Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vtip pro odlehčení

Ptá se vnuk dedy, "dedo, nevidel si ty pilulky co sem mel na lince?
Bylo na nich napsáno LSD."

"Ser na pilulky vole, videl si toho draka v kuchyni ?!?!"
[mod]Byla založena dvojka (Melda)[/mod]

loading...

Učitelka nakreslila na tabuli jablko a ptá se dětí: "Co jsem to nakreslila?"
Přihlásí se Pepíček: "Prdel." Učitelka se rozplakala a vyběhla ze třídy.
Za chvíli do učebny vkročí ředitel a křičí: "Proč jste paní učitelku dohnali k slzám? A kdo nakreslil na tabuli tu prdel?"

Indián přijde za náčelníkem a povídá - "mám dvě zprávy,špatnou a dobrou." Náčelník chce slyšet nejdřív tu špatnou - "stěhujou se nám sem cikáni" povídá indián. Náčelník zpanikaří "a jaká je sakra ta dobrá zpráva?" Indián na to "chutnají jako bizoni."

Řidič kamionu zastaví na břehu řeky u blondýny a ptá se:slečno,kde je tu prosím Vás brod?
Blondýna velice ochotně poradí:To pojedete tak 200 metrů a hned za tou starou velkou vrbou zahnete doprava a rovnou přes řeku.
Řidič poděkuje a řídí se radou,ale jakmile vjede do řeky,jde kamion ke dnu.
Blondýna kouká a říká:To jsem z toho blázen,před chvilkou tam šli kačenky :puff:

Policajt dostane poprvé v živote baterku.
Druhý den přijde do práce a je celý nešťastný.
Šéf se ho ptá co se stalo.
"Mám problém, když baterku zapnu, světlo je tam, ale když ji Vypnu,kam to světlo zmizne? Rozebral jsem celou baterku a nebylo tam!"
Šéf: "No tak na to se já musím podívat!"
Druhý den přijde šéf vysmátý do práce.
Tak co šéfe našel jste ho??
Šéf: "Vše jsem zjistil a vypátral!
Nejdříve jsem vyhnal z bytu ženu a děti a potom jsem pozatahoval závěsy,aby ani > kousek světla nepronikl dovnitř. Zapl jsem baterku, světlo bylo tam!
Vypl jsem ji a začal jsem světlo hledat po celém bytě.
A víš, kde se ta svině ukryla?
V LEDNIČCE!

Přijde ředitel do kanceláře a ode dveří volá na sekretářku: "PUK!"
Udivená sekretářka se ptá svého šéfa, co že to znamená.
Ředitel odpoví: "P**o, Uvař Kafe."
Sekretářka tedy uvaří kafe, nese ho šéfovi do ředitelny.
Postaví šálek na stůl a ptá se: "KSČ?"
Ředitel udiveně hledí a sekretářka s milým úsměvem odpoví: "Kolik Sladíš, Č****u?"

Poslanec, který opilý na přechodu pro chodce srazil dva lidi, se na soudu o přestávce ptá soudce, jaký verdikt může očekávat.
Soudce odpovídá: "No, ten, co Vám hlavou rozbil přední sklo, dostane pět roků za vloupání do auta a ten druhý, kterého náraz odhodil 15 metrů, dostane 10 roků za útěk z místa činu."

Učitelka zadala svým žákům 5. třídy úkol. Zjistit od rodičů příběh s ponaučením na konci. Druhý den ve škole děti vyprávějí své historky.
Katka říká : Můj tatínek je farmář a chová slepice kvůli vejcím. Jednou jsme je v košíku vezli do obchodu na předním sedadle, když v tom jsme nabourali, košík vyletěl a vajíčka se rozbila. " A ponaučení?", ptá se učitelka.
"Nedávej všechna vejce do jednoho košíku.
"Dobře", říká učitelka, teď Lucka.
" Naše rodina má taky farmu. Ale chováme slepice kvůli masu. Měli jsme jednou tucet vajec, ale vylíhlo se nám jen 10 kuřat. A poučení je - nepočítejte slepice, dokud se nevylíhnou.
" To je pěkný příběh", říká učitelka,
"Pepíčku, jaký máš příběh ty?"
"Ano paní učitelko, můj tatínek mi řekl příběh o strýčkovi Liborovi. Strýček Libor byl s paragány v Kosovu a jeho vrtulník to jednou dostal. Musel nouzově přistát na nepřátelském území a jediné co měl byla láhev Slivovice, kulomet a mačeta. Než dopadl na zem, vypil lahev Slivovice, aby se nerozbila a pak přistál přímo mezi stovkou povstalců. Zabil jich 70
kulometem než mu došly náboje, potom zabil dalších 20 mačetou než se mu zlomila čepel a zbytek zabil holýma rukama."
"Svatá dobroto", zděsí se učitelka, "a jaké ponaučení ti tatínek řekl z tohoto hrůzného příběhu?"
"Neser strejdu Libora, když je nalitej."

Myš utíká před kočkou a před sebou vidí slona, tak říká: ,,Slone, prosím tě schovej mě někam, běží za mnou kočka a chce mě sníst´´. Slon se nad myško slituje ařekne jí, ať si stoupne za něho. Myška neváhá a postaví se za slona. Slon zvedne ocas a posere ji. Po chvilce přiběhne kočka a vidí za slonem hromadu hoven, ze které trčí ocas. Přiběhne k ní, vyhrabe myš a sežere ji.

A jeké z toho plyne ponaučení? Né každý, kdo se na tebe vysere je tvůj nepřítel a né každý, kdo ti z těch sraček pomůže je tvůj přítel.

