Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jsem strašně vyhublý. Pomůžete mi ?

Dobrý den chtěl bych přibrat na váze. Prostě abych nevypadal jak vyžle .. jak ted ... Měřím 170cm a vážím 55kg.. Mohu se zeptat jestli mi pomůže tenhle jídelníček? ...

6:00-ovesné vločky(100g) s mlékem + ovoce

8:40- Pečivo+ (60g) Sýra nebo šunky.

11:20-Racio chlebíčky(5 plátků)

13:35-Pečivo+ (60g) Sýra nebo šunky.

15:30 Rýže (250g)+Maso (100g)

17:30-Racio chlebíčky(5plátků)

19:30-Rýže (250g)+Maso (100g)

21:45-Tvaroh (100g)..

a ráno nanovo ..

chtěl bych poradit jestli to tak může být nebo ne jsem zoufalý :( :D .. děkuji ..

Zdravím,
spíš než zkoušet nějaký jídelníček z internetu, doporučuji si domluvit konzultaci s výživovým poradcem. Ten Vám dokáže sestavit jídelníček dle Vašich potřeba a hlavně zohlední i Váš metabolismus a zdravotní stav. ne na všechny musí stejn jídelníček účinkovat stejně. Pokud sportujete nebo chodíte do posilovny, doporučuji si sjednat konzultaci s osobním trenérem, který Vám sestaví jídelníček i tréningový plán pro nabírání svalové hmoty :-)

Nepočítej a nevaž. Už JJ říkal, že když vidí ty mladý, co přijedou na trénink a mají jídlo odvážený přesně na zrníčko, tak to stojí za hovno, ať se lidi podívaj na něj :-D . Ráno se pořádně naper podle gusta, pač metabolismus to všechno sesšrotuje po ránu. K obědu maso rejže/těstoviny/brambory a zeleninka. Ke sváče třeba vejce, celozrný pečivo, tvaroh, je toho dost a večeře opět maso rejže atd. K tomu si pořiď sachariďák a protejňák a uvidíš ty divy. K tomu to chce přiměřenej trénink, ale bacha na zranění. N2kdy tě to vyřadí už napořád...

Jj :-D Ti co všechno pečlivě odvažujou, než to zblajznou mě fascinují. To je takový problém se normálně najíst? Prostě tak, aby čék neměl hlad, ale ani se uplně nepřežral :-) Ono mi to dost připomíná ty "ideální krmné dávky přesně propočtené pro konkrétní zvířata". A pak když je čék srovná s těma, co je normálně krmí podle aktuální kondice, tak jsou někde uplně jinde. Vesměs v tom horším smyslu.

Chlastat pivo, knedlíky a žrát vepřové.Před rokem jsem se ňák rozpapal a rozbumbal a jsem na metráku-přirostlo mi 15kg:-) jo a často spinkám, každopádně když jsem klik na dotaz myslel jsem že jde o nějakého plaza a né o Homo hubeňour.

Čao,

celé to máš uplně na pi*u postavené.
Vzhledem k tomu, že máš 55kg je třeba do sebe denně naházet cca 110g bílkovin a cca 200g sacharidu zde bych se nabál i o trošku víc.

Ty racio chlebíčky hod uplně do prdele.
Jednoduše těstoviny, rýže, pečené brambory v troubě + maso, sýr, kvalitní šunka.
Ovoce dávej dopoledne a na zeleninu se klidně vyser.
Dobré je koupit si nějaký protein, gainer hodně to ušetří čas a žaludek to tak nazatíží.
Nevim zda chceš přibrat na svalech, ale je nutno i chodit do posilovny, aby se to mohlo ukládat do svalstva 3-4x týdně uplně stačí.
Míval jsem ten samý problém měl jsem 58kg teď 92kg cca 2,5roku.
Zkus si to trošku přestavět a stačí 5-6jídel denně, ale pořádně porce.

Chlape to je hrůza. Za prvý vynech racio chlebíčky a nahraď je něčím, co obsahuje víc sacharidů, libový maso neřeš, to je vhodný do diety, jez co zvládneš, potraviny s vyšším podílem tuku, hodně sacharidů - těstoviny, knedlíky i tu rýži, doplň jednoduchý cukry - klidě dorty. Já byl hubený celý svoje dětství a mládí, nabírat jsem začal až v několika posledních letech, velký podíl na tom měla sedavá práce, málo pohybu a večerní požírání všeho, co mi přišlo pod ruku.
Až jsem se dostal k tomu, že jsem musel začít pořádně cvičit, abych z toho vyměklýho, lehce otučnělýho těla vytvořil něco foremnýho a pevnýho. Doporučuji to samý :)

to mě zas naopak nepřekvapilo. Pokud někdo položí smysluplný dotaz netýkající se teraristiky v kategorii pokec, tak se lidé vesměs taky snaží pomoct. Před časem tu byl od někoho dotaz, jak si ulevit od bolesti z namožených svalů po posilování a taky mu lidé poradili. Přecejen dost lidí nejsou jenom teraristi, ale i třeba sportují atd. Takže pokud vědí, podělí se o zkušenosti.