, zatímco cikáda se třese zimou a bez jídla brzy umře.

Současná verze:
Mravenec pracuje celé dlouhé horké léto; postaví si dům a vytvoří zásoby na zimu. Cikáda si říká, jak je mravenec hloupý, takové pěkné počasí a mravenec se jen dře. Cikády se smějí, tancují a užívají si. Pak přijde zima, mravenec se schová do tepla domu a pochutnává si na zásobách.
Cikády, třesoucí se zimou vyhladovělé, zorganizují tiskovou konferenci, na které se táží, kde vzal mravenec právo na to být v teple a dobře živený, zatímco jiní, méně šťastní, umírají zimou a hladem. Televize uvede vše v přímém přenosu, ukazuje třesoucí se cikády a záběry mravence, jak si v teple útulného domova vychutnává dobroty všeho druhu. Televizní diváci jsou pobouřeni faktem, že v tak bohaté zemi jsou někteří ponechání utrpení jako chudinky cikády, když si jiní žijí v přepychu. Interpelují vládu, aby zvýšila mravenci daně, musí přece odvádět spravedlivý díl. Na základě výzkumu veřejného mínění vyjde zákon o ekonomické spravedlnosti a zároveň antidiskriminační zákon se zpětnou platností
Daně jsou zvýšeny, mravenec dostane pokutu za to, že nezaměstnal cikády a je mu finančním úřadem zabaven dům, protože nemá peníze na zaplacení daní ani pokuty. Mravenec emigruje do Lichtenštejnska. Televize připraví další reportáž, tentokrát o obtloustlých cikádách, kterým nyní docházejí mravencovy zásoby a to přesto, že jaro je ještě daleko. Bývalý mravencův dům, nyní sociální ubytovna pro cikády, chátrá za nezájmu cikád i vlády. Vládě je vytýkána nedostatečná sociální podpora a je vytvořena speciální komise s náklady deset milionů.
Mezitím některé cikády zemřou na předávkování a tisk ještě více podtrhuje nutnost starat se o sociální nerovnost a hlavně o cikády.

Slovník cizích slov:
mravenec = normální pracující člověk
cikáda = každý si domyslí

:-D

Policajti vidí jak sedlák dojí krávu, která přitom pije z vědra vodu.
Tak ji koupí a říkají si, jaký je to prima kauf. Pije vodu, dojí mléko.
Zavedou ji k rybníku, jeden jí strká hlavu do vody a druhej dojí.
Jenže krávu to dusí, tak posere toho, co dojí.
A ten na druhého volá: "Dej jí hlavu vejš, nasává bahno"!!!

Dva týždne po novom roku. Manželia ležia v posteli a manžel zrazu vraví:
- Drahá,už je dva týždne nový rok a my sme sa ešte nemilovali.

Žena sa otočí k manželovi a posmešne sa spýta:
- Drahý a ty si to tento rok ešte nemal? Chudáčik.
Škodoradostne sa usmeje.

Manžel pozrie na manželku a pohotovo odpovie:
- Ja? Ja som to mal už sedemkrát, ale teba mi už prišlo ľúto!

Manžel se vrací z večírku ve dvě po půlnoci, ale v předsíni se zapotácí a rozsedne placatici s rumem. Pořeže si zadek. Pak si ho v koupelně ošetří a vplíží se do postele. Ráno mu žena říká. Že jsi přišel ve dvě ráno, to vím. Že jsi rozbil láhev s rumem vím taky. Ale vysvětli mi, proč jsi v koupelně polepil zrcadlo náplastí.

Přijde Pepíček za maminkou a povídá:
Mami, děda se oběsil ve sklepě!
Proboha to ne!
Apríl!-ve stodole. :-D

Jde vožralej zajíc po lese a potká jelena.
"Jelene," ptá se ho zajíc, "co to máš na hlavě?"
"No přece parohy," odpoví mu jelen.
"A jelene," zas na to zajíc, "co to máš mezi nohama?"
"No přece koule."
Zajíc zavrtí hlavou a povídá: "No, já mít takový koule, tak mi stará parohy nikdy nenasadí."