Dialog před svatbou:
ONA: Ahoooj!
ON: Nooo konečně!
ONA: Chceš abych odešla?
ON: Ne, ne, co blázníš? Už jen ta představa je hrozná!
ONA: Miluješ mě?
ON: Samozřejme, celé dny a noci!
ONA: A podvedl jsi mě už někdy?
ON: Ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš???
ONA: A budeš mě líbat?
ON: Jasně, při každé příležitosti!
ONA: A byl bys schopný mě někdy uhodit?
ON: Ty ses zbláznila, Vždyť přeci víš, jaký jsem!!
ONA: Můžu Ti důvěřovat?
On: Aaaano!
ONA: Miláčku!
Dialog pár roků po svatbě:
Přečtěte si to zdola nahoru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Promlouvá ministryně Stehlíková k tmavočeské (zatím ještě) menšině:
"Milí sociálně vyloučení spoluobčané, vláda vám dá nové byty, prvotřídní zdravotní péči, rekreaci v lázních, nemocnice bude zadarmo, příplatky na děti dostanete."
Naslouchá jí Dežo a říká: "Dobre hovorí."
A ministryně pokračuje: "Nebude nezaměstnanost! Všichni dostanete práci!"
Dežo si odplivne: "Teraz to dojebala!"

Nejkratší pohádka na světě.
Bylo, nebylo, jednou se zeptalo děvče chlapce: Chceš si mě vzít za ženu?
Chlapec odpověděl: Ne. A děvče žilo šťastně na věky věků a chodilo si nakupovat hadry a kosmetiku, do divadla, tancovat, cestovalo, mělo kopu přátel, pilo martini a vždy mělo čistý dům a nikdy nemuselo vařit.
Konec.

Přijde takhle malá Anička za maminkou a ptá se:maminko kdy budu mít mezi nožkami to co máš ty?A maminka na to...no až budeš velká Aničko.Anička jde okamžitě za tatínkem a ptá se:tatínku kdy budu mít mezi nožkami to co máš ty?A tatínek povídá....jen co odejde maminka Aničko:-D:-D:-D:-D:-D

A tady jsou perličky našich operátorů:-D:-D
# Zákazník: Já seberu ten modem a omlátím vám ho o hlavu!
# Operátor: Myslíte tím přímo mne?
# Zákazník: Ne. Vy jste jedinej trochu ochotnej. Vás jenom švihnu kabelem.
#
# Operátor: Kam je zapojený ten kabel?
# Zákazník: Jak to myslíte?
# Operátor: Když půjdete po tom kabelu, kam dojdete?
# Zákazník: Asi k vám na ústřednu do Brna.
#
# Operátor: Pane, jestli na mě budete pořád takhle křičet, tak vás upozorňuji, že
# to položím.
# Zákazník: No to si zkuste! To pak teprve začnu řvát!!
# Operátor: To je možné, ale už ne na mě.
#
# Operátor: Vy jste přímo zřizovatel té linky?
# Zákazník(cca 80let): Jak to myslíte?
# Operátor: Na koho je ta linka psaná.
# Zákazník: Jako kdo tu je?
# Operátor: Hmm, dejme tomu.
# Zákazník: Já a můj pes.
# Operátor: Ale já bych potřeboval jméno.
# Zákazník: Ťapina.
#
# Zákazník: Už mě tam všichni serete v tý vaší ou tů sebrance!
# Operátor: Bavme se slušně, jsme přeci lidé.
# Zákazník: To možná vy, ale já ne!!
#
# Zákazník: Já mám modem Aethra.
# Operátor: Tenhle typ modemu má na sobě tři kontrolky. Jak teď svítí?
# Zákazník: Svítí obě dvě.
#
# Operátor: Vypojte z počítače USB kabel od modemu a nechte tam jenom ten síťový.
# Zákazník: Jo, tak už ho mám vypojenej. Co teď?
# Operátor: Teď napište do té lišty nějakou adresu.
# Zákazník: To nejde.
# Operátor: Jak to myslíte?
# Zákazník: Píšu a nic se neděje!
# Operátor: Vidíte na klávesnici tlačítko Num Lock?
# Zákazník: Jo, už ho vidim.
# Operátor: Mačkejte ho co nejrychleji za sebou, bliká na klávesnici něco?
# Zákazník: Nic nebliká.
# Operátor: Tak zapojte klávesnici zpátky do počítače.
#

# Výžblepty operátorů (Aneb: I mistr tesař se někdy utne) Dole máte Možnosti
# internetu, tak na to si klekněte.
#
# S tím vám bohužel nepomohu, tady jste na technické potvoře.
#
# Dobrý den, u televize Pavlína Žaloudková, jak vám mohu pomoci?

# Napište si tam ping. Jako ping pong, ale bez pongu.
#
# Dobrý den, u telefonu Kamil Dušák, co vám mohu udělat?
#
# Když tam máte dva antivirové programy najednou, to je jako kdybyste měl u domu
# dvě bezpečnostní agentury, které se mezi sebou neznají.
# Hned jak by se potkali, nastal by šrumec!
#
# Když se podíváte dolů, tak tam uvidíte dvě ponožky. Máte? Nemáte je tam?
# Musí tam být....Jo aha! Moc se omlouvám, já myslel dvě položky na monitoru...
#
# Naši operátoři hovoří (Když to nejde, tak to nejde.) Ty dvě modemy na tom diody
# svítí?
#
# Já vám dám telefonní drát na seznam.
#
# Linka je vedena na jméno Šun Jun Čung Ťin Han? Cože? Aha, takže na pana
# Nováka...
#
# Tak já tu zadám na techniky servilní požadavek...
#
# Dobrá, tak já vás tedy přepojím zpátky do té nabídky a tam se proklikáte. Přeji
# pevné nervy a příjemný večer...
#
# Spyware, to je takový zrůdný program...
#
# Takže jste připojen, to jsem rád. Vám to nefungovalo, protože jste měl nastaveno
# všechno co šlo úplně špatně, plus ještě něco co snad ani nešlo.
#
# Zákazníci versus TeSu
#
# Zákazník: Já jsem technik, na mě můžete mluvit odborně.
# Operátor: Rozumím. Chce to po vás autorizaci pop trojky, nebo esemtépéčka?
# Zákazník: Ehm..., cože?
#
# Zákazník: K vám se dovolat, to je umění! Prosim vás, vy tam jste sám?
# Operátor: Někdy mám ten pocit.
#
# Zákazník: Já vám to hlásil už přede dvěma hodinama a nikdo se neozval!
# Chci to zrušit!
# Operátor: Pane Nováku, nebudeme to dramatizovat...
#
# Zákazník: U telefonu pan Koláček! A nebude to tak sladký hovor jak si myslíte!
#
# Zákazník: Já jsem výslovně říkal, ať mi sem neposílají toho technika co tu byl
# minule!
# Jdu ke dveřím, vodevřu a co myslíte? No byl to von!
#
# Zákazník: Já bych křičel, já bych brečel, ale ani na jedno už nemám sílu. Už
# jenom volám.
#

Mateřská školka je na exkurzi na dostihovém závodišti v Pardubicích.
Děti si vše prohlédnou a při odchodu se jim chce na WC.
Učitelka je tam pustí, ale v zápětí děti přicházejí, že tam mají
mušle a ty jsou pro ně vysoko.
Učitelka jim jde pomoci a každého chlapce vyzvedává. U jednoho si
všimne velkého přirození a tak mu říká: "Ty jsi ale vyspělý chlapec."
A chlapec odpoví:
"Já jsem žokej Váňa, ty krávo!"

Policajt na koni čeká na semaforu a vedle něho stojí chlapeček na kole :
Policajt: "Máš krásný kolo! To ti přinesl Ježíšek?"
Chlapeček: "Ano."
Policajt: "Příští rok řekni Ježíškovi, aby Ti přinesl taky světla..."
Chlapeček: "Pěkný kůň! Toho ti přinesl Ježíšek?"
Policajt: "Ano"
Chlapeček: "Příští rok řekni Ježíškovi,
aby tomu koňovi dal čuráka zespodu a ne na záda.."

Žena se dala odvézt taxíkem. Když přišlo na placení, zjistila, že nemá peníze. Taxikář naštvaně bouchl dveřmi, šlápl na plyn a odvezl ženu na kraj lesa.
Na louce prostřel plachtu ...Co chcete dělat? Mám doma tři děti!
"A já mám doma šedesát králíků, tak nekecej a trhej.

Přijde Topolánek do kostela,
poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne:
"Děkuji Ti, že jsem vstoupil do ODS"
"Máš štěstí"
"Ó děkuji Ti, že se stanu předsedou vlády"
"Máš štěstí"
Topolánek se podiví, ale pokračuje:
"Ó děkuji Ti, že mohu pomoci naši zemi
a pracujícímu lidu"
"Máš štěstí", zní znovu odpověď Ježíše.
Topolánkovi to už nedá a tak se zeptá:
Proč mi stále říkáš, že mám štěstí ?"
"Protože, kdybych neměl přibitý nohy,
tak tě kopnu do držky ! ! ! "

Zajíc běží po lese a uvidí velkou jámu, přihopsá k ní a v jámě uvidí vlka.
Zajíc: Vlku, ty jsi takovej hajzl, já na tebe plivnu (a plivl na něj)
Vlk: Zajíci, až se dostanu odsud, tak tě zabiju!
Zajíc: Poslouchej vlku, koho chceš tady zastrašit? Já tě počůrám (a počůral ho)
Vlk: Zajíci, kurňa, to jsi přehnal!
Zajíc: Poslouchej vlku, ty jsi tak strašný debil, na tebe se můžu vysrat!
Zajíc začal tlačit bobky, smekla se mu noha a spadl k vlkovi do jámy!!!!
Zajíc: Poslouchej vlku, ty tomu nebudeš asi věřit, ale já se ti sem přišel omluvit ..

Loví Ivan na břehu Volhy ryby a chytí zlatou rybku.
"Když mě pustíš splním ti tři přání", povídá rybka.
Tak jí Ivan pustí a povídá "Já bych chtěl krásnou ženskou s krásnýma nohama"
Tak rybka plácne ploutvičkou a tu u Ivana sedí nejkrásnější žena z celého Ruska s úchvatnýma nohama. Prostě super baba.
"Taky bych chtěl pořádnej barák", povídá Ivan.
A tu se mu za zády vynoří sídlo ohromných rozměrů. Po zahradě běhají sloužící, ve sklepeních jsou uloženy truhly se zlaťáky a drahými kameny.
"Máš ještě třetí přání", povídá zlatá rybka.
Ivan na to "Víš rybičko, já nevím co bych si ještě měl přát. Všechno co jsem kdy chtěl mám. No ale snad ještě, když už to přání mám, tak jsem si vždycky přál získat vyznamenání Hrdina Sovětského svazu, jako můj děda za války."
Rybička plácne ploutvičkou a milý Ivan se ocitne v bitvě u Kursku. Proti němu jedou tři německý tanky a on má v ruce jen starý vidle.

V letadle se baví o těžké finanční situaci nás dole.
Paroubek říká: "Otevřu okno a vyhodím 10 tisícovek, ať aspoň 10 lidí má radost!"
Topolánek na to: "Já vyhodím 20 pětistovek, ať má radost 20 lidí!"
Pilot se na ně otočí a povídá: "Já vás vyhodím oba, ať mají radost všichni!"