Když přišli starý a mladý zajíc domů na oběd, mamka zaječice se hrozně naštvala, protože mladý byl pochcaný a starý posraný.
Vysvětlení starého : "Potkal jsem v lese medvěda, objal jsem ho a tak silně zmáčknul, že mě celého posral..."
Vysvětlení mladého : "Kdybys viděla, jak si medvěd s taťkou vytřel zadek, taky by ses smíchy pochcala..."

já to znám trochu jinak :-):

Leží zajíc v brázdě a čučí do nebe, když ho najednou překročí pasoucí se jelen. Zajíc tak kouká od spodu na toho jelena nad sebou a povídá: "Ty jelene, já mít takovouhle výbavu, tak už má ty parohy dávno někdo jinej!".

Speciální jednotka letí do akce.Velitel dává vojákům v letadle instrukce:"Letíme do Afganistánu na akci proti jednotkám Talibanu.Za každou hlavu Talibanského bojovníka dostanete dva dny volna a pochvalu".Po přistání se vojáci rozeběhnou.Při návratu každý drží dvě krvavé hlavy.Velitel:"Akorát jsem vám nestačil říct,že tohle bylo mezipřistání,kvůli doplnění paliva v Azerbajdžánu".

No jasný:-D Jít do války bez Francouzů je jako jít na lov bez píšťalky...
A víte, proč francouzští vojáci žerou šneky a žáby? Protože jakýkoliv jiný zvíře by jim nakopalo prdel;-)

Otce, zhresila som...
- ako?
- fajcila som.
- ako dlho?
- 10 minut.
......- aj si prehltala?
- nie.
- hodinu sa budes modlit otcenas!

Dalsi den.
- otce, opat som zhresila...
- ako si zhresila?
- zasa som fajcila.
- kolko?
- polhodiny.
- prehltala si?
- hej.
- otcenas tri hodiny a hodinu zdravasmaria!

Dalsi den.
- otce, opat som zhresila...
- zase si fajcila?
- ano.
- ako dlho tentokrat?
- jednemu hodinu dvanast minut, druhemu styridsatpat minut, jednemu som
zhltla, druhemu nie!
- !!!

Farar nasraty odchadza, o chvilu sa vracia s kalkulackou a dviha sutanu: - budes dofajcievat a hltat, lebo mi vychadzaju dajake chujove zlomky! :D:D:D

Zmlácená žena u doktora: "Pane doktore, manžel je strašně hodnej, ale jednou za čtrnáct dní vyrazí s kamarádama na pivo a pokaždý, když se vrátí opilej, tak mně šíleně zmlátí."
Doktor: "Opravdu pokaždý vás zbije?"
Žena: "Opravdu...pokaždý."
Doktor: "Fajn, předepíšu Vám heřmánkový čaj a jakmile vezme manžel za kliku, začněte ho kloktat".
Po čtrnácti dnech: "Pane doktore, ten heřmánek opravdu zabírá, kloktala jsem a manžel si mně ani nevšimnul."
Doktor na to: "Já tušil, že bude stačit držet hubu."

Tatka si zavolá svýho osmiletýho synka a povídá,,Tak,Jirko co by sis letos přál k narozeninám?''Jiřík mu odpoví,,Menstruační tampóny''Co?Ty víš co to je?''Vykulí tatík voči.Jirka odpoví,,Ne,ale v televizi říkali,že se s tím bezva jezdí na kole,lyžuje,hraje tenis a skáče padákem.

Ptá se otec 19letého syna:
"Jirko, ty teď prý spíš s Blaženou?"
"No ano. Máš snad něco proti tomu?"
"Nee... já jen, že když jsem byl v tvém věku, taky jsem s ní spával...."

Svatba na Staromáku:
Náhodný kolemjdoucí - "Ty vole, to je ale vošklivá nevěsta...!"
"No dovolte? To je moje dcera!"
"Ježíš promiňte. Já nevěděl, že jste její otec."
"No dovolte? Já jsem její matka!

Na břehu řeky sedí zhulenej zajíc, připlave k němu žába a ptá se:
"Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, že seš tak vysmátej?"
"Co by? Hulim si tu trávu, a jsem v poho. Tumáš, dej si taky!"
"A jak se to dělá?"
"No, musíš pořádně zatáhnout, doplavat na druhou stranu řeky, a tam to teprve vyfouknout."
"OK," Řekne žába, pořádně si šlukne, a plave na druhou stranu řeky. Když se na druhé straně vynoří, tak je zhulená na drát. Příjde k ní hroch a povídá:
"Čau žábo. Co jsi taková rozchechtaná?"
"ÁÁÁle, pohodička. Na druhým břehu sedí zajíc a hulí trávu. Doplav si tam, dej si od něj, a budeš taky v pohodě."
Hroch tedy přeplave řeku a když vylézá na břeh, zajíc na něj vytřeští oči a křičí:
"Ty vole, žábo, už to konečně vyfoukni!"

no měl kliku, že tam nejsou pacú...ty taky neodolatelně přitahuje zapařený přirození. Však se za normálních okolností chytaj na zasmrádlý sejry :-D, ale při tomhle způsobu lovu by vyhrála ta piraňa :-D

Přijde chlap do krámu, a chce dva pytle žrádla pro psy.
"Víte pane, je mi to líto, ale podle nařízení EU musíte dokázat, že vůbec nějakého psa vlastníte..."
Chlap se za hodinu vrátí se psem, a ty pytle samozřejmě dostane. Asi za týden tam přijde znovu, a chce dvě plechovky kočičích konzerv.
"Víte pane, je mi to nesmírně líto. Ale bez důkazu o vlastnictví kočky Vám podle nařízení EU nesmím ty konzervy prodat."
Naštvaný chlap odejde, vrátí se s kočkou v přepravce, a odnese si i ty dvě konzervy. Další den nato přijde do toho krámu a v ruce drží kelímek od hořčice, s dírou oprostřed víčka.
"Jak Vám mohu pomoci?" Ptá se prodavač.
"Já bych chtěl, abyste strčil tou dirkou dovnitř prst." Prodavač to udělá, prst vytáhne ven, čuchne k němu, a vyvalí oči:
"Proboha, vždyť je tam hovno!"
A chlap na to: "To je v pořádku. Teď mi snad můžete prodat dvě ruličky toaletního papíru." :-D

že bychom měli nejlevnější benzín v Evrpě mi nepřijde...už z toho titulu, že si lidi žijící v severním pohraničí jezděj tankovat do Polska, a to na severu je levnější benzín než třeba tady ve středočeským.

Přijde Pepíček za maminkou a říká:
"Mami, dneska jsem viděl tatínka, jak se bavil s pošťačkou. Nejdřív dala pusu ona jemu, pak on jí, potom šli do garáže, tam mu rozepnula kalhoty...."
"Víš co?" Přeruší ho matka. "Řekni to dneska tatínkovi na oslavě jeho narozenin."
Večer je oslava v plném proudu, hosté jsou seřazeni ke gratulaci, Pepíček přijde k tatínkovi a říká:
"Tati, viděl jsem Tě dneska s pošťačkou, jak jste se líbali, pak jste šli do garáže, tam Ti rozepla kalhoty a vzala do ruky.... Mami! Jak se jmenuje to, co Ti strejda Jarda vždycky strká do pusy?"