Baví se Američan s Rusem:
Johny: "Ty, Ivane, tak jsem slyšel, že tam u Vás v Rusku jsou teď prý pěkný mrazy. Prý až 45°C pod nulou".
Ivan: "Ale kdepak, to je blbost. Mrazy jo, ale tak maximálně -20°C".
Johny: "Nepovídej, vždyť jsem viděl v televizi jak tam máte zamrzlý auta a obalený stromy ledem... "
Ivan: "Jo ták! Ty jako myslíš venku! Tak to jo!!!" :-D

Jeden aktuální:
Zdrhá šnek jako blázen, tykadýlka mu vlajou a najednou to napálí přímo do medvěda. Co jéé šneku? Ale ty vole je to v hajzlu de jsem finančák a to víš, já mám barák, žena barák, děti barák, no je to v hajzlu. Medvěd když to slyší, tak zdrhá jak o život, až zadupne krtka do krtčince. Co děláš, kam letíš? Ty vole krtku jsem v hajzlu, jde na nás finančák. To bude průser, já pudu bručet, já mam kožich, máma kožich, děti už mají taky kožichy, no utíkej dokud můžeš. Krtek se zavrtá, a vrtá, jede, maká, až napálí při jednom vykouknutí nad zem do čápa. Co blbneš krtku, ptá se čáp? No to víš zdrhám, co to dá, prej se blíží z finančáku a to víš nahrabal jsem si a všichni z rodiny taky, zavřou mě až zčernám. Čáp když to slyší tak nabere vítr a letí, letí, letí, co to dá až už nemůže tak přistane v zoo u paviánů. Co seš tak uřícenej, ptá se pavián čápa. Ty vole je to úplně v prdeli, blíží se finančák a to víš, já si žiju na vysoký noze, brácha taky, ségra jakbysmet. To bude průser až mi na to přijdou. Hmmm, to je zajímavý říká pavián, já mam holou prdel, ta moje taky, děti taky holá prdel a stejně jsme všichní zavřený.

tak když už jsme u těch vtipů...

Slepice snese sedmikilové vejce.Dozví se o tom média a jdou za kohoutem (údajným otcem).
"Jaké máte plány do budoucna?"
"rozbít pštrosovi držku!"

Pasou se dvě krávy a jedna zvedne hlavu a udělá : " Bůůůůů..." A druhá na to: "No ted jsem to chtěla říct.."

Sedí si takle kráva na stromě a čte si...
Letí kolem prase a křičí : "hele,kráva a čte :-D"
Kráva na to : "Jé, prase a mluví..."
"Drž hubu ty krávo nebo ti píchnu žihadlo:x:!"

A víte proč je země kulatá :?: ......... no protože BAGR:i:!!!

Dlouho se tu nic neukázalo, tak si pár dovolím:

Přijde Pepíček za maminkou a povídá "Mami já chci psa". Maminka na to: "Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... nic". Pepíček zase "Já chci psa" Maminka : "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne" Pepíček : "Dobrá,tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka".
Maminka chvilku přemýšlí.. Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane "Tak co mám dělat?"
Pepíček "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko, lehni si do postele a čekej"
Tak maminka vše udělá, leží a čeká. V tom se rozrazí dveře do ložice, v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá: "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"

V Rusku propouštějí do civilu staré vojáky. Výšku odstupného jim vypočítají tak, že si každý zvolí dvě části na těle, oni změří délku mezi nimi a podle toho vyplatí odstupné.
Přijdou k prvnímu a ten řekne: "Od dlaně, po druhou dlaň." Voják roztáhne ruce,přeměří mu délku a dostane pěkné odstupné.
Druhý voják řekne: "Od hlavy k patám." Voják se vyšponuje, přeměří mu rozdíl a odstupné je neuvěřitelně vysoké.
Přijdou k poslednímu dědkovi a ten řekne: "Od hlavy po koule." "Ale no tak dědo,vyberte si taky po paty, budete mít víc peněz." "Ne, od hlavy po koule !!!" opakuje děda. Stáhnou teda dědovi trenky, koukají a koule nikde. "Dědo a kde jste je nechal?" "V Afganistánu ... a teď měř synku!"

VH

Nechá si velitel ruských ozbrojených sil nastoupit celou jednotku a povídá:
"Soudruzi vojáci! Dozvěděl jsem se, že v americké armádě si vojáci mění každý den spodní prádlo. My, jako civilizovaní lidé to budeme dělat taky tak, takže se mezi sebou rozlosujte, kdo s kým!" :-D

Baví se tři chlapi v hospodě, čí žena u toho nejvíc křičí:
"Ta moje u toho tak křičí, že kolikrát zbudí i děti." Říká první.
"To ta moje u toho křičí tak hrozně, že na nás často bouchají sousedi až z druhého patra." Říká druhý.
"Tak to nic není." Říká ten třetí.
"Ta moje u toho řve takovým způsobem, že to většinou slyším až sem do hospody..." :-D

Jde takhle tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají úplně cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán mu odpoví a když zajde za roh, tatínek se hned zvědavě ptá Pepíčka:
"Ty toho pána znáš?" A Pepíček odpoví:
"Ano, to je ten pán z ochrany ovzduší!"
Tatínek se ptá:
"A jak to víš, že zrovna z ochrany ovzduší?" A Pepíček na to:
"No, on k nám chodí vždycky když nejsi doma, a pokaždé ptá se maminky jestli je čistý vzduch." :-D

Jdou dva policajti lesem a najednou koukají, před nimi ženská, prostě
# sexy kus, minisukýnka, přiléhavé tričko, podprsenka žádná a snaží se
# opravit kolo. Když je ženská zmerčí, tak hned na ně:
# "Pánové, neumíte někdo opravit kolo? Já tomu vůbec nerozumím".
# Jeden policajt na to:
# "Jo já se v tom vyznám, opravím vám to."
# Druhý tomu prvnímu:
# "Tak opravuj, já pomalu půjdu a počkám tě na kraji lesa".
# No chlap čeká na kámoše na kraji lesa 10 minut, 20 minut.... kámoš furt
# nikde.
# Asi po půlhodině kouká - jeho kámoš jede z lesa na kole té ženské.
# Tož se ho ptá:
# "Ty vole, tys tu ženskou zabil a sebral jsi jí to kolo nebo co?"
# Policajt odvětí:
# "Ale ne. Já jsem jí to perfektně spravil a ona byla tak šťastná, že si
# sundala kalhotky a říká mi - vemte si co chcete".
# No tak jsem si vzal to kolo.
# Druhý na to: "Tos udělal dobře, protože v těch kalhotkách bys vypadal
# jak debil!"