Riaditeľ istej firmy hľadá nového zamestnanca, na stole mu ležia nejake CVčka... Príde mu do kanclu jeden zamestnanec a všimne si CVčko na vrchu: Jeeej...To je Tono, toho zoberte. S ním to budete mať super. Jeho všetci poznajú, vseličo dokáže vybaviť. Tak riaditeľ si to premysli, zavolá ho na osobný pohovor. Po pohovore ho vyprevádza, ked sa vo firme zastaví Minister zahraničných vecí a hneď: Nazdar Tono, čo ty tu?
Tak riaditeľ si povie: Kurva asi je fakt známy, ja ho vezmem, veď aspoň bude napomocný.
Po týždni ho riaditeľ zoberie na obed, keď pri vedľajšom stole sedí český prezident. Ten hneď: Nazdar Tono! No jak se máš, dlouho sem ťe nevidel!
Riaditeľ len krúti hlavou, nechape...
O dva tyždne ide riaditeľ na služobku do Vatikánu, tak si povie, že nebude zlé keď zoberie aj Tona. Prišli do Vatikánu, tam plné Námestie sv.Petra. Pápež v okne kýva ľudom. Tono pozerá a vraví riaditeľovi: Počúvajte, počkajte tu. Ja idem za Papežom a zakývam Vám od neho z okna. Riaditeľ sa ho snaží zastaviť, že to asi nebude dobrý nápad, že z toho budú problémy. O chviľu sa však Tono zjaví v okne, Papež ho drží za rameno a spolu kývaju. Po pár minutách sa Tono vráti a tam už sanitka a riaditeľ s kyslikovou maskou. Tono sa pýta: Pán riaditeľ čo sa Vám pre Boha stalo?
Riaditeľ: No vieš....nechapal som keď si sa tam zjavil vedľa Papeža, ale skoro ma jeblo keď za mnou prišiel Japonec s foťačikom na krku a opýtal sa ma, kto je ten typek v bielom vedľa Tona.

není to úplně vtip, ale některé hlášky jsou absolutně perfektní !!!

Kdyby Pohlreich s Babicou byli stavbaři:

Babica: Tak tě vítám u mě na stavbě. Je to taková jednoduchá stavba, která nedá moc práce a kterou si může postavit opravdu každej.
Pohlreich: Máš tady pěknej bordel, ty vole. Hele, míchačka. Co ti to z toho teče za srajdu?
Babica: Tak pozor, to je poctivej českej beton. To mám do základů
... ... Pohlreich: Ahá, tak to jo, vole! A co do toho dáváš?
... Babica: No tak hlavně hodně vody, to je základ, špetku písku, štěrku a trochu toho cementu. A kdo třeba nemá doma moc cementu, tak si tam dá míň cementu a teď důležitý, kdo nemá žádnej cement, tak si tam dá nějakej jinej prášek, víc vody… no a pak co kdo doma najde, že jo
Pohlreich: Mně jebne. To vypadá hůř, než když klokan chytne střevní chřipku. To budu tuhej dřív já než tenhle beton! A tady tyhle ztvrdlý psí chcánky fakt slyší na jméno Písek, jo?
Babica: Já stavím pro obyčejný lidi a ne pro snoby. Když nějakou ingredienci nemám, tak si tam dám jinou.
Pohlreich: No jo, ty vole, ale pak se nediv, že když tenhle výstavní průjem naliješ do základů, tak se ti to pak drolí jak make-up vysloužilý pornohvězdy. Dyť to tady celý někomu přistane na palici, ty vole!
Babica: Já jen ukazuju lidem, jak si můžou postavit jednoduchý baráky za málo peněz. Lidi v tom pak bydlej a sou spokojený
Pohlreich: Ty to fakt nevidíš? Dyť i tý míchačce se z toho tvýho poctivýho českýho betonu chce vrhnout!
Babica: Úspěch se v Čechách prostě neodpouští
Pohlreich: Hele, zase ti to teče ven
Babica: No, to je supr, to je vončo. Ještě do tohodlenc nasypem takhlenc todlenc, aby se to trochu zahustilo.
Pohlreich: A co to jako je, ty vole?
Babica: Nevím, ale seženeš to všude.Zobrazit více

Milé Bravíčko, je mi patnáct a chodím se svým o rok starším přítelem. Při minulém sexu se mi udělal do pusy a já to spolkla. Je možné, že jsem těhotná? Mám strach. Žaneta
Milá Žaneto, pokud jseš pí*a. tak ano...