Část dopisu jednoho nejmenovaného českého hypermarketu jisté z
zákaznic...:

"Vážená paní Fentonová, v průběhu přecházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě. Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostní kamerou. Kopie těchto záznamů máme uložené.
Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což ignoroval. Na výzvy a napomenutí reagoval hrubě slovy:"Dokud tady moje žena nakupuje, budu sem chodit taky..."
Proto jsme nuceni zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny.
Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem obchodě po dobu
posledních 6 měsíců:

15 červen: Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím, kteří se nedívali.

2.červenec: Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonily v pětiminutových intervalech.

7.červenec: Udělal na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.

19.červenec: Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb, řekl oficiálním tónem "kód tři" a sledoval, co zaměstnankyně udělá. 4.srpen: Přišel k pultu Služby zákazníkům se žádostí koupit balení M M´s (lentilky) na splátky.

14.září: Přesunul nápis "Pozor, mokrá podlaha" do části pokryté kobercem.

15.září: Rozložil jeden ze stanů v kempingové části a zval nakupující dál s podmínkou, aby si přinesli polštář.

23.září Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, rozplakal se a křičel:"Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?"

4. říjen: Díval se přímo do bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo, šťoural se v nose.

10.listopad: U pultu se zbraněmi se ptal zaměstnance, zda neví kde jsou antidepresiva.

3.prosinec: Podezřele se pohyboval po prodejně a hlasitě si přitom pobrukoval melodii z Mission Impossile.

18. prosinec: Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval: "Kup si mě! Kup si mě!"

21.prosinec: Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru, schoulil se na zem do klubíčka a kříčel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!" 23.prosinec: Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat:"Není tu toaletní papír!"

Sněhurka, Paleček a Quasimodo přijeli ke Guinnessům nechat se zapsat do
# knihy rekordů.
# První jde do kanceláře Sněhurka, za chvíli vyjde, celá září a říká:
# "Zrcadlo nelhalo, jsem nejkrásnější na celém světě, zapsali mě".
# Další na řadě je Paleček, vejde do kanceláře, za chvíli je venku, směje
# se na celé kolo:
# "Jo! Zapsali mě, jsem nejmenší na světě".
# Poslední jde Quasimodo. Za okamžik je venku, pěkně nasranej:
# "Kdo je kurva Paroubek?"

František našel práci v továrně na konzervovanou zeleninu Hamé Babice.
# Jednou takhle přijde domů a přizná se manželce, že má silné nutkání
# strčit penis do kráječky okurek.
# Manželka navrhuje, aby šel k psychiatrovi, ale František se chce se svým
# problémem vyrovnat sám.
# Za měsíc přijde František domů už v jedenáct a říká:
# "Pamatuješ si, co jsem ti říkal o kráječce okurek?"
# "Bože, Františku, snad jsi to neudělal?!"
# "Udělal" smutně přiznal František.
# "Ach Bože můj, co se stalo?"
# "No co by, vyrazili mne z práce"
# "Ale neeee, ublížila ti ta kráječka okurek?"
# "Kráječka okurek? Ta dostala taky padáka."

Tak to mi něco připomělo:puff:

Přišel chlap do hospody, a jedno oko měl celé modré, nateklé a zavřené.
"Proboha, co se Ti to stalo?" Ptají se hned kamarádi.
"Ále, ani neptejte. Strčil jsem prsty do řezačky..."
"Počkej, počkej, jaký prsty? Vždyť máš modrý oko!"
"No právě. On přišel řezač nečekaně domů... "

Přijde jeptiška do krámu a chce si koupit flašku rumu.
Prodavač jí říká: "Ale sestro, vy byste přece neměla pít alkohol".
Jeptiška: "To není pro mě, to je pro pana faráře, jako projímadlo".
Prodavač jí flašku prodá a jeptiška odejde. Asi za půl hodiny jde prodavač zavřít krám, vyjde ven, aby stáhnul roletu a vidí jeptišku, jak se válí před krámem ožralá jako prase a vedle ní se válí prázdná láhev od rumu.
Prodavač se vyděsí: "Ale sestro, vždyť jste říkala, že je to pro pana faráře jako projímadlo..."
Jeptiška odpoví huhlavým hlasem: "No dyk jo, až mě farář takhle uvidí, tak se z toho určitě posere!!! :-D

Promlouvá tajemník UV KSČ k cikánům:
"Soudruzi rómové, strana vám dá úplně nové byty, prvotřídní zdravotní péči, rekreaci v lázních, nemocnice bude zadarmo, příplatky na děti také dostanete."
Naslouchá mu Dežo a říká: "To je ale macher, moc dobre hovorí."
A tajemník dál pokračuje:
"Nebude žádná nezaměstnanost! Všichni dostanete práci!"
V tom si Dežo odplivne: "Tak, teraz to pekně dojebal!" :-D

To už tady bylo ;-) Ale je dobrej a pravdivej takže stoji za připomenutí :))

Promlouvá ministryně Stehlíková k tmavočeské (zatím ještě) menšině:
"Milí sociálně vyloučení spoluobčané, vláda vám dá nové byty, prvotřídní zdravotní péči, rekreaci v lázních, nemocnice bude zadarmo, příplatky na děti dostanete."
Naslouchá jí Dežo a říká: "Dobre hovorí."
A ministryně pokračuje: "Nebude nezaměstnanost! Všichni dostanete práci!"
Dežo si odplivne: "Teraz to dojebala!"

Úspěšný podnikatel prohání po krajině svůj nový džíp a najednou zahlédne klasického bezdomovce. Ten si jen tak sedí, pak natáhne ruku, luskne prsty a objeví se před ním čerstvě natočené pivo. Bezdomovec ho vyzunkne a zase natáhne ruku, luskne, objeví se pivo.
Podnikatel přijde k němu a ptá se jak to dělá.
"No víte jednou jsem prohrabával popelnice, našel jsem takovou divnou
lampu a jak jsem ji začal čistit, objevil se džin, no a tak si teď dávám pivko".
Podnikatel si v duchu říká "blbá socka" a nahlas povídá: " a neprodal byste mi tu lampu? Tady vám dám klíče od nového džípu, tady jsou klíče od nové vily, tady je bankovní karta, na účtu je milion"
Bezdomovec povídá: " No když chcete" a plácnou si.
Sotva bezdomovec odjede, podnikatel začne leštit lampu objeví se džin a podnikatel spustí: "Chci vrtulník, zámek, kontrolní balík firmy "
"ZADRŽ!" říká džin. "I mezi námi džiny došlo ke specializaci, neděláme všichni všechno, takže co si dáš, Gambrinus , Staropramen nebo Radegast?"

„Pane faráři, je mi osmdesát let, jsem ženatý, mám 4 děti a 13 vnoučat a 5 pravnoučat. Včera jsem se nechal svést a prožil jsem noc s osmnáctiletou dívkou. Byli jsme spolu o samotě a oddávali se lásce po celou noc.“

Kněz mu říká: „Můj synu, kdy jste byl naposled u zpovědi?“

Stařec odpoví: „Ještě nikdy, jsem Žid.“

Zpovědník se udiveně zeptá: „Tak proč mi to tedy říkáte?“

Stařec vyhrkne: „Pane faráři, já to říkám každému, koho potkám!“

Potká mladý šnek starýho a ptá se:
"Člověče, jak ty to děláš, celej život si klidně lezeš přes silnice a nic tě nepřejede."
"To je jednoduchý." Povídá starej. "koukneš se doleva, když nic nejede tak se podíváš doprava, tam uvidíš v dálce 2 světla a rychle přeběhneš doprostřed druhýho pruhu. Tam počkáš mezi kolama auta a pak v klidu dojdeš na konec."
Všechno mu předvede, počká mezi kolama a doleze na konec. Pak to zkouší mladej. Koukne doleva, nic nejede. Koukne i doprava, v dálce vidí ty světla, tak utíká co mu ta slizká noha stačí až doprostřed druhýho pruhu. Auto přejede a >křach<, šneček je na kaši.
Starej kouká jak v dálce mizí koncový světla, a říká si:
"Ty vole Velorex. Toho už jsem neviděl ani nepamatuju...." :-D

Jede chlap v džípu po poušti a najednou škyt, prd, a auto chcípne. Chlap vyleze ven, otevře kapotu, chvíli kouká dovnitř, ale vůbec neví co s tím. Najednou se zničeho nic vedle něj objeví bílý kůň, strčí hlavu pod kapotu, zařehtá, dvakrát hrábne kopytem a auto je spravené. Chlap nevěřícně zírá, a kdyz kůň odběhne, naskočí do auta a ujíždí do oázy. Vyskočí z auta a vypráví svůj zážitek Arabům, co se seběhli kolem. Když to s vykulenýma očima dovypráví, jeden Arab mu povídá:
"Tak to jste měl pane docela štěstí. Ještě tu totiž běhá takovej grošovanej, a ten autům nerozumí skoro vůbec..." :-D

Na E55 čekají dvě mladé, tmavě opálené šlapky. Zastaví u nich Němec, stáhne okno a zeptá se , jich na věk. "13" odpoví ta hezčí.
Němec vytáhne okýnko, šlápne na plyn a zmizí. Holčina zakroutí hlavou, podívá se na spolupracovnici a povídá: " Blbec jeden pověrčivej"

U lékaře doma zvoní telefon.
Ze sluchátka se ozve kamarádský hlas jednoho jeho kolegy:
Co je s tebou? Potřebujeme čtvrtého do pokeru.
Chvíli vydržte, hned jsem u vás, odpovídá lékař.
Když si obléká kabát, manželka se ho ptá : Je to vážný případ?
Určitě to bude něco hodně vážného, odvětí lékař.. Už jsou u toho tři doktoři.
****************
"Pane doktore, večer nemůžu usnout. Musím pořád myslet na tisíc věcí."
"Tak tedy vypijte před spaním sklenku kyselého mléka."
"Pak budu klidně spát?"
"To sice ne, ale budete myslet jen na jednu věc."
****************
Pozval si psychiatr paní Novákovou. "Váš manžel mě požádal, abych Vás vyšetřil.
Prý chodíte večer po bytě se zdviženýma rukama a roztaženými prsty.
Můžete mi k tomu něco říct?"
"Ale jistě. Čekám, až mi zaschne lak na nehty."

blondynky:
Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?". Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Ptá se malý syn otce:
Tati co to byl ten komunismus ?
To v Rusku v Leningradě, vlastně to byl Petrohrad, bojovali takle v
říjnu, vlastně to byl listopad, mužíci, které vedl nějaký Lenin,
vlastně se jmenoval Uljanov ...
To byl teda pěkný bordel, míní chlapec.
No a to je přesně ten komunismus, zvolá otec.

Pán má papouška a ten mluví strašně sprostě. Pán už neví, jak ho to odnaučit, a tak ho jednou za trest zavře do mrazáku.
Po chvíli mrazák otevře a papoušek říká: "Omlouvám se za své nevhodné chování již se to nebude opakovat. Mám jen jednu otázku. Co udělalo to kuře?"