Odeber jedno písmenko z názvu filmu a napiš krátký popis:
Výběr nejlepších!:

Francouzská sojka - Dvojice newyorských detektivů bojuje proti nelegálnímu obchodu s ptactvem
Pošťák vždycky voní dvakrát - o počátku metrosexualizmu mezi poštovními doručovateli
Válka loků - psychologické drama z období prohibice
Šestý sysl - zahradkarska kolonie je neustale terorizovana inteligentn
imi hlodavci
Americka rasa - volne pokracovani kultu hakoveho krize
Lví krá - dokument o lvu, ktereho vychovavaly vrany
Rainspotting - komedie odehravajici se na meteorologicke stanici uprostred rovnikove afriky
Návrt Idiota - posledni hodiny na Deepwater Horizon pred osudovou katastrofou.
Božský ruce - německo singapurské drama z věšteckého prostředí
Walker Texas Anger - příběh mapující toulky naštvaného texasana
Dokonalý Tik - zivotni pribeh sileneho hodinare
Nesmrtelna ETA - Dokumentarni film o Baskitske separatisticke organizaci
Bořek tavitel - horor USA
Princezna ze lejna - dokument o netradičních sochařích
Obří holubi se vracejí - Hitchockovo volné pokračování Ptáků
Dannyho arťáci - jeden den v reklamní agentuře očima dvou kreativců
Jak se udí princezny - pribeh ze zivota pedofilniho kanibala
Obecná kola - historický film kde hlavní roli hraje kruh
Tágo a cash - Homosexuální romance o tom, že i za peníze se dá koupit láska
Postižiny - veselé i smutné chvíle v životech handicapovaných
Údolí čel - povedená taškařice ze zákulisí České filharmonie
Na samotě u Lea - tragikomedie ze života jednoho onanisty
Jak svět přichází o báníky - socialisticky realizmus na tema tezce pracujicich Ostravskych horniku
Osobní srážce - o krutém důsledku dluhů, exekutorech a dalších trápení - studijní material
Dívka na kotěti - Bizarní německe zoo porno tak trochu jinak
Jáchyme hoď ho do Troje - ze života pražských taxikářů
Petrolejové lamy - Souboj čilských honáků proti nadnárodní olejářské lobby
Vatar - slovenske drama o obycejnych lidech z tovarny na bunicinu
Dobrý voják Šejk - aby potlacil povstani na svem uzemi, nevaha Hafiz Imam Mufassir nasadit svuj vlastni zivot.
Kola základ života - co je příčinou zvýšené obezity americké mládeže?
Schindlerův sezam - film z drsneho konkurencniho prostredi velkovyrobcu musli tycinek
Kulový lesk - německé plážové softporno
Malý velký už - eroticky akcni film
Plíšky - veselohra z Poldi Kladno
Komu voní hrana - gaysoft porno z prostredi boxu.
Táci - pronikavá sonda do prostředí školních jídelen
Ostře ledované vlaky - fantasticky epos ze sibirske magistraly
Ať žijí uchové! - pohadka z prostredi ORL
Přednosta sanice - Historické romantické drama ze zubní ordinace na přelomu století.
Hledá se emo - Film podle skutečné události.
Pan Au - pribeh hypochondria
Sed statečných - o úskalí používání latrín v zákopové válce
Forrest gum - dokumentární film o těžbě kaučuku
U pokladny sál - Německé gay porno z prostředí supermarket
Pá třetí rise - malá židovská holčička se loučí se svým rodným krajem
Moulové 3D - prostorový pohled do vybraných ministerstev
Barbar Onan - dokument o bolestivosti zapesti.

Je finále olympijských her v řecko-římském zápase. Dostane se do něj Američan a Rus, kterého ještě nikdo neporazil pro jeho chvat zvaný "Preclík". V den zápasu se Američanův trenér opozdí v dopravní zácpě a když přiběhne do haly, Američan už přebírá zlatou medaili. trenér začne vykřikovat: "Ty jsi to dokázal, jak jsi se vyhnul Preclíku?"
"Neblázni, nebyli jsme tam ani 5 vsteřin a už mě v něm měl."
"A jak jsi se z toho dostal?"
"Jak jsem byl tak zkroucený, tak jsem viděl nad hlavou varlata, tak jsem se natáhl a vší silou kousnul"
"To je neuvěřitelné..."
"Taky jsem nevěřil, co chlap zvládne, když se kousne do vlastních koulí."