Auto srazí vrabce.Řidič vystoupí a kouká,že vrabec ještě dýchá a je mu ho tak líto,že ho vezme domů.Dá ho do klece,nasype mu trochu zrní a dá vodu.
Druhý den se vrabec začne probouzet.Otevře jedno oko a vidí zrní a vodu.Otevře druhé a vidí mříže.V tu chvíli zkroušeně říká."A je to v prde..,já ho snad zabil!"

Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "POZOR! POZOR! VÍC OLEJE! POTŘEBUJE TO VÍC OLEJE! POZOR! OTOČIT, OTOČIT, OTOČIT... RYCHLE! POZOR! POZOR! ZBLÁZNILA SES? TEN OLEJ! PROBOHA SŮL, SŮL! NEZAPOMEŇ NA SŮL!" Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná se ptá: "Co tak řveš? Myslíš si, že neumím udělat volské oko?" Muž klidným hlasem odpoví: "To jen, abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení!"

Manžel vejde do ložnice a v náručí nese kozu. Jeho žena leží v posteli a čte si knížku.
Muž: "Podívej miláčku. Tohle je ta kráva, se kterou souložím když máš ty svoje dny."
Žena: "Kdybys nebyl takový pitomec, tak bys věděl, že to není žádná kráva ale koza!"
Muž: "Kdybys ty nebyla tak blbá, tak vidíš že se nebavím s Tebou, ale s kozou!"

# Výborný arabský vtip....
#
# بن راشد ال مكتوم نائب رئيس رئيس مجلس الوزراء حاكم دبي ، وبأمر ومتابعة
# الفريق اول سمو الشيخ محمد راشد ال مكتوم ولي عهد دبي وزير لدفاع ، شرعت
# دائرة الطيران المدني ببي في الاعداد للبدء بتنفيذ ، اضخم مشروع من نوعه في
# العالم يتمثلفياامةمدينة مطار جبل علي. واطلع سمو الشيخ محمد بن راشد ال
# مكتوم ولي عهد دبي # وزير الدفاع على مجسم هذا المشروع العملاق واستمع سموه
# في هذا السياق # بحض سمو الشيخ احمد بن سعيد ال مكتوم ئيس دائرة الطيران
# المدني بدبي الرئيس الاعل لطير ان الامارات ، من فريق عمل المشروع على شرح
# تفصيلي حول حجم ومساحة ومرافق واقسام المشر وع الذي سيضم مدنا عالمي=
#
# P.S. Nezapomeň, že se to čte zprava doleva. Jinak by to nedávalo
# smysl!!! :D
#
#Fakt dobrej8-)
#

To mas tak ked nestudujes cudzie jazyky, ti predvidavi vedia ze o 10-20 rokov uz sa bude vsade hovorit po arabsky, tak sa ucim :-D Ked uz sme pri tych zahranicnych vtipoch, pripajam jeden ktory dufam neurazi nezne pohlavie.

Indické príslovie:
- Halaka malke pinde zizanda ebus duty.
Preklad:
- Nikdy never svetlu v očiach ženy. To len slnko presvitá cez jej dutú hlavu.

Somálský imigrant přiletí do Česka. Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu: "Díky, pane, že mě necháváte v téhle zemi a zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!"
Muž ale odpoví:
"Já nie sú Čech, já jsem Róm."
Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího:
"Děkuji za vaši krásnou zemi českou!"
Ale kolemjdoucí odpoví:
"Já ne Ček. Já Vietnamec."
Somálec jde dál, potká dalšího kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne:
"Díky za vaši báječnou Českou zemi!"
Kolemjdoucí řekne: "Ja nět Čeko, ja ukrajiněc!"
Somálec nakonec potká ženu a podezřívavě se zeptá: "Jste Češka?"
Žena odpoví: "Ne pane, jsem z Kazachstánu."
Somálec je celý zmatený a ptá se:
"A kde jsou vlastně všichni Češi?"
Kazaška se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví:
"Mno, teď je poledne, takže v práci!"

Tajný agent FBI má za úkol prozkoumat jak to chodí v Rusku, jak jinak než v krčmě. Bohatýrsky vejde do dveří a plynnou ruštinou zahlaholí:
"Zdrávstvujtě!"
Pak si sedne k baru a začne z barmana tahat informace.
Ale barman řekne:
"Chlape, ty sice mluvíš jako Rus, seš oblečenej jako Rus ale Rus nejsi."
Agent vyskočí na stůl, zatancuje kozáčka a kopne do sebe tři vodky. Barman povídá:
"Ty sice tancuješ jako Rus, chlastáš jako Rus, mluvíš jako Rus a seš oblečenej jako Rus, ale Rus nejsi."
To už agent fakt neví, co má dělat, odejde před hospodu a volá do Ameriky svému šéfovi: "Tak nevím, jak se to možné, ale odhalili mě."
Šéf se rozčílí:
"Já věděl, že jsem tam měl poslat někoho jinýho. Vy černoši totiž vždycky všechno zkazíte!"

Mezinárodní rychlík projíždí jednou ruskou vesnicí, průvodčí naběhnou, odeženou všechny cestující od oken a okna zatemní černými závěsy. Po průjezdu vesnicí okna zase odtemní.
Nikomu to nepřipadá divné, jen jeden cizinec se ptá průvodčího, co to jako mělo znamenat?
"No víte, asi před deseti roky tenhle rychlík pro poruchu musel zastavit v této vesnici. V té době šlo jedno místní děvče vykonat potřebu do kukuřice a z vlaku ji při tom uviděl jeden cestující - Američan. Okamžitě se do ní zamiloval, vystoupil z vlaku, oženil se s ní a vzal si ji sebou do Ameriky."
"Tak to je teda opravdu romantický příběh, ale jak to souvisí se zatemňováním oken?"
"No, od té doby, každý den kdy projíždí tento rychlík, v té kukuřici vykonává potřebu celá vesnice!"

Potkají se dva kamarádi a jeden říká:
"Představ si Karle, tak se chystám se na dovolenou, jedu do Thajska trochu si zařádit."
Karel na to:
"Člověče Pepo, to bych nedělal. Tam je to samej AIDS a syfl, ještě něco chytneš."
Po půlroce se potkají znovu a Pepa má všude boláky, vypadaný vlasy a nehty.
Karel říká:
"Tak si to chytil, co?"
"Člověče, měl si pravdu. Taková to byla pěkná holka, snědá a vášnivá... ale nevadí. Už mám zaplacenej zájezd do Afriky na safari."
"Hele, bacha na to." Říká Karel. "Například takovej krokodýl, to je pěkná mrcha. Připlave jako duch, a urafne ti ruku ani si toho nevšimneš."
Po třech měsících se potkají a Pepa má dřevěnou ruku s takovým tím železným hákem.
"Krokodýl, že jo?" Říká Karel.
"No jo člověče. Byl asi čtyři metry dlouhej, parchant. Ale to nic, už mám zaplacený lezení po skalních masívech na Slovensku v Tatrách..."
"Víš Pepo, já nechci buzerovat, ale v takovejch horách je to vo hubu. Přilítne orel skalní, jeden nálet a máš vyklovnutý oko na to šup."
Po pár měsících se potkají a Pepa má opravdu černou pásku přes oko.
"Orel, že jo?" Vyjeví se Karel.
"Ale kdepak orel. Jak jsem se ti drápal na tu skálu, spadl mi do oka nějaký kamínek. Tak jsem si ho chtěl vyšťourat, a to víš. Já ti v tom háku ještě nemám takovej cit..."

To mi pripomelo jeden starší:
Optimista se u nás učí anglicky.
Pesimista se učí rusky.
.
Realista se učí střílet.

Tak tam jsem byl na montáži.Dívím se,že tam je taková pěkná silnice.Ta byla pouze tak do 10 km od hlavního města(ale to je na západě-na pobřeží Atlantiku).Jinak jsou tam cesty pro traktor:-D.Jinak škoda,že jsem tam tu cedulku taky nepotkal,bych jim jí vyčadil:-D.

Solidní fóry

Po divokém mejdanu se chlap vzbudí vedle cizí ženy a ptá se:
"Proboha, kolik máš let?"
"No přece tolik, na kolik vypadám!"
"Mě neser, tak dlouho člověk nežije!"

"Koupil jsi chleba?"
Manžel odpoví: "Chleba, nákupy, to není chlapská práce, prdelko."
Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci."
Manžel: "Ježíši, ty vůbec nerozumíš srandě, dej mi tu tašku!"

"Pepo, platíš daně?"
"Pochopitelně, že platím. Nejen Daně, ale i Lence a Ivaně!"

Manželka: "Už vím, co bych chtěla k narozeninám. Přeju si nový mobil."
Manžel: "A nemůžeš si přát něco splnitelnějšího?"
Manželka: "Tak stačilo by mi, kdybys tolik nechlastal!!!"
Manžel: "A chceš k němu i nabíječku?"

On: "Zkusíme dneska večer výměnu pozic?"
Ona: "To je dobrý nápad - ty budeš žehlit a já sedět na gauči..."

Manželka zahýbá s černochem. Najednou stojí ve dveřích manžel a říká:
Dlouho jsem tě podezříval z nevěry, a teď je to tady - černé na bílém."

Rusovláska povídá blondýnce:
"Představ si, že jsem své patnáctileté dceři našla v kabelce šminky!
Vůbec jsem nevěděla, že se maluje!"
Blondýnka odpoví:
"To já jsem našla své dceři v kabelce balíček s prezervativy.
A představ si, že jsem vůbec nevěděla, že má piňďoura!"

Manželka se ptá svého muže:
"Tak co ta tvoje nová sekretářka?"
"Dobrý, práce jí jde docela od ruky."
"A jak se oblíká?"
"Celkem rychle."

Blondýnka v autoškole.
Instruktor: "Teď přidejte plyn."
Blondýnka: "Co si o mě myslíte - že jsem blbá? Jsem v autě a ne u sporáku!"

Sherlock Holmes a Dr.Watson se vydali stanovat.
Na dobrém místě postavili stan a uložili se ke spánku.
Po několika hodinách budí Holmes svého věrného kamaráda. "Drahý Watsone,
podívejte se na oblohu a povězte mi, co vidíte."
"Vidím miliony hvězd." odpovídá Watson.
"A co Vám to říká? Co z toho vyvozujete?"
Watson rozmýšlí a potom říká: "Z astronomického hlediska bych řekl, že
existují milióny galaxií miliardy planet. Z astrologickeho pohledu vidím,
že
Saturn je v znamení Lva. Co se týká času, můj odhad je 3.15. Teologické
vidění ukazuje,
že Bůh je všemohoucí a my jsme malí a nepodstatní. Meteorolog by řekl, že
zítra
budeme mít pěkné počasí. A co říká obloha vám, příteli?"
Holmes potřese hlavou. Watsone, vy jste úplný blb. Nějaká kurva nám
ukradla stan! "

Pán jde se slonem do vlaku a průvodčí mu říká : sloni do vlaku nesmí! Pán vyleze z vlaku namaže si jeden krajíc chleba a připlácne to slonovi na jedno ucho, namaže si druhý krajíc chleba a připlácne to slonovi na druhé ucho. Zvedne se a jde znovu do vlaku. A průvodčí mu znovu říká: už jednou jsem vám říkal, že slon do vlaku nesmí! Pán mu na to odpoví : vám může být úplně jedno, co si dávám mezi chleba na svačinu.